Πρόγραμμα

Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Παίδων - 2ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων

1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2016 - 10:00Φαλάνης Φαλανιακός - Νίκη Μιχαήλ (2) - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15-10-2016 - 10:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - Σμόλικας Φαλάνης - ΚΑΛΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15-10-2016 - 10:00Δεν Διεξάγεται Π Ο Ελασσόνας 2 - Καμβουνιακός Δεσκάτης 0 - 3 ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
15-10-2016 - 11:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Διογένης Λάρισας - ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
15-10-2016 - 11:30Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας 2 - Ακαδημία Τυρνάβου - ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2016 - 10:00Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Ηρακλής Λάρισας 0 - 2 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
29-10-2016 - 10:00Δεν Διεξάγεται Νίκη Μιχαήλ (2) - Π Ο Ελασσόνας 2 - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας 2 - ΠΟ Ελασσόνας 4 - 4 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29-10-2016 - 10:00Φαλάνης Διογένης Λάρισας - Φαλανιακός 4 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
30-10-2016 - 11:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Καμβουνιακός Δεσκάτης 3 - 0 ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-11-2016 - 10:00Δεν Διεξάγεται Π Ο Ελασσόνας 2 - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
12-11-2016 - 10:30Γ.Μητσιμπόνα Α Ηρακλής Λάρισας - ΑΕ Λάρισας 2 3 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12-11-2016 - 10:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Φαλανιακός 1 - 1 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
12-11-2016 - 11:00Ζέρμα-Γαλάτου Καμβουνιακός Δεσκάτης - Ακαδημία Τυρνάβου - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12-11-2016 - 12:30Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Νίκη Μιχαήλ (2) 4 - 1 ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2016 - 10:00Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Νίκη Μιχαήλ (2) 0 - 1 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26-11-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα B Ηρακλής Λάρισας - ΠΟ Ελασσόνας 0 - 2 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
26-11-2016 - 10:00Δεν Διεξάγεται Φαλανιακός - Π Ο Ελασσόνας 2 3 - 0 ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26-11-2016 - 11:00Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας 2 - Καμβουνιακός Δεσκάτης 13 - 0 ΞΕΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
26-11-2016 - 12:30Φαλάνης Διογένης Λάρισας - Σμόλικας Φαλάνης 2 - 4 ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2016 - 10:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Φαλανιακός 0 - 1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-12-2016 - 10:30Γ.Μητσιμπόνα Α Διογένης Λάρισας - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 0 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-12-2016 - 11:00Δεν Διεξάγεται ΠΟ Ελασσόνας - Π Ο Ελασσόνας 2 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
10-12-2016 - 13:00Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ (2) - ΑΕ Λάρισας 2 1 - 6 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
11-12-2016 - 11:00Αναβάλεται Καμβουνιακός Δεσκάτης - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-01-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας 2 - Διογένης Λάρισας 3 - 2 ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28-01-2017 - 10:00Φαλάνης Φαλανιακός - Ακαδημία Τυρνάβου 3 - 4 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-01-2017 - 10:30Δεν Διεξάγεται Π Ο Ελασσόνας 2 - Σμόλικας Φαλάνης 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
28-01-2017 - 10:30Δεν έχει ορισθεί Καμβουνιακός Δεσκάτης - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
28-01-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Α Ηρακλής Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ (2) 4 - 2 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-02-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Ακαδημία Τυρνάβου - Π Ο Ελασσόνας 2 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 10:00Φαλάνης Φαλανιακός - ΑΕ Λάρισας 2 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα B Διογένης Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας 0 - 2 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 13:00Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ (2) - Καμβουνιακός Δεσκάτης 12 - 1 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 10:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - ΠΟ Ελασσόνας 1 - 5 Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
24-02-2017 - 16:00Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Π Ο Ελασσόνας 2 - ΑΕ Λάρισας 2 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα B Ηρακλής Λάρισας - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 11:00Γ.Μητσιμπόνα Α Καμβουνιακός Δεσκάτης - Διογένης Λάρισας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 12:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Νίκη Μιχαήλ (2) - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-03-2017 - 10:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Ακαδημία Τυρνάβου - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
11-03-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Π Ο Ελασσόνας 2 - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2017 - 13:30Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ (2) - Διογένης Λάρισας - ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12-03-2017 - 10:30Φαλάνης ΑΕ Λάρισας 2 - Σμόλικας Φαλάνης - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
