Πρόγραμμα

Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Γ' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων

1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-10-2016 - 13:00Γ.Μητσιμπόνα B Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Απόλλωνας Γαλήνης 2016 2 - 4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09-10-2016 - 16:00Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα) Θύελλα Ελάτειας - Έλαφος Αγιάς 4 - 1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
09-10-2016 - 16:00Κουλουρίου Καλαρρύτες - Λάρισα 88 Σ Φ 2 - 3 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
09-10-2016 - 16:00Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος 0 - 0 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09-10-2016 - 16:00Αετολόφου Αγιας Αετός Αετολόφου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 4 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
09-10-2016 - 16:00Μελιβοιας Μελιβοιακός - Κεραυνός Παραποτάμου 1 - 4 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-10-2016 - 11:30Πυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Μελιβοιακός 5 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
16-10-2016 - 16:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Απόλλωνας Γαλήνης 2016 2 - 0 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
16-10-2016 - 16:00Θεσσαλικου Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 4 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
16-10-2016 - 16:00Ανθουπολης Λάρισα 88 Σ Φ - Αετός Αετολόφου 0 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16-10-2016 - 16:00Ελαφου Αγιας Έλαφος Αγιάς - Ιπποκράτης 1 - 1 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16-10-2016 - 16:00Κουλουρίου Καλαρρύτες - Θύελλα Ελάτειας 2 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2016 - 16:00Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα) Θύελλα Ελάτειας - Ιπποκράτης 2 - 2 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
22-10-2016 - 16:00Αετολόφου Αγιας Αετός Αετολόφου - Καλαρρύτες 4 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22-10-2016 - 16:00Γ.Μητσιμπόνα B Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Έλαφος Αγιάς 1 - 0 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
22-10-2016 - 16:00Μελιβοιας Μελιβοιακός - Λάρισα 88 Σ Φ 3 - 3 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22-10-2016 - 16:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος 0 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
15-11-2016 - 16:00Γαληνης Απόλλωνας Γαλήνης 2016 - Αναγέννηση Πυργετού 2016 2 - 1 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2016 - 15:00Ανθουπολης Λάρισα 88 Σ Φ - Απόλλωνας Γαλήνης 2016 2 - 1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
06-11-2016 - 12:00Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 3 - 0 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
06-11-2016 - 15:00Αετολόφου Αγιας Αετός Αετολόφου - Θύελλα Ελάτειας 0 - 3 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
06-11-2016 - 15:00Κουλουρίου Καλαρρύτες - Μελιβοιακός 3 - 0 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
06-11-2016 - 15:00Ελαφου Αγιας Έλαφος Αγιάς - Κεραυνός Παραποτάμου 1 - 4 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
06-11-2016 - 15:00Πυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος 1 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-11-2016 - 15:00Κοιλάδας Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Λάρισα 88 Σ Φ 1 - 1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12-11-2016 - 15:00Πυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Έλαφος Αγιάς 2 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-11-2016 - 15:00Γαληνης Απόλλωνας Γαλήνης 2016 - Καλαρρύτες 1 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
12-11-2016 - 15:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Ιπποκράτης 0 - 0 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
12-11-2016 - 15:00Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα) Θύελλα Ελάτειας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 0 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Μελιβοιακός - Αετός Αετολόφου 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Μελιβοιακός - Θύελλα Ελάτειας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
19-11-2016 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα B Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Κεραυνός Παραποτάμου 0 - 0 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
19-11-2016 - 15:00Αετολόφου Αγιας Αετός Αετολόφου - Απόλλωνας Γαλήνης 2016 2 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19-11-2016 - 15:00Ελαφου Αγιας Έλαφος Αγιάς - Λάρισα 88 Σ Φ 4 - 1 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
20-11-2016 - 15:00Κουλουρίου Καλαρρύτες - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος 0 - 4 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
20-11-2016 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2016 - 15:00Ελαφου Αγιας Έλαφος Αγιάς - Καλαρρύτες 3 - 2 ΣΚΕΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
26-11-2016 - 15:00Ανθουπολης Λάρισα 88 Σ Φ - Ιπποκράτης 2 - 5 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
26-11-2016 - 15:00Γαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Αετός Αετολόφου 2 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
26-11-2016 - 15:00Πυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - 1 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
26-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Απόλλωνας Γαλήνης 2016 - Μελιβοιακός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
26-11-2016 - 15:00Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα) Θύελλα Ελάτειας - Κεραυνός Παραποτάμου 0 - 1 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-12-2016 - 11:00Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Καλαρρύτες 2 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-12-2016 - 15:00Αετολόφου Αγιας Αετός Αετολόφου - Έλαφος Αγιάς 2 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
