Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων- Επιλογές - 6ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 09:30Athletic Hall ΑΕ Λάρισας 2 - Δήμητρα Γιάννουλης - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
21-10-2017 - 11:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Απόλλων Λάρισας 3 - Ηρακλής Λάρισας 2 - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21-10-2017 - 13:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Ατρόμητοι-θύελλα (3) - ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
22-10-2017 - 11:00Olympic Park Ολυμπικ 3 - Πελασγιώτις (2) - ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 09:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - ΑΕ Λάρισας 2 0 - 6 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-11-2017 - 09:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Απόλλων Λάρισας 3 3 - 0 ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
04-11-2017 - 10:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Ολυμπικ 3 4 - 1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
05-11-2017 - 10:00Maracana Πλίτση Πελασγιώτις (2) - Ηρακλής Λάρισας 2 0 - 2 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 09:30Athletic Hall ΑΕ Λάρισας 2 - Απόλλων Λάρισας 3 - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
25-11-2017 - 10:00Olympic Park Ολυμπικ 3 - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 1 - 1 ΜΠΑΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
25-11-2017 - 10:00Βοηθ. Γιάννουλης Πελασγιώτις (2) - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 5 ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26-11-2017 - 11:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας 2 - Ατρόμητοι-θύελλα (3) - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 09:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Ηρακλής Λάρισας 2 - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
09-12-2017 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Ατρόμητοι-θύελλα (3) 4 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09-12-2017 - 10:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Απόλλων Λάρισας 3 - Πελασγιώτις (2) 1 - 0 ΜΠΑΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
09-12-2017 - 10:30Olympic Park Ολυμπικ 3 - ΑΕ Λάρισας 2 - ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-01-2018 - 10:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας 2 - Ολυμπικ 3 - ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
07-01-2018 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 2 - 1 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07-01-2018 - 11:00Athletic Hall ΑΕ Λάρισας 2 - Πελασγιώτις (2) - ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07-01-2018 - 13:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Απόλλων Λάρισας 3 - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-01-2018 - 09:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Απόλλων Λάρισας 3 - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20-01-2018 - 09:30Olympic Park Ολυμπικ 3 - Δήμητρα Γιάννουλης - ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
20-01-2018 - 11:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας 2 - ΑΕ Λάρισας 2 - ΜΠΑΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
20-01-2018 - 13:00Maracana Πλίτση Πελασγιώτις (2) - Ατρόμητοι-θύελλα (3) - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-02-2018 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Ηρακλής Λάρισας 2 - ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
03-02-2018 - 10:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Απόλλων Λάρισας 3 - Ολυμπικ 3 - ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
03-02-2018 - 11:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Πελασγιώτις (2) - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
03-02-2018 - 13:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - ΑΕ Λάρισας 2 - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-02-2018 - 10:00Maracana Πλίτση Πελασγιώτις (2) - Ολυμπικ 3 - ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17-02-2018 - 10:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας 2 - Απόλλων Λάρισας 3 1 - 0 ΜΟΥΤΣΟΥΡΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17-02-2018 - 10:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17-02-2018 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - ΑΕ Λάρισας 2 1 - 0 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
24-02-2018 - 09:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Απόλλων Λάρισας 3 - Δήμητρα Γιάννουλης - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
24-02-2018 - 10:00Αναβάλλεται ΑΕ Λάρισας 2 - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Δεν έχει ορισθεί
24-02-2018 - 10:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας 2 - Πελασγιώτις (2) - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
24-02-2018 - 13:00Olympic Park Ολυμπικ 3 - Ατρόμητοι-θύελλα (3) - ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-03-2018 - 10:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Ηρακλής Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Πελασγιώτις (2) - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 10:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Ολυμπικ 3 - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 10:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Απόλλων Λάρισας 3 - ΑΕ Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί Ηρακλής Λάρισας 2 - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί Πελασγιώτις (2) - Απόλλων Λάρισας 3 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας 2 - Ολυμπικ 3 - Δεν έχει ορισθεί

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί Πελασγιώτις (2) - ΑΕ Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Olympic Park Ολυμπικ 3 - Ηρακλής Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί Απόλλων Λάρισας 3 - Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Απόλλων Λάρισας 3 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Ολυμπικ 3 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Πελασγιώτις (2) - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας 2 - Ηρακλής Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας 2 - Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί Ηρακλής Λάρισας 2 - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί Πελασγιώτις (2) - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Olympic Park Ολυμπικ 3 - Απόλλων Λάρισας 3 - Δεν έχει ορισθεί
top