Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Γ' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Άγιος Θωμάς - Σταυραετός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
08-10-2016 - 16:00Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 0 - 8 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
08-10-2016 - 16:00Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Διογένης Λάρισας 0 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
08-10-2016 - 16:00Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 3 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
08-10-2016 - 16:00Κρήνης Νίκη Κρήνης - Ζωοδόχος Πηγή 0 - 0 ΚΟΥΜΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13-11-2016 - 15:00Κουτσοχέρου Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Μαρίνος Αντύπας 3 - 1 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-10-2016 - 13:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας - Νίκη Κρήνης 1 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16-10-2016 - 16:00Ζωοδόχου Πηγής Ζωοδόχος Πηγή - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 3 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
16-10-2016 - 16:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Αναγέννηση Ζαππείου 1 - 0 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
16-10-2016 - 16:00Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Α.Ε.Μάνδρας 2016 1 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
16-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Σταυραετός - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
16-10-2016 - 16:00Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Άγιος Θωμάς 1 - 3 ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2016 - 16:00Ζωοδόχου Πηγής Ζωοδόχος Πηγή - Διογένης Λάρισας 0 - 3 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22-10-2016 - 16:00Κρήνης Νίκη Κρήνης - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 0 - 5 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
22-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Αναγέννηση Ζαππείου - Σταυραετός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
22-10-2016 - 16:00Κουτσοχέρου Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Μαχητής Τερψιθέας 7 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22-10-2016 - 16:00Ελευθερών Άγιος Θωμάς - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 1 - 2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
23-10-2016 - 16:00Νέας Πολιτείας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Μαρίνος Αντύπας 7 - 0 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2016 - 16:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας - Διογένης Λάρισας 1 - 1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
29-10-2016 - 16:00Χαράς Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 5 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
29-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Σταυραετός - Ζωοδόχος Πηγή 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
29-10-2016 - 16:00Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Νίκη Κρήνης 1 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
29-10-2016 - 16:00Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29-10-2016 - 16:00Κουτσοχέρου Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Άγιος Θωμάς 3 - 0 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2016 - 15:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 0 - 1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
05-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Μαρίνος Αντύπας - Σταυραετός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
05-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Μαχητής Τερψιθέας 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
05-11-2016 - 15:00Ζωοδόχου Πηγής Ζωοδόχος Πηγή - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 0 - 3 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
05-11-2016 - 15:00Κρήνης Νίκη Κρήνης - Α.Ε.Μάνδρας 2016 1 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
05-11-2016 - 15:00Ελευθερών Άγιος Θωμάς - Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Σταυραετός - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
19-11-2016 - 15:00Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Διογένης Λάρισας 2 - 3 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
19-11-2016 - 15:00Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Μαρίνος Αντύπας 1 - 5 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19-11-2016 - 15:00Κουτσοχέρου Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 5 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19-11-2016 - 15:00Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Ζωοδόχος Πηγή 5 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
19-11-2016 - 15:00Κρήνης Νίκη Κρήνης - Άγιος Θωμάς 1 - 2 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2016 - 15:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Α.Ε.Μάνδρας 2016 0 - 1 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
27-11-2016 - 15:00Τερψιθέας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Νίκη Κρήνης 6 - 1 ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
27-11-2016 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας - Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
27-11-2016 - 15:00Ελευθερών Άγιος Θωμάς - Ζωοδόχος Πηγή 3 - 1 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
27-11-2016 - 15:00Χαράς Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 3 - 2 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
27-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Σταυραετός - Μαχητής Τερψιθέας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2016 - 15:00Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Μαχητής Τερψιθέας 2 - 4 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
04-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Σταυραετός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
04-12-2016 - 15:00Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 3 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-12-2016 - 15:00Κρήνης Νίκη Κρήνης - Διογένης Λάρισας 1 - 3 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
04-12-2016 - 15:00Ζωοδόχου Πηγής Ζωοδόχος Πηγή - Μαρίνος Αντύπας 1 - 2 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
04-12-2016 - 15:00Τερψιθέας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Άγιος Θωμάς 1 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-12-2016 - 15:00Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Α.Ε.Μάνδρας 2016 1 - 2 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11-12-2016 - 15:00Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 2 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Σταυραετός - Νίκη Κρήνης 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
