Πρόγραμμα

Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Γ' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων

1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-10-2016 - 16:00Πλατανουλιων Νίκη Μιχαήλ - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
08-10-2016 - 16:00Βρυοτοπου Βρυότοπος - Ατρόμητος Δασοχωρίου - ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
08-10-2016 - 16:00Δασοχωρίου Μύτικας Καλυβιών - Δευκαλίων Κρανέας 0 - 3 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
08-10-2016 - 16:00Δρυμου Κεραυνός Δρυμού - Αστραπή Δελερίων 7 - 0 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
09-10-2016 - 16:00Στεφανοβουνου Εθνικός Ολύμπου - Ολυμπος Πυθίου 3 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
09-10-2016 - 16:00Λιβαδιου Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - ΑΟ Συκέας 1 - 4 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2016 - 16:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Αστραπή Δελερίων 4 - 0 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15-10-2016 - 16:00Κρανεας Ελασσονας Δευκαλίων Κρανέας - Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 2 - 0 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
15-10-2016 - 16:00Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Κεραυνός Δρυμού 2 - 2 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15-10-2016 - 16:00Ευαγγελισμού Ελ. Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Μύτικας Καλυβιών 4 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
15-10-2016 - 16:00Δολίχης Ολυμπος Πυθίου - Βρυότοπος 2 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
15-10-2016 - 16:00Πλατανουλιων Νίκη Μιχαήλ - Εθνικός Ολύμπου 1 - 5 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-10-2016 - 13:00Δασοχωρίου Μύτικας Καλυβιών - Νίκη Μιχαήλ 1 - 8 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23-10-2016 - 16:00Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Δευκαλίων Κρανέας 4 - 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23-10-2016 - 16:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Ατρόμητος Δασοχωρίου 5 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23-10-2016 - 16:00Λιβαδιου Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 - 3 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
23-10-2016 - 16:00Δρυμου Κεραυνός Δρυμού - Ολυμπος Πυθίου 5 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Εθνικός Ολύμπου - Βρυότοπος 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2016 - 16:00Ευαγγελισμού Ελ. Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Αστραπή Δελερίων 1 - 0 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
30-10-2016 - 15:00Κρανεας Ελασσονας Δευκαλίων Κρανέας - Ατρόμητος Δασοχωρίου 4 - 4 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30-10-2016 - 15:00Δολίχης Ολυμπος Πυθίου - ΑΟ Συκέας 2 - 3 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
30-10-2016 - 15:00Πλατανουλιων Νίκη Μιχαήλ - Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 3 - 1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
30-10-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Βρυότοπος - Κεραυνός Δρυμού 0 - 3 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
30-10-2016 - 15:00Δασοχωρίου Μύτικας Καλυβιών - Εθνικός Ολύμπου 0 - 7 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-11-2016 - 15:00Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 - 1 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20-11-2016 - 15:00Κρανεας Ελασσονας Δευκαλίων Κρανέας - Ολυμπος Πυθίου 3 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
20-11-2016 - 15:00Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Νίκη Μιχαήλ 2 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
20-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται ΑΟ Συκέας - Βρυότοπος 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
20-11-2016 - 15:00Λιβαδιου Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Μύτικας Καλυβιών 5 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
20-11-2016 - 15:00Στεφανόβουνου Εθνικός Ολύμπου - Κεραυνός Δρυμού 0 - 0 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-11-2016 - 15:00Πλατανουλιων Νίκη Μιχαήλ - Ατρόμητος Δασοχωρίου 4 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Βρυότοπος - Δευκαλίων Κρανέας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-11-2016 - 15:00Δασοχωρίου Μύτικας Καλυβιών - Αστραπή Δελερίων 0 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12-11-2016 - 15:00Δρυμου Κεραυνός Δρυμού - ΑΟ Συκέας 2 - 2 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12-11-2016 - 15:00Λιβαδιου Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Εθνικός Ολύμπου 1 - 6 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13-11-2016 - 15:00Δολίχης Ολυμπος Πυθίου - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
27-11-2016 - 15:00Δολίχης Ολυμπος Πυθίου - Νίκη Μιχαήλ 4 - 6 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
27-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Βρυότοπος 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
27-11-2016 - 15:00Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Μύτικας Καλυβιών 7 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27-11-2016 - 15:00Κρανεας Ελασσονας Δευκαλίων Κρανέας - Κεραυνός Δρυμού 3 - 4 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
27-11-2016 - 15:00Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 2 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27-11-2016 - 15:00Στεφανοβουνου Εθνικός Ολύμπου - ΑΟ Συκέας 0 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Βρυότοπος - Νίκη Μιχαήλ 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
03-12-2016 - 15:00Δασοχωρίου Μύτικας Καλυβιών - Ολυμπος Πυθίου 3 - 0 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
03-12-2016 - 15:00Δρυμου Κεραυνός Δρυμού - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 - 0 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
03-12-2016 - 15:00Λιβαδιου Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Ατρόμητος Δασοχωρίου 3 - 1 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
03-12-2016 - 15:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Δευκαλίων Κρανέας 1 - 2 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03-12-2016 - 15:00Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Εθνικός Ολύμπου 0 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Βρυότοπος - Μύτικας Καλυβιών 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
10-12-2016 - 15:00Πλατανουλιων Νίκη Μιχαήλ - Κεραυνός Δρυμού 2 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10-12-2016 - 15:00Δολίχης Ολυμπος Πυθίου - Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 4 - 2 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10-12-2016 - 15:00Ευαγγελισμού Ελ. Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΑΟ Συκέας 0 - 2 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10-12-2016 - 15:00Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Αστραπή Δελερίων 4 - 0 ΣΚΕΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
10-12-2016 - 15:00Στεφανοβουνου Εθνικός Ολύμπου - Δευκαλίων Κρανέας 5 - 2 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2016 - 15:00Δρυμου Κεραυνός Δρυμού - Μύτικας Καλυβιών 6 - 0 ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
17-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Βρυότοπος 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
17-12-2016 - 15:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Νίκη Μιχαήλ 3 - 0 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
17-12-2016 - 15:00Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Ολυμπος Πυθίου 6 - 2 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
17-12-2016 - 15:00Κρανεας Ελασσονας Δευκαλίων Κρανέας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 - 1 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17-12-2016 - 15:00Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Εθνικός Ολύμπου 1 - 0 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-01-2017 - 15:00Δρυμου Κεραυνός Δρυμού - Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 4 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
28-01-2017 - 15:00Δασοχωρίου Μύτικας Καλυβιών - ΑΟ Συκέας 2 - 2 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28-01-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Βρυότοπος - Αστραπή Δελερίων 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
28-01-2017 - 15:00Πλατανουλιων Νίκη Μιχαήλ - Δευκαλίων Κρανέας 9 - 3 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28-01-2017 - 15:00Δολίχης Ολυμπος Πυθίου - Ατρόμητος Δασοχωρίου 1 - 6 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
28-01-2017 - 15:00Ευαγγελισμού Ελ. Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Εθνικός Ολύμπου 3 - 4 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-02-2017 - 15:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 7 - 1 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
05-02-2017 - 15:00Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Κεραυνός Δρυμού - ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
05-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ατρόμητος Δασοχωρίου - Βρυότοπος 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
05-02-2017 - 15:00Ευαγγελισμού Ελ. Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Νίκη Μιχαήλ 1 - 3 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
05-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ολυμπος Πυθίου - Εθνικός Ολύμπου 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Κρανεας Ελασσονας Δευκαλίων Κρανέας - Μύτικας Καλυβιών - ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-02-2017 - 15:00Δελερίων Αστραπή Δελερίων - ΑΟ Συκέας 0 - 2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
11-02-2017 - 15:00Λιβαδιου Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Δευκαλίων Κρανέας 4 - 3 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11-02-2017 - 15:00Δρυμου Κεραυνός Δρυμού - Ατρόμητος Δασοχωρίου 1 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11-02-2017 - 15:00Δασοχωρίου Μύτικας Καλυβιών - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 3 - 4 ΜΠΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Βρυότοπος - Ολυμπος Πυθίου - Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Ολυμπιαδος Εθνικός Ολύμπου - Νίκη Μιχαήλ 3 - 0 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-02-2017 - 15:00Κρανεας Ελασσονας Δευκαλίων Κρανέας - Αστραπή Δελερίων 1 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
19-02-2017 - 15:00Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - ΑΟ Συκέας 0 - 4 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19-02-2017 - 15:00Ευαγγελισμού Ελ. Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 4 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
19-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ολυμπος Πυθίου - Κεραυνός Δρυμού 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Ομορφοχωρίου Νίκη Μιχαήλ - Μύτικας Καλυβιών 4 - 0 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
19-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Βρυότοπος - Εθνικός Ολύμπου 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 15:30Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δευκαλίων Κρανέας - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται ΑΟ Συκέας - Ολυμπος Πυθίου - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Λιβαδιου Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Κεραυνός Δρυμού - Βρυότοπος - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Ολυμπιαδος Εθνικός Ολύμπου - Μύτικας Καλυβιών - Δεν έχει ορισθεί

