Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Παίδων- Επιλογές - 3ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-10-2017 - 10:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ηρακλής Χάλκης - ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14-10-2017 - 10:00Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Δωτιέας Αγιάς - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14-10-2017 - 10:00Maracana Πλίτση Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - ΑΕ Λάρισας 3 0 - 1 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
Απόλλων Γαλήνης 2016- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας 3 - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 10:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Απόλλων Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 10:00Γαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016 - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-11-2017 - 10:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Απόλλων Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
11-11-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δεν έχει ορισθεί
11-11-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας 3 - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Δωτιέας Αγιάς- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 10:00Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - ΑΕ Λάρισας 3 - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 10:00Γαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Ηρακλής Χάλκης- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 10:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΕ Λάρισας 3 - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 10:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 10:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Απόλλων Λάρισας- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΦιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
ΑΕ Λάρισας 3- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΧάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016 - ΑΕ Λάρισας 3 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Δεν έχει ορισθεί
Αστήρ Μελισσοχωρίου- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας 3 - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - Απόλλων Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Απόλλων Γαλήνης 2016- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - ΑΕ Λάρισας 3 - Δεν έχει ορισθεί
Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΧάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - ΑΕ Λάρισας 3 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016 - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δωτιέας Αγιάς- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας 3 - Απόλλων Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Δεν έχει ορισθεί
Ηρακλής Χάλκης- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας 3 - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016 - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Απόλλων Λάρισας- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016 - Απόλλων Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
ΑΕ Λάρισας 3- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας 3 - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Απόλλων Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Αστήρ Μελισσοχωρίου- ρεπό
top