Πρόγραμμα

Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Παίδων - 1ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων

1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2016 - 10:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - ΑΕ Λάρισας - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
15-10-2016 - 10:00Νέων Καρυών Ολύμπικ Ακαδημία - Ανθούπολη - ΞΕΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
15-10-2016 - 10:00Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Πελασγιώτις Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
15-10-2016 - 10:00Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημία Αχιλλέως - ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15-10-2016 - 10:00Marakana Πλιτση Ακαδημια Πλιτση - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2016 - 09:30Αβερωφ Ολύμπικ Ακαδημία - Αβέρωφ Λάρισας 1 - 10 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29-10-2016 - 10:00Νέας πολιτείας (Βοηθητ) Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ακαδημια Πλιτση 3 - 0 ΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29-10-2016 - 10:00Ανθουπολης Ανθούπολη - Νίκη Μιχαήλ 2 - 2 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
29-10-2016 - 11:30Νέας πολιτείας (Βοηθητ) ΑΕ Λάρισας - Πελασγιώτις Λάρισας 7 - 0 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
06-11-2016 - 11:00Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 0 - 5 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-11-2016 - 10:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Πελασγιώτις Λάρισας 4 - 1 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
12-11-2016 - 10:00Marakana Πλιτση Ακαδημια Πλιτση - ΑΕ Λάρισας 0 - 8 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
12-11-2016 - 11:00Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 1 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
12-11-2016 - 12:30Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - Ολύμπικ Ακαδημία 6 - 0 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12-11-2016 - 13:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ανθούπολη 4 - 0 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2016 - 09:30Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - Αβέρωφ Λάρισας 1 - 2 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26-11-2016 - 10:00Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Ακαδημία Αχιλλέως 8 - 0 ΞΕΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
26-11-2016 - 10:00Νέων Καρυών Ολύμπικ Ακαδημία - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 1 - 0 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
26-11-2016 - 10:00Marakana Πλιτση Πελασγιώτις Λάρισας - Ακαδημια Πλιτση 2 - 4 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
26-11-2016 - 11:00Γ.Μητσιμπόνα Α Ανθούπολη - Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 0 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2016 - 10:00Αμυγδαλέας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ολύμπικ Ακαδημία 4 - 0 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
10-12-2016 - 11:00Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Πελασγιώτις Λάρισας 2 - 2 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
10-12-2016 - 11:30Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Ανθούπολη 1 - 2 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
10-12-2016 - 12:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Ακαδημια Πλιτση 7 - 0 ΞΕΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
11-12-2016 - 12:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ 4 - 0 ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-01-2017 - 10:00Νέων Καρυών Ολύμπικ Ακαδημία - ΑΕ Λάρισας 1 - 6 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
28-01-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Α Πελασγιώτις Λάρισας - Ανθούπολη 1 - 4 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
28-01-2017 - 10:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας 2 - 0 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
28-01-2017 - 12:30Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 2 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
29-01-2017 - 10:30Marakana Πλιτση Ακαδημια Πλιτση - Ακαδημία Αχιλλέως 1 - 0 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-02-2017 - 10:00Βοηθ. Νεας Πολιτειας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 0 - 4 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
11-02-2017 - 10:00Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Αβέρωφ Λάρισας - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11-02-2017 - 11:30Βοηθ. Νεας Πολιτειας Ανθούπολη - Ακαδημια Πλιτση 1 - 1 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
11-02-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Α Πελασγιώτις Λάρισας - Ολύμπικ Ακαδημία - ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
11-02-2017 - 12:30Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ 1 - 1 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-02-2017 - 10:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
25-02-2017 - 10:00Marakana Πλιτση Ακαδημια Πλιτση - Ολύμπικ Ακαδημία - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25-02-2017 - 10:00Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - ΑΕ Λάρισας - ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25-02-2017 - 10:00Αναβάλεται Ανθούπολη - Ακαδημία Αχιλλέως - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
25-02-2017 - 13:00Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - Πελασγιώτις Λάρισας - ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-03-2017 - 10:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2017 - 10:00Marakana Πλιτση Ακαδημια Πλιτση - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2017 - 10:00Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Πελασγιώτις Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2017 - 10:00Νέων Καρυών Ολύμπικ Ακαδημία - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2017 - 10:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ακαδημια Πλιτση - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ανθουπολης Ανθούπολη - Ολύμπικ Ακαδημία - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Πελασγιώτις Λάρισας - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Ολύμπικ Ακαδημία - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Marakana Πλιτση Ακαδημια Πλιτση - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ανθουπολης Ανθούπολη - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Ακαδημια Πλιτση - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Πελασγιώτις Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ολύμπικ Ακαδημία - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Marakana Πλιτση Ακαδημια Πλιτση - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Πελασγιώτις Λάρισας - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ανθουπολης Ανθούπολη - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Marakana Πλιτση Ακαδημια Πλιτση - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Ολύμπικ Ακαδημία - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ανθουπολης Ανθούπολη - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ακαδημια Πλιτση - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Marakana Πλιτση Ακαδημια Πλιτση - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Camp New(Εργ.Γιαν) Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Olympik Park Ολύμπικ Ακαδημία - Ακαδημια Πλιτση - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Πελασγιώτις Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ανθουπολης Ανθούπολη - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ολύμπικ Ακαδημία - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημια Πλιτση - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπονα Γ ΑΕ Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
top