Πρόγραμμα

Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων - 5ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων

1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2016 - 10:00Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - ΑΕ Λάρισας - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
22-10-2016 - 12:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (1) - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
23-10-2016 - 11:00Αβερωφ Απόλλων Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας 2 - ΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Νίκη Μιχαήλ 2- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2016 - 12:00Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Αμπελόκηποι (1) 4 - 0 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
05-11-2016 - 13:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 0 - 5 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
05-11-2016 - 13:00Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 1 - 2 ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
Απόλλων Λάρισας- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2016 - 10:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - ΑΕ Λάρισας 0 - 5 ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19-11-2016 - 10:00Camp New(Εργ.Γιαν) Απόλλων Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ 2 1 - 3 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19-11-2016 - 10:00Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - Αμπελόκηποι (1) 2 - 4 ΜΠΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2016 - 10:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (1) - Αβέρωφ Λάρισας 2 1 - 1 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
03-12-2016 - 13:00Olympik Park Απόλλων Λάρισας - Ολύμπικ Ακαδημία 0 - 2 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
04-12-2016 - 10:30Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 6 - 2 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΕ Λάρισας- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2016 - 10:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Απόλλων Λάρισας 1 - 0 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17-12-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ 2 2 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
17-12-2016 - 12:00Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - Αβέρωφ Λάρισας 2 4 - 0 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
Αμπελόκηποι (1)- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-02-2017 - 10:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (1) - Νίκη Μιχαήλ 2 1 - 0 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04-02-2017 - 12:00Athletic Hall Απόλλων Λάρισας - ΑΕ Λάρισας 0 - 7 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-02-2017 - 13:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 0 - 8 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αβέρωφ Λάρισας 2- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-02-2017 - 10:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (1) - Απόλλων Λάρισας 0 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 4 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 13:00Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ 2 - Αβέρωφ Λάρισας 2 2 - 1 Δεν έχει ορισθεί
Ολύμπικ Ακαδημία - ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 10:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Αμπελόκηποι (1) - ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04-03-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Α ΑΕ Λάρισας - Ολύμπικ Ακαδημία - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-03-2017 - 13:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Απόλλων Λάρισας - ΞΕΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Νίκη Μιχαήλ 2- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 10:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (1) - ΑΕ Λάρισας - ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
18-03-2017 - 12:30Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - Νίκη Μιχαήλ 2 - ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18-03-2017 - 13:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Αβέρωφ Λάρισας 2 - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Απόλλων Λάρισας- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-04-2017 - 10:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (1) - Ολύμπικ Ακαδημία 1 - 2 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01-04-2017 - 12:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) ΑΕ Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας 2 3 - 0 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
02-04-2017 - 13:00Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ 2 - Απόλλων Λάρισας 7 - 1 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-04-2017 - 10:00Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - Απόλλων Λάρισας 0 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
08-04-2017 - 13:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Αμπελόκηποι (1) - ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
08-04-2017 - 13:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Νίκη Μιχαήλ 2 - ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΕ Λάρισας- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-04-2017 - 11:30Olympik Park Απόλλων Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22-04-2017 - 13:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Ολύμπικ Ακαδημία - ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22-04-2017 - 13:00Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ 2 - ΑΕ Λάρισας - ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
Αμπελόκηποι (1)- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-04-2017 - 09:30Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ 2 - Αμπελόκηποι (1) 1 - 0 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
29-04-2017 - 10:00Athletic Hall ΑΕ Λάρισας - Απόλλων Λάρισας 2 - 0 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
29-04-2017 - 10:00Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 5 - 1 ΛΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Αβέρωφ Λάρισας 2- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-05-2017 - 11:00Athletic Hall Απόλλων Λάρισας - Αμπελόκηποι (1) 0 - 2 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
06-05-2017 - 13:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Νίκη Μιχαήλ 2 1 - 0 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
06-05-2017 - 13:30Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΑΕ Λάρισας 0 - 8 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Ολύμπικ Ακαδημία - ρεπό
top