Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Εφήβων - 3ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2016 - 09:30Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22-10-2016 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας-Αμπελόκηποι - Διογένης Λάρισας 4 - 0 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13-04-2017 - 11:30Νεάπολης Β' Ηρακλής Λάρισας - Λαρισαϊκός 2 - 0 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13-05-2017 - 10:30Δεν Διεξάγεται Δωτιέας Αγιάς - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 3 - 0 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Διογένης Λάρισας 2 - 4 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
05-11-2016 - 10:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Δωτιέας Αγιάς 2 - 7 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
05-11-2016 - 10:00Νεάπολης Β' Ηρακλής Λάρισας - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
06-11-2016 - 10:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Προμηθέας-Αμπελόκηποι 1 - 5 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2016 - 10:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Προμηθέας-Αμπελόκηποι 2 - 1 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
19-11-2016 - 10:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Ηρακλής Λάρισας 1 - 4 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19-11-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 7 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19-11-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Διογένης Λάρισας - Λαρισαϊκός 1 - 2 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2016 - 10:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Λαρισαϊκός 1 - 3 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
03-12-2016 - 10:00Νεάπολης Β' Ηρακλής Λάρισας - Διογένης Λάρισας 6 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
04-12-2016 - 10:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 2 - 1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
07-12-2016 - 15:30Larissa Sport Center Προμηθέας-Αμπελόκηποι - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 6 - 0 Δεν έχει ορισθεί

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2016 - 10:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 8 - 0 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
17-12-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - Προμηθέας-Αμπελόκηποι 2 - 9 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
17-12-2016 - 10:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ηρακλής Λάρισας 0 - 1 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18-12-2016 - 10:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Δωτιέας Αγιάς 0 - 6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-02-2017 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας-Αμπελόκηποι - Ηρακλής Λάρισας 0 - 0 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
04-02-2017 - 10:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Αστήρ Μελισσοχωρίου 3 - 1 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
04-02-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Λαρισαϊκός 2 - 2 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
05-02-2017 - 10:30Maracana Πλίτση Διογένης Λάρισας - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 0 - 3 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-02-2017 - 10:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Διογένης Λάρισας 4 - 5 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Ηρακλής Λάρισας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 6 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας-Αμπελόκηποι - Δωτιέας Αγιάς 7 - 2 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 13:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 6 - 4 Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δωτιέας Αγιάς 1 - 6 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
04-03-2017 - 10:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ηρακλής Λάρισας - ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-03-2017 - 10:00Larissa Sport Center Διογένης Λάρισας - Προμηθέας-Αμπελόκηποι 1 - 9 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16-05-2017 - 16:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 0 - 1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 10:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Ηρακλής Λάρισας 1 - 1 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
18-03-2017 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας-Αμπελόκηποι - Αστήρ Μελισσοχωρίου 4 - 2 ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-03-2017 - 10:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Λαρισαϊκός 4 - 2 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
18-03-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Διογένης Λάρισας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 4 - 0 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-04-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - Διογένης Λάρισας 5 - 2 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
01-04-2017 - 10:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - 2 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
01-04-2017 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας-Αμπελόκηποι - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 1 - 0 ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20-05-2017 - 10:00Αναβάλλεται Ηρακλής Λάρισας - Δωτιέας Αγιάς 1 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-04-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Λαρισαϊκός - Αστήρ Μελισσοχωρίου 3 - 5 ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
08-04-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Διογένης Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
08-04-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Προμηθέας-Αμπελόκηποι 0 - 8 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-04-2017 - 10:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Δωτιέας Αγιάς 2 - 0 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-04-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 0 - 3 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
22-04-2017 - 10:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Διογένης Λάρισας 1 - 1 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22-04-2017 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας-Αμπελόκηποι - Λαρισαϊκός 6 - 1 ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22-04-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Ηρακλής Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου 5 - 0 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-04-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Ηρακλής Λάρισας - Προμηθέας-Αμπελόκηποι 0 - 2 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
29-04-2017 - 10:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δωτιέας Αγιάς 0 - 9 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29-04-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 6 - 0 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30-04-2017 - 10:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Διογένης Λάρισας - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-05-2017 - 10:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Λαρισαϊκός 3 - 0 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
06-05-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Διογένης Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου 5 - 1 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06-05-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Ηρακλής Λάρισας 0 - 3 ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06-05-2017 - 10:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Προμηθέας-Αμπελόκηποι 0 - 1 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
top