19-03-2017 - 11:30Φαλάνης Φαλανιακός - Καμβουνιακός Δεσκάτης - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
02-04-2017 - 09:30Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ (2) - Φαλανιακός 1 - 1 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
02-04-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Καμβουνιακός Δεσκάτης - Π Ο Ελασσόνας 2 - ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
02-04-2017 - 10:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Ηρακλής Λάρισας 4 - 2 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
02-04-2017 - 11:00Larisa Sport Center Διογένης Λάρισας - ΠΟ Ελασσόνας 1 - 4 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
02-04-2017 - 12:00Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΕ Λάρισας 2 2 - 5 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-04-2017 - 10:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - ΑΕ Λάρισας 2 - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
09-04-2017 - 10:00Φαλάνης Καμβουνιακός Δεσκάτης - Σμόλικας Φαλάνης - ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
09-04-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Π Ο Ελασσόνας 2 - Νίκη Μιχαήλ (2) - ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
09-04-2017 - 11:30Αμυγδαλέας Ηρακλής Λάρισας - Ακαδημία Τυρνάβου - ΚΑΛΕΜΙ ΟΛΣΙ
11-04-2017 - 16:00Φαλάνης Φαλανιακός - Διογένης Λάρισας - ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-04-2017 - 10:00Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ (2) - Σμόλικας Φαλάνης - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23-04-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Διογένης Λάρισας - Π Ο Ελασσόνας 2 - Δεν έχει ορισθεί
23-04-2017 - 10:00Φαλάνης Φαλανιακός - ΠΟ Ελασσόνας - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
23-04-2017 - 11:00Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Καμβουνιακός Δεσκάτης - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26-04-2017 - 15:30Γ.Μητσιμπόνα Α ΑΕ Λάρισας 2 - Ηρακλής Λάρισας 2 - 1 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-04-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Α Καμβουνιακός Δεσκάτης - ΑΕ Λάρισας 2 0 - 2 Δεν έχει ορισθεί
29-04-2017 - 14:00Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ (2) - Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 6 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30-04-2017 - 10:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Διογένης Λάρισας 2 - 1 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
30-04-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Π Ο Ελασσόνας 2 - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
30-04-2017 - 10:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Ηρακλής Λάρισας 0 - 2 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-05-2017 - 13:30Camp New(Εργ.Γιαν) ΑΕ Λάρισας 2 - Νίκη Μιχαήλ (2) - ΚΑΛΕΜΙ ΟΛΣΙ
07-05-2017 - 10:00Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Διογένης Λάρισας - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
07-05-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Λάρισας - Καμβουνιακός Δεσκάτης - Δεν έχει ορισθεί
07-05-2017 - 10:00Φαλάνης Φαλανιακός - Σμόλικας Φαλάνης - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
07-05-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Π Ο Ελασσόνας 2 - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-05-2017 - 10:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Καμβουνιακός Δεσκάτης - ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13-05-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Σμόλικας Φαλάνης - Π Ο Ελασσόνας 2 3 - 0 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
13-05-2017 - 12:00Αναβάλεται Ακαδημία Τυρνάβου - Φαλανιακός - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13-05-2017 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Α Διογένης Λάρισας - ΑΕ Λάρισας 2 - ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14-05-2017 - 09:30Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ (2) - Ηρακλής Λάρισας - ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-05-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Π Ο Ελασσόνας 2 - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
20-05-2017 - 11:00Δεσκατης Καμβουνιακός Δεσκάτης - Νίκη Μιχαήλ (2) - Δεν έχει ορισθεί
21-05-2017 - 12:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Σμόλικας Φαλάνης - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
22-05-2017 - 16:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
25-05-2017 - 16:30Φαλάνης ΑΕ Λάρισας 2 - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
24-05-2017 - 18:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Ακαδημία Τυρνάβου - ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
27-05-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Φαλανιακός - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
27-05-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται ΑΕ Λάρισας 2 - Π Ο Ελασσόνας 2 - Δεν έχει ορισθεί
27-05-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα B Διογένης Λάρισας - Καμβουνιακός Δεσκάτης - Δεν έχει ορισθεί
28-05-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Νίκη Μιχαήλ (2) - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-06-2017 - 10:00Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
03-06-2017 - 10:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - ΑΕ Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
03-06-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Καμβουνιακός Δεσκάτης - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
03-06-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Λάρισας - Π Ο Ελασσόνας 2 - Δεν έχει ορισθεί
03-06-2017 - 10:00Νεαπολης Β Διογένης Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ (2) - Δεν έχει ορισθεί
top