Πρόγραμμα

Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Παίδων - 3ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων

1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2016 - 10:00Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Ηρακλής Χάλκης - ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15-10-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπονα Γ Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Α Ε Λάρισας (Γ) - ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
15-10-2016 - 11:30Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Τοξότης Λάρισας - Αμπελόκηποι - ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15-10-2016 - 11:30Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Αετός Μακρυχωρίου- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2016 - 10:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29-10-2016 - 10:30Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Τοξότης Λάρισας 1 - 4 ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
29-10-2016 - 11:30Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Αβέρωφ Λάρισας 2 1 - 3 ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
05-11-2016 - 14:00Club Βουτυριτσα Α Ε Λάρισας (Γ) - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 0 - 5 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-11-2016 - 09:30Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Τοξότης Λάρισας 1 - 6 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
12-11-2016 - 11:30Αμπελοκηπων Α Ε Λάρισας (Γ) - Αμπελόκηποι 0 - 8 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
12-11-2016 - 11:30Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Ηρακλής Χάλκης 4 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-11-2016 - 11:30Γ.Μητσιμπονα Γ Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 2 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2016 - 09:30Γ.Μητσιμπόνα Α Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 4 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
26-11-2016 - 10:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 1 - 3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26-11-2016 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Α Τοξότης Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας 2 1 - 5 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09-12-2016 - 17:00Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Α Ε Λάρισας (Γ) 3 - 1 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Αμπελόκηποι- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2016 - 09:30Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Αβέρωφ Λάρισας 2 0 - 3 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-12-2016 - 10:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 7 - 0 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
10-12-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπονα Γ Α Ε Λάρισας (Γ) - Τοξότης Λάρισας 1 - 5 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
10-12-2016 - 10:30Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Αετός Μακρυχωρίου 7 - 0 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ηρακλής Χάλκης- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-01-2017 - 10:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ηρακλής Χάλκης 1 - 2 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
28-01-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα B Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Αμπελόκηποι 0 - 6 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
28-01-2017 - 12:30Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Α Ε Λάρισας (Γ) 9 - 0 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
28-01-2017 - 13:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Παναγροτικός Νίκαιας 4 - 2 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
Τοξότης Λάρισας- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-02-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Α Τοξότης Λάρισας - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 10:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 1 - 2 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 10:30Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 4 - 0 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 11:00Γ.Μητσιμπονα Γ Α Ε Λάρισας (Γ) - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Αβέρωφ Λάρισας 2- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-02-2017 - 10:00Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπονα Γ Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 11:30Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 13:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Α Ε Λάρισας (Γ)- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-03-2017 - 10:30Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Ηρακλής Χάλκης - ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
11-03-2017 - 11:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Α Ε Λάρισας (Γ) 3 - 0 ΛΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
11-03-2017 - 13:00Club Βουτυριτσα Τοξότης Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15-03-2017 - 16:30Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
02-04-2017 - 09:30Marakana Πλιτση Α Ε Λάρισας (Γ) - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Δεν έχει ορισθεί
02-04-2017 - 10:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
02-04-2017 - 10:00Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
02-04-2017 - 13:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Αβέρωφ Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Αετός Μακρυχωρίου- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-04-2017 - 10:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
09-04-2017 - 10:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Α Ε Λάρισας (Γ) - Δεν έχει ορισθεί
09-04-2017 - 10:00Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
09-04-2017 - 10:00Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Τοξότης Λάρισας - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Α Ε Λάρισας (Γ) - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Αβέρωφ Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Τοξότης Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπονα Γ Α Ε Λάρισας (Γ) - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Αμπελόκηποι- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Τοξότης Λάρισας - Α Ε Λάρισας (Γ) - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέας πολιτείας (Βοηθητ) Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας 2 - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Ηρακλής Χάλκης- ρεπό

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπονα Γ Α Ε Λάρισας (Γ) - Αβέρωφ Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Τοξότης Λάρισας- ρεπό

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Α Ε Λάρισας (Γ) - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέας πολιτείας (Βοηθητ) Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Αβέρωφ Λάρισας 2- ρεπό

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αβέρωφ Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Τοξότης Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Α Ε Λάρισας (Γ)- ρεπό

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπονα Γ Α Ε Λάρισας (Γ) - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέας πολιτείας (Βοηθητ) Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Αβέρωφ Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό
top