Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Παίδων- Επιλογές - 3ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2016 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ηρακλής Χάλκης - ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15-10-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - ΑΕ Λάρισας (Γ) - ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
15-10-2016 - 11:30Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - ΑΟ Αμπελοκήπων - ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15-10-2016 - 11:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Αετός Μακρυχωρίου- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2016 - 10:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29-10-2016 - 10:30Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Τοξότης Λάρισας 1 - 4 ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
29-10-2016 - 11:30Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 1 - 3 ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
05-11-2016 - 14:00Club Βουτυρίτσα ΑΕ Λάρισας (Γ) - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 0 - 5 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-11-2016 - 09:30Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Τοξότης Λάρισας 1 - 6 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
12-11-2016 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 2 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
12-11-2016 - 11:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Ηρακλής Χάλκης 4 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-11-2016 - 11:30Αμπελοκήπων ΑΕ Λάρισας (Γ) - ΑΟ Αμπελοκήπων 0 - 8 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2016 - 09:30Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 4 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
26-11-2016 - 10:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 1 - 3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26-11-2016 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Τοξότης Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 1 - 5 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09-12-2016 - 17:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - ΑΕ Λάρισας (Γ) 3 - 1 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΟ Αμπελοκήπων- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2016 - 09:30Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 0 - 3 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-12-2016 - 10:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 7 - 0 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
10-12-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας (Γ) - Τοξότης Λάρισας 1 - 5 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
10-12-2016 - 10:30Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Αετός Μακρυχωρίου 7 - 0 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ηρακλής Χάλκης- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-01-2017 - 10:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ηρακλής Χάλκης 1 - 2 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
28-01-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - ΑΟ Αμπελοκήπων 0 - 6 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
28-01-2017 - 12:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - ΑΕ Λάρισας (Γ) 9 - 0 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
28-01-2017 - 13:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Παναγροτικός Νίκαιας 4 - 2 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
Τοξότης Λάρισας- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-02-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Τοξότης Λάρισας - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 10:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 1 - 2 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 10:30Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 4 - 0 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 11:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας (Γ) - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-02-2017 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 11:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 13:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
ΑΕ Λάρισας (Γ)- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-03-2017 - 10:30Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Ηρακλής Χάλκης - ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
11-03-2017 - 11:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - ΑΕ Λάρισας (Γ) 3 - 0 ΛΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
11-03-2017 - 13:00Club Βουτυρίτσα Τοξότης Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15-03-2017 - 16:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
02-04-2017 - 09:30Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Τοξότης Λάρισας 3 - 1 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
02-04-2017 - 09:30Maracana Πλίτση ΑΕ Λάρισας (Γ) - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 0 - 3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
02-04-2017 - 13:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 1 - 2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
11-04-2017 - 16:30Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Παναγροτικός Νίκαιας - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Αετός Μακρυχωρίου- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-04-2017 - 10:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΑΕ Λάρισας (Γ) - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
08-04-2017 - 12:30Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Αετός Μακρυχωρίου - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
09-04-2017 - 10:00Athletic Hall Τοξότης Λάρισας - Ηρακλής Χάλκης - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09-04-2017 - 11:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - ΑΟ Αμπελοκήπων - ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-04-2017 - 12:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
22-04-2017 - 12:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - ΚΑΛΕΜΙ ΟΛΣΙ
22-04-2017 - 12:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - ΑΕ Λάρισας (Γ) - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
23-04-2017 - 13:30Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-04-2017 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 1 - 0 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
30-04-2017 - 10:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Αετός Μακρυχωρίου 6 - 3 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
30-04-2017 - 13:00Club Βουτυρίτσα ΑΕ Λάρισας (Γ) - Ηρακλής Χάλκης 1 - 8 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30-04-2017 - 13:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Τοξότης Λάρισας 4 - 2 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΟ Αμπελοκήπων- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-05-2017 - 10:00Βοηθ. Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06-05-2017 - 11:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Παναγροτικός Νίκαιας - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
07-05-2017 - 11:30Athletic Hall Τοξότης Λάρισας - ΑΕ Λάρισας (Γ) - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
07-05-2017 - 12:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - ΑΟ Αμπελοκήπων - ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
Ηρακλής Χάλκης- ρεπό

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-05-2017 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 4 - 3 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13-05-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας (Γ) - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 0 - 4 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13-05-2017 - 10:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 5 - 0 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
13-05-2017 - 10:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Αετός Μακρυχωρίου 2 - 1 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τοξότης Λάρισας- ρεπό

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-05-2017 - 16:30Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - ΑΕ Λάρισας (Γ) 5 - 2 Δεν έχει ορισθεί
20-05-2017 - 10:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΑΟ Αμπελοκήπων 2 - 3 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20-05-2017 - 10:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Τοξότης Λάρισας 3 - 1 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
20-05-2017 - 10:30Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Ηρακλής Χάλκης 2 - 1 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2- ρεπό

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
27-05-2017 - 10:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 0 - 5 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
27-05-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
28-05-2017 - 11:30Athletic Hall Τοξότης Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
29-05-2017 - 18:30Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 0 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΕ Λάρισας (Γ)- ρεπό

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-06-2017 - 10:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Τοξότης Λάρισας 6 - 1 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
03-06-2017 - 10:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - ΑΟ Αμπελοκήπων - ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
03-06-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας (Γ) - Αετός Μακρυχωρίου - ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
03-06-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό
top