Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων- Επιλογές - 3ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 10:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21-10-2017 - 12:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Τοξότης Λάρισας 2 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21-10-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Διογένης Λάρισας - Ανθούπολη - ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Πελασγιώτις (1)- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 11:30Athletic Hall Τοξότης Λάρισας - Διογένης Λάρισας 3 - 2 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
04-11-2017 - 12:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Πελασγιώτις (1) - Παναγροτικός Νίκαιας - ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04-11-2017 - 12:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ανθούπολη 3 - 0 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
Ηρακλής Λάρισας- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 10:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Τοξότης Λάρισας - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25-11-2017 - 12:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Διογένης Λάρισας 1 - 0 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
26-11-2017 - 12:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - Πελασγιώτις (1) - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Ανθούπολη- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 11:30Maracana Πλίτση Πελασγιώτις (1) - Ανθούπολη - ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
09-12-2017 - 12:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας 9 - 0 ΜΠΑΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
09-12-2017 - 12:30Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Διογένης Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 0 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τοξότης Λάρισας- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-01-2018 - 10:00Athletic Hall Τοξότης Λάρισας - Πελασγιώτις (1) - ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΘΩΜΑΣ
07-01-2018 - 12:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07-01-2018 - 12:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Ηρακλής Λάρισας - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
Διογένης Λάρισας- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-01-2018 - 10:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - Τοξότης Λάρισας - ΜΠΑΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
20-01-2018 - 11:45Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Πελασγιώτις (1) - ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-01-2018 - 12:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Παναγροτικός Νίκαιας - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-02-2018 - 10:00Maracana Πλίτση Πελασγιώτις (1) - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
03-02-2018 - 12:00Athletic Hall Τοξότης Λάρισας - Ανθούπολη - ΜΟΥΤΣΟΥΡΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
03-02-2018 - 12:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας 1 - 1 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-02-2018 - 12:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ηρακλής Λάρισας 1 - 0 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
17-02-2018 - 12:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Διογένης Λάρισας - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
17-02-2018 - 12:00Athletic Hall Τοξότης Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας - ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Πελασγιώτις (1)- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
24-02-2018 - 12:00Αναβάλλεται Παναγροτικός Νίκαιας - Πελασγιώτις (1) - ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24-02-2018 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Διογένης Λάρισας - Τοξότης Λάρισας - ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
24-02-2018 - 12:00Ανθούπολης Ανθούπολη - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
Ηρακλής Λάρισας- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-03-2018 - 12:00Βοηθ. Νέας Πολιτείας Τοξότης Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 12:00Δεν έχει ορισθεί Πελασγιώτις (1) - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 12:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Ανθούπολη- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ανθούπολης Ανθούπολη - Πελασγιώτις (1) - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Τοξότης Λάρισας- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί Πελασγιώτις (1) - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Διογένης Λάρισας- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί Πελασγιώτις (1) - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ. Νέας Πολιτείας Τοξότης Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ανθούπολης Ανθούπολη - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Πελασγιώτις (1) - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό
top