Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Κύπελλο
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Ομάδες


0ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αλκαζάρ Αχιλλέας Φαρσάλων - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
11-09-2016 - 17:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - ΑΟ Αμπελοκήπων 0 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-09-2016 - 15:00Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - ΑΟ Αμπελοκήπων 4 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
17-09-2016 - 16:30Ανθούπολης Ανθούπολη - Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17-09-2016 - 16:30Αετολόφου Αγιάς Αετός Αετολόφου - Άρης Κουλουρίου 1 - 2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
17-09-2016 - 16:30Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Σ.Σ. Ραψάνης 2 - 1 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
17-09-2016 - 16:30Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - ΑΟ Ναρθακίου 1 - 2 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
17-09-2016 - 16:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας - Αναγέννηση Φαρσάλων - ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
17-09-2016 - 16:30Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Ελπίς Μεσοχωρίου - ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17-09-2016 - 16:30Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 5 - 4 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18-09-2016 - 16:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δόξα Βαλανίδας - ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
18-09-2016 - 16:30Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-09-2016 - 16:30Γλαύκης Απόλλων Γαλήνης 2016 - Λαρισαϊκός 1 - 8 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
18-09-2016 - 16:30Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Ατρόμητος Βαμβακούς 6 - 5 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
18-09-2016 - 16:30Βρυοτόπου Βρυότοπος - Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 6 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-09-2016 - 16:30Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 3 - 1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18-09-2016 - 16:30Συκέας ΑΟ Συκέας - Κεραυνός Δένδρων 5 - 4 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-09-2016 - 16:30Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") Θύελλα Ελάτειας - Θερμαϊκός Στομίου - ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
24-09-2016 - 16:30Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ανθούπολη 4 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
24-09-2016 - 16:30Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 0 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24-09-2016 - 16:30Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - ΑΟ Ναρθακίου 0 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
24-09-2016 - 16:30Συκέας ΑΟ Συκέας - Όλυμπος Καρυάς 2 - 0 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24-09-2016 - 16:30Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 3 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25-09-2016 - 16:30Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Τοξότης Λάρισας 0 - 2 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25-09-2016 - 16:30Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Πελασγιώτις Λάρισας 0 - 1 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
25-09-2016 - 16:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - ΑΟ Μαυροβουνίου 2 - 3 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-10-2016 - 16:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-10-2016 - 16:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
04-10-2016 - 16:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - ΑΕ Βουναίνων 1 - 0 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
05-10-2016 - 16:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 4 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
05-10-2016 - 16:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 3 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
05-10-2016 - 16:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Δωτιέας Αγιάς 2 - 3 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05-10-2016 - 16:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Ηρακλής Λάρισας 0 - 3 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
05-10-2016 - 16:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Λάρισα 2012 1 - 2 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
05-10-2016 - 16:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 5 - 3 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
05-10-2016 - 16:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Αετός Αμυγδαλέας 3 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
05-10-2016 - 16:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Δόξα Αργυροπουλίου 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
05-10-2016 - 16:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Τύρναβος 2005 1 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
05-10-2016 - 16:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Φαλανιακός 1 - 3 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
05-10-2016 - 16:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
05-10-2016 - 16:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 3 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
05-10-2016 - 16:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Αστραπή Ν. Πολιτείας 4 - 2 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
06-10-2016 - 16:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Δαμασιακός 0 - 3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
06-10-2016 - 16:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Αστέρας Τυρνάβου 2010 4 - 2 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
06-10-2016 - 16:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
06-10-2016 - 16:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Νεάπολη Λάρισας 0 - 2 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-10-2016 - 15:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αετός Μακρυχωρίου 2 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
26-10-2016 - 15:30Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - ΠΟ Ελασσόνας 0 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
26-10-2016 - 15:30Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Φαλανιακός 1 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26-10-2016 - 15:30Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 5 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

5ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-11-2016 - 14:30Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Αχιλλέας Φαρσάλων 1 - 3 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
09-11-2016 - 14:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Λάρισα 2012 0 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
09-11-2016 - 14:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Δωτιέας Αγιάς 1 - 2 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-11-2016 - 14:30Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - ΠΟ Ελασσόνας 0 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16-11-2016 - 14:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16-11-2016 - 14:30Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 5 - 4 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16-11-2016 - 14:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 4 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
16-11-2016 - 14:30Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

6ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-12-2016 - 14:30Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Λάρισα 2012 - Δωτιέας Αγιάς 1 - 4 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21-12-2016 - 14:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - ΑΟ Μαυροβουνίου 7 - 6 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21-12-2016 - 14:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - ΑΟ Ναρθακίου 1 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21-12-2016 - 14:30Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 0 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

7ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-02-2017 - 14:30Αλκαζάρ Αχιλλέας Φαρσάλων - ΠΟ Ελασσόνας 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί
01-03-2017 - 14:30Αλκαζάρ Δωτιέας Αγιάς - Δαμασιακός 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί

8ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-03-2017 - 15:00Αλκαζάρ Αχιλλέας Φαρσάλων - Δωτιέας Αγιάς - ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
top