Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων- Επιλογές - 2ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2016 - 12:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Νίκη Μιχαήλ - ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23-10-2016 - 12:00Δεν Διεξάγεται Αμπελωνιακός - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
04-01-2017 - 13:00Φαλάνης Φαλανιακός - ΠΟ Ελασσόνας - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
03-04-2017 - 18:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ακαδημία Τυρνάβου - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Δαμασιακός- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2016 - 12:00Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Φαλανιακός 2 - 7 ΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
05-11-2016 - 12:00 Ακαδημία Τυρνάβου - ΠΟ Ελασσόνας 0 - 8 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
05-11-2016 - 12:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Αμπελωνιακός 3 - 0 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
05-11-2016 - 12:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Δήμητρα Γιάννουλης - ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Οικονόμος Τσαριτσάνης- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-11-2016 - 12:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δαμασιακός 5 - 1 ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
18-11-2016 - 15:30Δεν Διεξάγεται Φαλανιακός - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
19-11-2016 - 12:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Νίκη Μιχαήλ 0 - 4 ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
19-11-2016 - 12:00Δεν Διεξάγεται Αμπελωνιακός - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
ΠΟ Ελασσόνας- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2016 - 12:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αμπελωνιακός 3 - 1 ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
03-12-2016 - 12:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Φαλανιακός 1 - 3 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
03-12-2016 - 12:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 1 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
03-12-2016 - 12:00Δεν Διεξάγεται Σμόλικας Φαλάνης - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Νίκη Μιχαήλ- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2016 - 12:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 - 1 ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
17-12-2016 - 10:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Φαλανιακός 0 - 9 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
17-12-2016 - 11:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Δαμασιακός 1 - 1 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17-12-2016 - 12:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Δήμητρα Γιάννουλης 5 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Σμόλικας Φαλάνης- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-02-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Δαμασιακός - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
04-02-2017 - 12:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Νίκη Μιχαήλ 5 - 1 ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
04-02-2017 - 12:00Φαλάνης Φαλανιακός - Ακαδημία Τυρνάβου 5 - 0 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
04-02-2017 - 12:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Αμπελωνιακός 6 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Δήμητρα Γιάννουλης- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-02-2017 - 11:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 12:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δαμασιακός 1 - 1 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Σμόλικας Φαλάνης - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
23-02-2017 - 17:30 Ακαδημία Τυρνάβου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Φαλανιακός- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 12:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δήμητρα Γιάννουλης - ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
04-03-2017 - 12:00Φαλάνης Φαλανιακός - Δαμασιακός - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
04-03-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται ΠΟ Ελασσόνας - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
05-03-2017 - 12:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Νίκη Μιχαήλ - ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
Ακαδημία Τυρνάβου- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 12:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - ΠΟ Ελασσόνας - ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
18-03-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Νίκη Μιχαήλ - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
19-03-2017 - 12:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Ακαδημία Τυρνάβου - ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24-03-2017 - 17:00Φαλάνης Φαλανιακός - Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Αμπελωνιακός- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-04-2017 - 11:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Δήμητρα Γιάννουλης 4 - 4 ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
01-04-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Σμόλικας Φαλάνης - Αμπελωνιακός - ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
01-04-2017 - 12:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Φαλανιακός 0 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
05-04-2017 - 18:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Δαμασιακός- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-04-2017 - 18:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δαμασιακός - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
08-04-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Δήμητρα Γιάννουλης - Σμόλικας Φαλάνης - ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
08-04-2017 - 12:00Φαλάνης Φαλανιακός - Νίκη Μιχαήλ - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
11-04-2017 - 12:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Ακαδημία Τυρνάβου - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Οικονόμος Τσαριτσάνης- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-04-2017 - 17:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημία Τυρνάβου 5 - 0 ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22-04-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Σμόλικας Φαλάνης - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
22-04-2017 - 12:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Αμπελωνιακός - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
24-04-2017 - 18:00Αναβάλλεται Δαμασιακός - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
ΠΟ Ελασσόνας- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-04-2017 - 17:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Δαμασιακός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
29-04-2017 - 12:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 3 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29-04-2017 - 12:00Φαλάνης Φαλανιακός - Δήμητρα Γιάννουλης 4 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
29-04-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Ακαδημία Τυρνάβου - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
Νίκη Μιχαήλ- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-05-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Φαλανιακός - Αμπελωνιακός 3 - 0 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
06-05-2017 - 12:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 1 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
06-05-2017 - 12:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Ακαδημία Τυρνάβου 7 - 1 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
08-06-2017 - 16:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Νίκη Μιχαήλ 1 - 3 Δεν έχει ορισθεί
Σμόλικας Φαλάνης- ρεπό

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-05-2017 - 09:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 1 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13-05-2017 - 11:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Φαλανιακός 1 - 3 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13-05-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Σμόλικας Φαλάνης - Δαμασιακός 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
14-05-2017 - 12:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Δήμητρα Γιάννουλης- ρεπό

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-05-2017 - 10:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Νίκη Μιχαήλ 2 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
20-05-2017 - 12:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 0 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-05-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Οικονόμος Τσαριτσάνης - Σμόλικας Φαλάνης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
20-05-2017 - 12:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Φαλανιακός- ρεπό

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-05-2017 - 16:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Αμπελωνιακός - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
27-05-2017 - 11:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 - 1 ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27-05-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Σμόλικας Φαλάνης - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
09-06-2017 - 19:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Φαλανιακός 1 - 3 Δεν έχει ορισθεί
Ακαδημία Τυρνάβου- ρεπό

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-05-2017 - 12:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Φαλανιακός 3 - 3 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03-06-2017 - 11:30 Ακαδημία Τυρνάβου - Δαμασιακός - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03-06-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται ΠΟ Ελασσόνας - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
03-06-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Σμόλικας Φαλάνης - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Αμπελωνιακός- ρεπό
top