Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις

Πρόγραμμα

Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων - 7ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων

1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2016 - 10:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (2) - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
22-10-2016 - 11:30Olympik Park ΑΕ Λάρισας 2 - Ολυμπικ 3 - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
22-10-2016 - 13:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Αναγέννηση Φαρσάλων - ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22-10-2016 - 13:00Γ.Μητσιμπόνα B Πελασγιώτις (2) - Απόλλων Λάρισας 2 - ΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2016 - 13:00Βοηθ. Νεας Πολιτειας Απόλλων Λάρισας 2 - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 0 - 3 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΘΩΜΑΣ
05-11-2016 - 13:00Olympik Park Ολυμπικ 3 - Αμπελόκηποι (2) 16 - 0 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
05-11-2016 - 13:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - ΑΕ Λάρισας 2 2 - 3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
06-11-2016 - 12:30Βοηθ.Φαρσαλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Πελασγιώτις (2) 5 - 1 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπονα Γ Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Αναγέννηση Φαρσάλων 2 - 0 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
19-11-2016 - 11:00Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας 2 - Αμπελόκηποι (2) 2 - 0 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
19-11-2016 - 12:00Olympik Park Απόλλων Λάρισας 2 - Ολυμπικ 3 2 - 4 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19-11-2016 - 12:30Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Πελασγιώτις (2) - Ατρόμητοι-θύελλα (3) 1 - 7 ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2016 - 10:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 1 - 3 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
03-12-2016 - 11:00Olympik Park Ολυμπικ 3 - Αναγέννηση Φαρσάλων 3 - 6 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
03-12-2016 - 11:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (2) - Απόλλων Λάρισας 2 0 - 1 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
03-12-2016 - 12:00Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Πελασγιώτις (2) - ΑΕ Λάρισας 2 0 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2016 - 10:00Βοηθ.Φαρσαλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Αμπελόκηποι (2) 3 - 0 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17-12-2016 - 10:00Olympik Park Ολυμπικ 3 - Ατρόμητοι-θύελλα (3) 1 - 2 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
17-12-2016 - 11:30Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας 2 - Απόλλων Λάρισας 2 1 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
17-12-2016 - 13:00Βοηθ. Νεας Πολιτειας Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Πελασγιώτις (2) 7 - 0 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-02-2017 - 09:30Olympik Park Απόλλων Λάρισας 2 - Αναγέννηση Φαρσάλων 3 - 1 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
04-02-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπονα Γ Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - ΑΕ Λάρισας 2 1 - 1 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
04-02-2017 - 12:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (2) - Ατρόμητοι-θύελλα (3) 0 - 4 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04-02-2017 - 13:00Olympik Park Πελασγιώτις (2) - Ολυμπικ 3 1 - 8 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-02-2017 - 10:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Απόλλων Λάρισας 2 4 - 2 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 12:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - ΑΕ Λάρισας 2 1 - 2 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 12:00Olympik Park Ολυμπικ 3 - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 2 - 5 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 12:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (2) - Πελασγιώτις (2) 0 - 0 Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 10:30Βοηθ.Φαρσαλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ατρόμητοι-θύελλα (3) - ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04-03-2017 - 12:00Athletic Hall Απόλλων Λάρισας 2 - Πελασγιώτις (2) - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
04-03-2017 - 12:00Olympik Park Ολυμπικ 3 - ΑΕ Λάρισας 2 - ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
04-03-2017 - 13:00Βοηθ. Νεας Πολιτειας Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Αμπελόκηποι (2) - ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 09:30Club Βουτυριτσα ΑΕ Λάρισας 2 - Ατρόμητοι-θύελλα (3) - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18-03-2017 - 10:00Βοηθ. Νεας Πολιτειας Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Απόλλων Λάρισας 2 - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-03-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα B Πελασγιώτις (2) - Αναγέννηση Φαρσάλων - ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-03-2017 - 12:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (2) - Ολυμπικ 3 - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-04-2017 - 10:00Olympik Park Ολυμπικ 3 - Απόλλων Λάρισας 2 1 - 1 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
01-04-2017 - 10:30Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 2 - 4 ΚΑΛΕΜΙ ΟΛΣΙ
01-04-2017 - 12:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (2) - ΑΕ Λάρισας 2 0 - 2 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01-04-2017 - 13:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Πελασγιώτις (2) 2 - 1 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-04-2017 - 10:00Αμπελοκηπων Απόλλων Λάρισας 2 - Αμπελόκηποι (2) - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
08-04-2017 - 10:00Βοηθ. Νεας Πολιτειας Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Ατρόμητοι-θύελλα (3) - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
08-04-2017 - 10:30Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ολυμπικ 3 1 - 2 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
08-04-2017 - 13:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) ΑΕ Λάρισας 2 - Πελασγιώτις (2) - ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-04-2017 - 10:00Olympik Park Απόλλων Λάρισας 2 - ΑΕ Λάρισας 2 - ΛΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
22-04-2017 - 10:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (2) - Αναγέννηση Φαρσάλων - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
22-04-2017 - 13:00Γ.Μητσιμπονα Γ Πελασγιώτις (2) - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22-04-2017 - 13:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Ολυμπικ 3 - ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αναβάλεται Ολυμπικ 3 - Πελασγιώτις (2) - Δεν έχει ορισθεί
29-04-2017 - 10:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Αμπελόκηποι (2) 3 - 0 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29-04-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας 2 - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 2 - 2 ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29-04-2017 - 13:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Απόλλων Λάρισας 2 1 - 3 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-05-2017 - 10:00Athletic Hall Απόλλων Λάρισας 2 - Ατρόμητοι-θύελλα (3) 1 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
06-05-2017 - 12:00Βοηθ. Νεας Πολιτειας Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Ολυμπικ 3 3 - 0 ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06-05-2017 - 13:00Γ.Μητσιμπόνα Α ΑΕ Λάρισας 2 - Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 0 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
06-05-2017 - 13:30Marakana Πλιτση Πελασγιώτις (2) - Αμπελόκηποι (2) 1 - 2 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
top