Πρόγραμμα

Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων - 4ος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων

1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2016 - 10:30Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Ιπποκράτης 5 - 0 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
22-10-2016 - 10:30Baraze Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Κίσσαβος Συκουρίου - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
30-10-2016 - 15:00Πυργετου Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη - Αετός Μακρυχωρίου 2 - 0 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Όλυμπος Γόννων- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2016 - 10:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Κίσσαβος Συκουρίου 2 - 1 ΞΕΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
05-11-2016 - 10:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ηρακλής Χάλκης 0 - 1 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
05-11-2016 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 0 - 4 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2016 - 10:30Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 5 - 1 ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19-11-2016 - 10:30Πυργετου Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη - Όλυμπος Γόννων 2 - 1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19-11-2016 - 10:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ιπποκράτης 4 - 1 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κίσσαβος Συκουρίου- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2016 - 10:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 1 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
03-12-2016 - 10:30Baraze Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Αετός Μακρυχωρίου 3 - 3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
03-12-2016 - 10:30Πυργετου Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη - Ηρακλής Χάλκης 2 - 0 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Ιπποκράτης- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2016 - 10:30Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Αετός Μακρυχωρίου 4 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
17-12-2016 - 10:30Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη 1 - 0 ΛΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
17-12-2016 - 10:30Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Όλυμπος Γόννων 0 - 2 ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-02-2017 - 12:00Baraze Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Όλυμπος Γόννων 7 - 2 ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04-02-2017 - 12:00Πυργετου Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη - Ιπποκράτης 2 - 0 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
04-02-2017 - 12:00Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Ηρακλής Χάλκης 0 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αετός Μακρυχωρίου- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-02-2017 - 10:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 1 ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
18-02-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 3 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18-02-2017 - 12:00Baraze Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη 1 - -4 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
Ηρακλής Χάλκης- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 10:30Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 10:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Όλυμπος Γόννων- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 10:30Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 10:30Δεν έχει ορισθεί Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 10:30Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-04-2017 - 10:30Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
01-04-2017 - 10:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη - Δεν έχει ορισθεί
01-04-2017 - 10:30Δεν έχει ορισθεί Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Κίσσαβος Συκουρίου- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη - Δεν έχει ορισθεί
Ιπποκράτης- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧάλκης Ηρακλής Χάλκης - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Αετός Μακρυχωρίου- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Ηρακλής Χάλκης- ρεπό
top