Πρόγραμμα

Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων - 5ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων

1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2016 - 10:00Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - ΑΕ Λάρισας - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
22-10-2016 - 12:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (1) - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
23-10-2016 - 11:00Αβερωφ Απόλλων Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας 2 - ΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Νίκη Μιχαήλ 2- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2016 - 12:00Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Αμπελόκηποι (1) 4 - 0 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
05-11-2016 - 13:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 0 - 5 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
05-11-2016 - 13:00Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 1 - 2 ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
Απόλλων Λάρισας- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2016 - 10:00Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - Αμπελόκηποι (1) 2 - 4 ΜΠΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19-11-2016 - 10:00Camp New(Εργ.Γιαν) Απόλλων Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ 2 1 - 3 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19-11-2016 - 10:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - ΑΕ Λάρισας 0 - 5 ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2016 - 10:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (1) - Αβέρωφ Λάρισας 2 1 - 1 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
03-12-2016 - 13:00Olympik Park Απόλλων Λάρισας - Ολύμπικ Ακαδημία 0 - 2 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
04-12-2016 - 10:30Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 6 - 2 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΕ Λάρισας- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2016 - 10:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Απόλλων Λάρισας 1 - 0 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17-12-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ 2 2 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
17-12-2016 - 12:00Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - Αβέρωφ Λάρισας 2 4 - 0 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
Αμπελόκηποι (1)- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-02-2017 - 10:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (1) - Νίκη Μιχαήλ 2 1 - 0 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04-02-2017 - 12:00Athletic Hall Απόλλων Λάρισας - ΑΕ Λάρισας 0 - 7 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-02-2017 - 13:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 0 - 8 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αβέρωφ Λάρισας 2- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-02-2017 - 10:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (1) - Απόλλων Λάρισας 0 - 0 ΞΕΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
18-02-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 4 - 0 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-02-2017 - 13:00Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ 2 - Αβέρωφ Λάρισας 2 2 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Ολύμπικ Ακαδημία - ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Αβέρωφ Λάρισας 2 - Απόλλων Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Αμπελόκηποι (1) - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί ΑΕ Λάρισας - Ολύμπικ Ακαδημία - Δεν έχει ορισθεί
Νίκη Μιχαήλ 2- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Ολύμπικ Ακαδημία - Νίκη Μιχαήλ 2 - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Αμπελόκηποι (1) - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Αβέρωφ Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Απόλλων Λάρισας- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-04-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί ΑΕ Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
01-04-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Νίκη Μιχαήλ 2 - Απόλλων Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
01-04-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Αμπελόκηποι (1) - Ολύμπικ Ακαδημία - Δεν έχει ορισθεί
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Νίκη Μιχαήλ 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Αβέρωφ Λάρισας 2 - Αμπελόκηποι (1) - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Ολύμπικ Ακαδημία - Απόλλων Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
ΑΕ Λάρισας- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Αβέρωφ Λάρισας 2 - Ολύμπικ Ακαδημία - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Νίκη Μιχαήλ 2 - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Αμπελόκηποι (1)- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Νίκη Μιχαήλ 2 - Αμπελόκηποι (1) - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί ΑΕ Λάρισας - Απόλλων Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Ολύμπικ Ακαδημία - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Αβέρωφ Λάρισας 2- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Αβέρωφ Λάρισας 2 - Νίκη Μιχαήλ 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Αμπελόκηποι (1) - Δεν έχει ορισθεί
Ολύμπικ Ακαδημία - ρεπό
top