04-12-2016 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα B Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Λάρισα 88 Σ Φ 3 - 2 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Μελιβοιακός - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
04-12-2016 - 15:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 1 - 3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04-12-2016 - 15:00Γαληνης Απόλλωνας Γαλήνης 2016 - Θύελλα Ελάτειας 0 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2016 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Αετός Αετολόφου 5 - 1 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
10-12-2016 - 15:00Κουλουρίου Καλαρρύτες - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 0 - 2 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
10-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Έλαφος Αγιάς - Μελιβοιακός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
10-12-2016 - 15:00Ανθουπολης Λάρισα 88 Σ Φ - Κεραυνός Παραποτάμου 1 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10-12-2016 - 15:00Γαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Απόλλωνας Γαλήνης 2016 4 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10-12-2016 - 15:00Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα) Θύελλα Ελάτειας - Αναγέννηση Πυργετού 2016 1 - 4 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Μελιβοιακός - Ιπποκράτης 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
17-12-2016 - 15:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Καλαρρύτες 2 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
17-12-2016 - 15:00Γαληνης Απόλλωνας Γαλήνης 2016 - Έλαφος Αγιάς 1 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17-12-2016 - 15:00Κοιλάδας Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Θύελλα Ελάτειας 2 - 1 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
18-12-2016 - 15:00Πυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Λάρισα 88 Σ Φ 4 - 0 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
18-12-2016 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα B Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Αετός Αετολόφου 0 - 3 ΣΚΕΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-01-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Μελιβοιακός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
29-01-2017 - 15:00Αετολόφου Αγιας Αετός Αετολόφου - Κεραυνός Παραποτάμου 2 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29-01-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Απόλλωνας Γαλήνης 2016 1 - 0 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29-01-2017 - 15:00Κουλουρίου Καλαρρύτες - Αναγέννηση Πυργετού 2016 3 - 3 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
29-01-2017 - 15:00Ελαφου Αγιας Έλαφος Αγιάς - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος 0 - 2 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
29-01-2017 - 15:00Ανθουπολης Λάρισα 88 Σ Φ - Θύελλα Ελάτειας 2 - 2 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-02-2017 - 15:00Ανθουπολης Λάρισα 88 Σ Φ - Καλαρρύτες 1 - 5 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
05-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Κεραυνός Παραποτάμου - Μελιβοιακός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
05-02-2017 - 15:00Γαληνης Απόλλωνας Γαλήνης 2016 - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 0 - 1 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
05-02-2017 - 15:00Πυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Αετός Αετολόφου 2 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
05-02-2017 - 15:00Κοιλάδας Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Ιπποκράτης 0 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
05-02-2017 - 15:00Ελαφου Αγιας Έλαφος Αγιάς - Θύελλα Ελάτειας 1 - 1 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-02-2017 - 11:00Γ.Μητσιμπόνα B Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Έλαφος Αγιάς 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Αετολόφου Αγιας Αετός Αετολόφου - Λάρισα 88 Σ Φ 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα) Θύελλα Ελάτειας - Καλαρρύτες 1 - 6 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Μελιβοιακός - Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Γαληνης Απόλλωνας Γαλήνης 2016 - Κεραυνός Παραποτάμου 1 - 1 Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-02-2017 - 15:00Πυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Απόλλωνας Γαλήνης 2016 2 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Γαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Κεραυνός Παραποτάμου 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Λάρισα 88 Σ Φ - Μελιβοιακός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Θύελλα Ελάτειας 5 - 0 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 11:00Ελαφου Αγιας Έλαφος Αγιάς - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 5 - 2 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Κουλουρίου Καλαρρύτες - Αετός Αετολόφου 0 - 0 Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-03-2017 - 15:30Κοιλάδας Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
05-03-2017 - 15:30Γαληνης Απόλλωνας Γαλήνης 2016 - Λάρισα 88 Σ Φ 0 - 0 ΜΠΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05-03-2017 - 15:30Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Έλαφος Αγιάς 4 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
05-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Μελιβοιακός - Καλαρρύτες 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