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-03-2017 - 15:30Πλατανουλιων Νίκη Μιχαήλ - Αστραπή Δελερίων - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Δασοχωρίου Μύτικας Καλυβιών - Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Βρυότοπος - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Δρυμου Κεραυνός Δρυμού - Εθνικός Ολύμπου - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Ολυμπος Πυθίου - Δευκαλίων Κρανέας - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Ευαγγελισμού Ελ. Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ολυμπος Πυθίου - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Δευκαλίων Κρανέας - Βρυότοπος - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Μύτικας Καλυβιών - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Συκέας ΑΟ Συκέας - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Ολυμπιαδος Εθνικός Ολύμπου - Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Νίκη Μιχαήλ - Ολυμπος Πυθίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Βρυότοπος - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δασοχωρίου Μύτικας Καλυβιών - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δρυμου Κεραυνός Δρυμού - Δευκαλίων Κρανέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Λιβαδιου Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Αστραπή Δελερίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Συκέας ΑΟ Συκέας - Εθνικός Ολύμπου - Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Πλατανουλιων Νίκη Μιχαήλ - Βρυότοπος - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ολυμπος Πυθίου - Μύτικας Καλυβιών - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ευαγγελισμού Ελ. Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κρανεας Ελασσονας Δευκαλίων Κρανέας - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Στεφανοβουνου Εθνικός Ολύμπου - Αστραπή Δελερίων - Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Μύτικας Καλυβιών - Βρυότοπος - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δρυμου Κεραυνός Δρυμού - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Ολυμπος Πυθίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Συκέας ΑΟ Συκέας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κρανεας Ελασσονας Δευκαλίων Κρανέας - Εθνικός Ολύμπου - Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δασοχωρίου Μύτικας Καλυβιών - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Βρυότοπος - Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Πλατανουλιων Νίκη Μιχαήλ - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ολυμπος Πυθίου - Αστραπή Δελερίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ευαγγελισμού Ελ. Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δευκαλίων Κρανέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ολυμπιαδος Εθνικός Ολύμπου - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ολυμπιαδος Εθνικός Ολύμπου - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Ολυμπος Πυθίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κρανεας Ελασσονας Δευκαλίων Κρανέας - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αστραπή Δελερίων - Βρυότοπος - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Συκέας ΑΟ Συκέας - Μύτικας Καλυβιών - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Λιβαδιου Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
top