Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων- Επιλογές - 3ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2016 - 11:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22-10-2016 - 12:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - Λαρισαϊκός 1 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22-10-2016 - 12:00Larissa Sport Center Προμηθέας (1) - Διογένης Λάρισας - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13-05-2017 - 10:30Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 1 - 3 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2016 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Διογένης Λάρισας 1 - 0 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
05-11-2016 - 12:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Δωτιέας Αγιάς 5 - 1 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
05-11-2016 - 12:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 4 - 3 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
06-11-2016 - 12:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Προμηθέας (1) 2 - 3 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2016 - 12:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Προμηθέας (1) 1 - 3 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
19-11-2016 - 12:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Ηρακλής Λάρισας 0 - 4 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19-11-2016 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Αστήρ Μελισσοχωρίου 3 - 0 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
19-11-2016 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Διογένης Λάρισας - Λαρισαϊκός 0 - 2 ΞΕΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2016 - 12:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Λαρισαϊκός 1 - 0 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
03-12-2016 - 12:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - Διογένης Λάρισας 3 - 1 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
04-12-2016 - 12:00Larissa Sport Center Προμηθέας (1) - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 0 - 4 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04-12-2016 - 12:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 0 - 7 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2016 - 12:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 0 - 5 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
17-12-2016 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - Προμηθέας (1) 0 - 0 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
17-12-2016 - 12:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ηρακλής Λάρισας 1 - 5 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18-12-2016 - 12:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Δωτιέας Αγιάς 5 - 0 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-02-2017 - 12:00Larissa Sport Center Προμηθέας (1) - Ηρακλής Λάρισας 2 - 4 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
04-02-2017 - 12:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 4 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
04-02-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Λαρισαϊκός 0 - 0 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
05-02-2017 - 12:00Maracana Πλίτση Διογένης Λάρισας - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 0 - 0 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-02-2017 - 10:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 12:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Διογένης Λάρισας 0 - 2 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 12:00Larissa Sport Center Προμηθέας (1) - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 12:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 11:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04-03-2017 - 12:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ηρακλής Λάρισας - ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-03-2017 - 12:00Larissa Sport Center Διογένης Λάρισας - Προμηθέας (1) 2 - 1 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
04-03-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δωτιέας Αγιάς 4 - 0 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Διογένης Λάρισας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
18-03-2017 - 12:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Λαρισαϊκός - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
18-03-2017 - 12:00Larissa Sport Center Προμηθέας (1) - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-03-2017 - 12:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Ηρακλής Λάρισας - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-04-2017 - 10:30Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - Δωτιέας Αγιάς - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
01-04-2017 - 12:00Larissa Sport Center Προμηθέας (1) - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 0 - 0 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
01-04-2017 - 12:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 0 - 3 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
01-04-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - Διογένης Λάρισας 1 - 3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-04-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Λαρισαϊκός - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
08-04-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Διογένης Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας 0 - 3 ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
08-04-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Προμηθέας (1) - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-04-2017 - 12:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Δωτιέας Αγιάς 2 - 0 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-04-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22-04-2017 - 12:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Διογένης Λάρισας 1 - 1 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22-04-2017 - 12:00Larissa Sport Center Προμηθέας (1) - Λαρισαϊκός - ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22-04-2017 - 12:30Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-04-2017 - 12:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - Προμηθέας (1) 6 - 0 ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29-04-2017 - 12:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δωτιέας Αγιάς 4 - 2 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29-04-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 1 - 1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30-04-2017 - 12:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Διογένης Λάρισας - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-05-2017 - 12:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Λαρισαϊκός 1 - 1 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
06-05-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Διογένης Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 1 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06-05-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Ηρακλής Λάρισας - ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06-05-2017 - 12:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Προμηθέας (1) 1 - 2 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
top