05-03-2017 - 15:30Γ.Μητσιμπόνα Α Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Ιπποκράτης 2 - 2 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05-03-2017 - 15:30Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα) Θύελλα Ελάτειας - Αετός Αετολόφου 1 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-03-2017 - 15:30Ανθουπολης Λάρισα 88 Σ Φ - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος 0 - 3 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11-03-2017 - 15:30Ελαφου Αγιας Έλαφος Αγιάς - Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 - 3 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
11-03-2017 - 15:30Κουλουρίου Καλαρρύτες - Απόλλωνας Γαλήνης 2016 3 - 3 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12-03-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα B Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Θύελλα Ελάτειας 2 - 2 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12-03-2017 - 15:30Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Κεραυνός Παραποτάμου 3 - 0 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Αετός Αετολόφου - Μελιβοιακός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 15:30Ανθουπολης Λάρισα 88 Σ Φ - Έλαφος Αγιάς 1 - 1 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
18-03-2017 - 15:30Κοιλάδας Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Καλαρρύτες 3 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-03-2017 - 15:30Πυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Ιπποκράτης 1 - 2 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
18-03-2017 - 15:30Γαληνης Απόλλωνας Γαλήνης 2016 - Αετός Αετολόφου 2 - 2 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
18-03-2017 - 15:30Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Θύελλα Ελάτειας - Μελιβοιακός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-04-2017 - 16:30Αετολόφου Αγιας Αετός Αετολόφου - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος 0 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01-04-2017 - 16:30Γ.Μητσιμπόνα B Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
01-04-2017 - 16:30Δεν Διεξάγεται Μελιβοιακός - Απόλλωνας Γαλήνης 2016 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
01-04-2017 - 16:30Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Θύελλα Ελάτειας 0 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
02-04-2017 - 11:00Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Λάρισα 88 Σ Φ 4 - 0 ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
02-04-2017 - 16:30Κουλουρίου Καλαρρύτες - Έλαφος Αγιάς 8 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-04-2017 - 16:30Κουλουρίου Καλαρρύτες - Ιπποκράτης 4 - 5 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09-04-2017 - 16:30Ελαφου Αγιας Έλαφος Αγιάς - Αετός Αετολόφου 2 - 2 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09-04-2017 - 16:30Ανθουπολης Λάρισα 88 Σ Φ - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 1 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09-04-2017 - 16:30Δεν Διεξάγεται Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Μελιβοιακός 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
09-04-2017 - 16:30Πυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Κεραυνός Παραποτάμου 3 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09-04-2017 - 16:30Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα) Θύελλα Ελάτειας - Απόλλωνας Γαλήνης 2016 3 - 0 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-04-2017 - 17:00Αετολόφου Αγιας Αετός Αετολόφου - Ιπποκράτης 1 - 6 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22-04-2017 - 17:00Γ.Μητσιμπόνα B Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Καλαρρύτες 1 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22-04-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Μελιβοιακός - Έλαφος Αγιάς 0 - 3 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
22-04-2017 - 17:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Λάρισα 88 Σ Φ 5 - 0 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
22-04-2017 - 17:00Γαληνης Απόλλωνας Γαλήνης 2016 - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος 0 - 3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22-04-2017 - 17:00Αιγανης Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Θύελλα Ελάτειας 4 - 0 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
30-04-2017 - 17:00Αετολόφου Αγιας Αετός Αετολόφου - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - 2 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
30-04-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Ιπποκράτης - Μελιβοιακός 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
30-04-2017 - 17:00Κουλουρίου Καλαρρύτες - Κεραυνός Παραποτάμου 2 - 4 ΚΟΥΜΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30-04-2017 - 17:00Ελαφου Αγιας Έλαφος Αγιάς - Απόλλωνας Γαλήνης 2016 3 - 4 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
30-04-2017 - 17:00Ανθουπολης Λάρισα 88 Σ Φ - Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 - 4 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
30-04-2017 - 17:00Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα) Θύελλα Ελάτειας - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος 1 - 4 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-05-2017 - 17:00Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα) Θύελλα Ελάτειας - Λάρισα 88 Σ Φ 3 - 0 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
07-05-2017 - 17:00Κοιλάδας Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Έλαφος Αγιάς 2 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07-05-2017 - 17:00Πυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Καλαρρύτες 4 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07-05-2017 - 17:00Γαληνης Απόλλωνας Γαλήνης 2016 - Ιπποκράτης 0 - 6 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07-05-2017 - 17:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Αετός Αετολόφου 2 - 0 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
07-05-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Μελιβοιακός - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 0 - 3 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
top