Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων- Επιλογές - 6ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2016 - 10:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Καμβουνιακός Δεσκάτης - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2016 - 13:00Ελασσόνας Π Ο Ελασσόνας 2 - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 12:00Larissa Sport Center Προμηθέας (2) - Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Δεν έχει ορισθεί
27-05-2017 - 10:30 Ακαδημία Τυρνάβου - Ολύμπικ Ακαδημία - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2016 - 10:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Ολύμπικ Ακαδημία 3 - 2 ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
05-11-2016 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Π Ο Ελασσόνας 2 7 - 0 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
05-11-2016 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας (2) - Προοδευτική Βερδικούσσας 1 - 1 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
06-11-2016 - 11:00 Καμβουνιακός Δεσκάτης - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 3 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2016 - 11:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Ακαδημία Τυρνάβου 3 - 3 ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
19-11-2016 - 11:00Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία - Δήμητρα Γιάννουλης 2 0 - 2 ΜΠΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20-11-2016 - 10:00Βοηθ. Ελασσόνας Π Ο Ελασσόνας 2 - Προμηθέας (2) 8 - 1 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
20-11-2016 - 12:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Καμβουνιακός Δεσκάτης 7 - 2 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2016 - 10:30Ελασσόνας Π Ο Ελασσόνας 2 - Προοδευτική Βερδικούσσας 4 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
03-12-2016 - 11:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Δόξα Βλαχογιαννίου 4 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04-12-2016 - 10:30Γιάννουλης Καμβουνιακός Δεσκάτης - Δήμητρα Γιάννουλης 2 - ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
04-12-2016 - 10:30Larissa Sport Center Προμηθέας (2) - Ολύμπικ Ακαδημία 0 - 5 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2016 - 11:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 3 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17-12-2016 - 11:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Ακαδημία Τυρνάβου 2 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-12-2016 - 11:00Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία - Π Ο Ελασσόνας 2 3 - 0 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
18-12-2016 - 12:00Δεσκάτης Καμβουνιακός Δεσκάτης - Προμηθέας (2) - Δεν έχει ορισθεί

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αναβάλλεται Π Ο Ελασσόνας 2 - Καμβουνιακός Δεσκάτης - Δεν έχει ορισθεί
04-02-2017 - 12:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δήμητρα Γιάννουλης 2 1 - 2 ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
04-02-2017 - 12:00Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία - Προοδευτική Βερδικούσσας 7 - 0 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
12-02-2017 - 11:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Προμηθέας (2) 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-02-2017 - 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Π Ο Ελασσόνας 2 - Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 12:00Δεν έχει ορισθεί Καμβουνιακός Δεσκάτης - Ολύμπικ Ακαδημία 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 13:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Προοδευτική Βερδικούσσας 1 - 1 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 13:00Larissa Sport Center Προμηθέας (2) - Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 8 Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 10:00Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 3 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
04-03-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Καμβουνιακός Δεσκάτης - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί
05-03-2017 - 12:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Π Ο Ελασσόνας 2 - ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12-03-2017 - 11:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Προμηθέας (2) - ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 10:00Ελασσόνας Π Ο Ελασσόνας 2 - Δήμητρα Γιάννουλης 2 - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
18-03-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Ακαδημία Τυρνάβου - Καμβουνιακός Δεσκάτης - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 10:00Αναβάλλεται Προοδευτική Βερδικούσσας - Προμηθέας (2) - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 11:30Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 1 ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-04-2017 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 2 - 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
01-04-2017 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας (2) - Π Ο Ελασσόνας 2 2 - 3 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
01-04-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Καμβουνιακός Δεσκάτης - Δόξα Βλαχογιαννίου - ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
11-04-2017 - 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Προοδευτική Βερδικούσσας - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-04-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Καμβουνιακός Δεσκάτης - ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
08-04-2017 - 10:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Π Ο Ελασσόνας 2 - ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
08-04-2017 - 10:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Ακαδημία Τυρνάβου - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
08-04-2017 - 11:00Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία - Προμηθέας (2) 7 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-04-2017 - 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Δήμητρα Γιάννουλης 2 2 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22-04-2017 - 10:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Προοδευτική Βερδικούσσας - ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22-04-2017 - 10:30Ελασσόνας Π Ο Ελασσόνας 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 1 - 5 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
22-04-2017 - 11:00Δεν Διεξάγεται Προμηθέας (2) - Καμβουνιακός Δεσκάτης - Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-04-2017 - 10:30Larissa Sport Center Προμηθέας (2) - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 8 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
29-04-2017 - 10:30Δεν Διεξάγεται Καμβουνιακός Δεσκάτης - Π Ο Ελασσόνας 2 - Δεν έχει ορισθεί
29-04-2017 - 10:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Δόξα Βλαχογιαννίου 3 - 4 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29-04-2017 - 11:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Ολύμπικ Ακαδημία 0 - 3 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-05-2017 - 10:00Ελασσόνας Π Ο Ελασσόνας 2 - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 5 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
06-05-2017 - 10:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δήμητρα Γιάννουλης 2 3 - 2 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06-05-2017 - 10:30Δεν Διεξάγεται Ολύμπικ Ακαδημία - Καμβουνιακός Δεσκάτης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
13-05-2017 - 12:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Προμηθέας (2) 8 - 4 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
top