Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Α/ΑΟΜΑΔΑΕΔΡΑΔΕΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ
1Α Ε Κιλελέρ Κιλελερ Δεν έχει ορισθεί
2Αβέρωφ Λάρισας Αβερωφ Δεν έχει ορισθεί
3Αετός Αετολόφου Αετολόφου Αγιας Δεν έχει ορισθεί
4Αετός Αμυγδαλέας Αμυγδαλέας Δεν έχει ορισθεί
5Αετός Μακρυχωρίου Μακρυχωρίου Δεν έχει ορισθεί
6Ακαδημία Αχιλλέως Βοηθ.Φαρσαλων Δεν έχει ορισθεί
7Αμπελόκηποι Αμπελοκηπων Δεν έχει ορισθεί
8Αμπελωνιακός Αμπελώνος Δεν έχει ορισθεί
9Αναγέννηση Δ.Αρμενίου Αρμενιου Δεν έχει ορισθεί
10Αναγέννηση Καλοχωρίου Καλοχωρίου Δεν έχει ορισθεί
11Αναγέννηση Πουρναρίου Πουρναρίου Δεν έχει ορισθεί
12Αναγέννηση Φαρσάλων Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί
13Ανθούπολη Ανθουπολης Δεν έχει ορισθεί
14ΑΟ Συκέας Συκέας Δεν έχει ορισθεί
15Απόλλωνας Γαλήνης 2016 Γλαύκης Δεν έχει ορισθεί
16Άρης Κουλουρίου Κουλουρίου Δεν έχει ορισθεί
17Αστέρας Τυρνάβου 2010 Τυρναβου Δεν έχει ορισθεί
18Αστήρ Μελισσοχωρίου Μελισσοχωρίου Δεν έχει ορισθεί
19Αστραπή Ν. Πολιτείας Νέας Πολιτείας Δεν έχει ορισθεί
20Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων Αγίων Αναργύρων Δεν έχει ορισθεί
21Ατρόμητος Βαμβακούς Βαμβακους Δεν έχει ορισθεί
22Αχιλλέας Φαρσάλων Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί
23Βούναινα Βουναινων Δεν έχει ορισθεί
24Βρυότοπος Βρυοτοπου Δεν έχει ορισθεί
25Δαμασιακός Δαμασίου Δεν έχει ορισθεί
26Δήμητρα Γιάννουλης Γιάννουλης Δεν έχει ορισθεί
27Δόξα Αργυροπουλίου Αργυροπουλίου Δεν έχει ορισθεί
28Δόξα Βαλανίδας Βοηθ.Γιαννουλης Δεν έχει ορισθεί
29Δόξα Βλαχογιαννίου Βλαχογιαννίου Δεν έχει ορισθεί
30Δόξα Ομορφοχωρίου Ομορφοχωρίου Δεν έχει ορισθεί
31Δόξα Ραχούλας Ραχούλας Δεν έχει ορισθεί
32Δόξα Υπέρειας Υπέρειας Δεν έχει ορισθεί
33Δωτιέας Αγιάς Αγιας Δεν έχει ορισθεί
34Ελευθεραί Ελευθερών Δεν έχει ορισθεί
35Ελπίς Μεσοχωρίου Μεσοχωριου Δεν έχει ορισθεί
36Ηρακλής Λάρισας Νεάπολης Α΄ Δεν έχει ορισθεί
37Θερμαικός Στομίου Στομιου Δεν έχει ορισθεί
38Θύελλα Ελάτειας Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα) Δεν έχει ορισθεί
39Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου Μεγ. Ελευθεροχωρίου Δεν έχει ορισθεί
40Κεραυνός Δένδρων Δένδρων Δεν έχει ορισθεί
41Κεραυνός Δρυμού Δρυμου Δεν έχει ορισθεί
42Κίσσαβος Συκουρίου Συκουρίου Δεν έχει ορισθεί
43Λάρισα 2012 Γ.Μητσιμπόνα Α Δεν έχει ορισθεί
44Λαρισαϊκός Βιολογικού Νέας Σμύρνης Δεν έχει ορισθεί
45Μαρίνος Αντύπας Γ.Μητσιμπόνα B Δεν έχει ορισθεί
46Μαυροβούνι Μαυροβουνίου Δεν έχει ορισθεί
47Ναρθάκι Ναρθακίου Δεν έχει ορισθεί
48Νεάπολη Λάρισας Νεάπολης Α΄ Δεν έχει ορισθεί
49Νέες Καρυές 2012 Νέων Καρυών Δεν έχει ορισθεί
50Οικονομος Τσαριτσανης Τσαριτσάνης Δεν έχει ορισθεί
51Ολυμπιακός Αμπελιάς Αμπελιας Φαρσαλων Δεν έχει ορισθεί
52Όλυμπος Γόννων Γόννων Δεν έχει ορισθεί
53Όλυμπος Καρυάς Καρυας Ελασσονας Δεν έχει ορισθεί
54Ομόνοια Νέας Πολιτείας Δεν έχει ορισθεί
55Παναγροτικός Νίκαιας Νικαιας Δεν έχει ορισθεί
56Πελασγιώτις Λάρισας Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Δεν έχει ορισθεί
57ΠΟ Ελασσόνας Ελασσόνας Δεν έχει ορισθεί
58Προοδ. Βερδικούσσας Βερδικούσσας Δεν έχει ορισθεί
59Προοδευτική Ανάβρας Ανάβρας Δεν έχει ορισθεί
60Σ.Σ. Ραψάνης Ραψανης Δεν έχει ορισθεί
61Σμόλικας Φαλάνης Φαλάνης Δεν έχει ορισθεί
62Τοξότης Λάρισας Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Δεν έχει ορισθεί
63Τύρναβος 2005 Τυρναβου Δεν έχει ορισθεί
64Φαλανιακός Φαλάνης Δεν έχει ορισθεί
65Φιλοκτήτης Μελιβοίας Μελιβοιας Δεν έχει ορισθεί
top