Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Παίδων- Επιλογές - 4ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2016 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
15-10-2016 - 10:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Προοδευτική Βερδικούσσας 4 - 1 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15-10-2016 - 10:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δόξα Βλαχογιαννίου 3 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
15-10-2016 - 11:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δόξα Αργυροπουλίου - ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15-10-2016 - 11:30Δεν Διεξάγεται Απόλλων Λάρισας - Λαρισαϊκός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Λαρισαϊκός 0 - 4 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29-10-2016 - 10:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 3 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29-10-2016 - 10:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Απόλλων Λάρισας - ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
29-10-2016 - 10:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δαμασιακός 2 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
29-10-2016 - 10:30Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 5 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-11-2016 - 10:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 3 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12-11-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Λαρισαϊκός - Προοδευτική Βερδικούσσας 4 - 0 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
12-11-2016 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Αμπελωνιακός 1 - 2 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
12-11-2016 - 10:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δόξα Βλαχογιαννίου 4 - 2 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
12-11-2016 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Απόλλων Λάρισας - Δόξα Αργυροπουλίου 4 - 4 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2016 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δαμασιακός 0 - 7 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
26-11-2016 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Απόλλων Λάρισας - ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
26-11-2016 - 10:30Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 5 - 0 ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
26-11-2016 - 10:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 2 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27-11-2016 - 10:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Λαρισαϊκός 1 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2016 - 10:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Αμπελωνιακός 2 - 3 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-12-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10-12-2016 - 11:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Προοδευτική Βερδικούσσας 5 - 1 ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
10-12-2016 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-12-2016 - 10:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Απόλλων Λάρισας 3 - 0 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-01-2017 - 10:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δόξα Αργυροπουλίου - ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
28-01-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - Δαμασιακός 1 - 1 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
28-01-2017 - 10:30Larissa Sport Center Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δόξα Βλαχογιαννίου 3 - 1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-01-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Απόλλων Λάρισας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 1 - 3 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
02-03-2017 - 16:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-02-2017 - 10:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Αμπελωνιακός 3 - 2 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 11:00Αναβάλλεται Προοδευτική Βερδικούσσας - Απόλλων Λάρισας 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 11:00Αναβάλλεται Δόξα Βλαχογιαννίου - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 10:30Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 6 - 2 Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-02-2017 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Λαρισαϊκός - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 10:30Αναβάλλεται Δαμασιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 11:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Απόλλων Λάρισας - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-03-2017 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Λαρισαϊκός - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
11-03-2017 - 10:00Larissa Sport Center Απόλλων Λάρισας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11-03-2017 - 10:30Αναβάλλεται Δόξα Βλαχογιαννίου - Δόξα Αργυροπουλίου - ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
11-03-2017 - 13:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
07-06-2017 - 17:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 2 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
02-04-2017 - 09:30Larissa Sport Center Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
02-04-2017 - 10:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Αμπελωνιακός 0 - 6 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
02-04-2017 - 10:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Δαμασιακός 4 - 5 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
02-04-2017 - 12:30Larissa Sport Center Λαρισαϊκός - Απόλλων Λάρισας - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
04-04-2017 - 15:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δήμητρα Γιάννουλης - ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-04-2017 - 10:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Αμπελωνιακός - ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09-04-2017 - 10:00Κουλουρίου Λαρισαϊκός - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
09-04-2017 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δόξα Αργυροπουλίου - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
09-04-2017 - 12:00Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Απόλλων Λάρισας - Δόξα Βλαχογιαννίου - ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20-04-2017 - 17:30Larissa Sport Center Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Προοδευτική Βερδικούσσας - ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-04-2017 - 15:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δαμασιακός 2 - 2 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
22-04-2017 - 12:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22-04-2017 - 14:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Απόλλων Λάρισας 3 - 5 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
23-04-2017 - 10:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23-04-2017 - 11:00Δεν Διεξάγεται Προοδευτική Βερδικούσσας - Λαρισαϊκός - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
30-04-2017 - 10:00Γιάννουλης Απόλλων Λάρισας - Δήμητρα Γιάννουλης 2 - 4 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
30-04-2017 - 10:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Προοδευτική Βερδικούσσας 0 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
30-04-2017 - 11:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δόξα Αργυροπουλίου 9 - 2 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30-04-2017 - 11:30Κουλουρίου Λαρισαϊκός - Αμπελωνιακός 1 - 3 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11-05-2017 - 17:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 2 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-05-2017 - 10:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου - ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
07-05-2017 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07-05-2017 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Λαρισαϊκός - ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
07-05-2017 - 10:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δόξα Αργυροπουλίου - ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07-05-2017 - 11:30Larissa Sport Center Απόλλων Λάρισας - Δαμασιακός - ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-05-2017 - 10:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Αμπελωνιακός 3 - 6 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13-05-2017 - 10:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 5 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-05-2017 - 10:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δήμητρα Γιάννουλης 3 - 6 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
13-05-2017 - 10:30Δεν Διεξάγεται Δαμασιακός - Λαρισαϊκός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
13-05-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Απόλλων Λάρισας 2 - 2 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-05-2017 - 10:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Απόλλων Λάρισας - Προοδευτική Βερδικούσσας 4 - 0 ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20-05-2017 - 10:30Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Λαρισαϊκός - Δόξα Βλαχογιαννίου 7 - 0 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-05-2017 - 10:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 5 - 0 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-05-2017 - 10:30Larissa Sport Center Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 3 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
21-05-2017 - 10:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δήμητρα Γιάννουλης 4 - 2 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
27-05-2017 - 10:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δαμασιακός 2 - 5 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27-05-2017 - 10:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Λαρισαϊκός - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
27-05-2017 - 11:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Απόλλων Λάρισας 4 - 1 ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
27-05-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Προοδευτική Βερδικούσσας - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30-05-2017 - 16:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-06-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Αμπελωνιακός 0 - 6 ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
03-06-2017 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Απόλλων Λάρισας - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
03-06-2017 - 10:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Δόξα Βλαχογιαννίου 6 - 2 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
03-06-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - Δήμητρα Γιάννουλης 3 - 0 ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04-06-2017 - 10:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δαμασιακός 3 - 2 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
top