11-12-2016 - 15:00Χαράς Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Ζωοδόχος Πηγή 2 - 1 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
11-12-2016 - 15:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 4 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
11-12-2016 - 15:00Ελευθερών Άγιος Θωμάς - Μαρίνος Αντύπας 2 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2016 - 15:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Άγιος Θωμάς 0 - 1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
18-12-2016 - 11:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 3 - 3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18-12-2016 - 15:00Κρήνης Νίκη Κρήνης - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 0 - 2 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
18-12-2016 - 15:00Ζωοδόχου Πηγής Ζωοδόχος Πηγή - Μαχητής Τερψιθέας 0 - 0 ΜΠΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Σταυραετός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
04-02-2017 - 15:00Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Α.Ε.Μάνδρας 2016 2 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-01-2017 - 15:00Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Νίκη Κρήνης 2 - 0 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
28-01-2017 - 15:00Κουτσοχέρου Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Ζωοδόχος Πηγή 2 - 0 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
28-01-2017 - 15:00Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 8 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
28-01-2017 - 15:00Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Μαρίνος Αντύπας 2 - 5 ΜΠΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28-01-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Σταυραετός - Διογένης Λάρισας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
28-01-2017 - 15:00Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Άγιος Θωμάς 1 - 2 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-02-2017 - 15:00Ζωοδόχου Πηγής Ζωοδόχος Πηγή - Νίκη Κρήνης 0 - 1 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Τερψιθέας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Αναγέννηση Ζαππείου 1 - 1 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας - Α.Ε.Μάνδρας 2016 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Μαχητής Τερψιθέας 2 - 2 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Σταυραετός - Άγιος Θωμάς 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 11:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 5 - 1 Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-02-2017 - 15:00Τερψιθέας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ζωοδόχος Πηγή 5 - 0 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Κρήνης Νίκη Κρήνης - Μαρίνος Αντύπας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Διογένης Λάρισας 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Μάνδρας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Σταυραετός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Ελευθερών Άγιος Θωμάς - Μαχητής Τερψιθέας 1 - 1 Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-03-2017 - 11:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 5 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
05-03-2017 - 11:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Ζωοδόχος Πηγή 3 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
05-03-2017 - 15:30Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Νίκη Κρήνης 2 - 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
05-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Σταυραετός - Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
05-03-2017 - 15:30Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Α.Ε.Μάνδρας 2016 0 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
05-03-2017 - 15:30Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Άγιος Θωμάς 0 - 2 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-03-2017 - 15:30Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Μαρίνος Αντύπας 1 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
11-03-2017 - 15:30Τερψιθέας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 4 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Ζωοδόχος Πηγή - Σταυραετός 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
11-03-2017 - 15:30Κρήνης Νίκη Κρήνης - Μαχητής Τερψιθέας 1 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
11-03-2017 - 15:30Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 7 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11-03-2017 - 15:30Ελευθερών Άγιος Θωμάς - Α.Ε.Μάνδρας 2016 0 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-03-2017 - 15:30Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Διογένης Λάρισας 1 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
19-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Σταυραετός - Μαρίνος Αντύπας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
19-03-2017 - 15:30Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 4 - 7 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
19-03-2017 - 15:30Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Ζωοδόχος Πηγή 4 - 1 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19-03-2017 - 15:30Κουτσοχέρου Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Νίκη Κρήνης 4 - 0 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
19-03-2017 - 15:30Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Άγιος Θωμάς 6 - 0 ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
02-04-2017 - 16:30Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Σταυραετός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
02-04-2017 - 16:30Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Μαχητής Τερψιθέας 2 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
02-04-2017 - 16:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 3 - 0 ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
02-04-2017 - 16:30Τερψιθέας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Α.Ε.Μάνδρας 2016 2 - 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
02-04-2017 - 16:30Ζωοδόχου Πηγής Ζωοδόχος Πηγή - Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 3 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
02-04-2017 - 16:30Ελευθερών Άγιος Θωμάς - Νίκη Κρήνης 4 - 1 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-04-2017 - 16:30Ζωοδόχου Πηγής Ζωοδόχος Πηγή - Άγιος Θωμάς 2 - 2 ΜΠΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09-04-2017 - 16:30Κρήνης Νίκη Κρήνης - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 9 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
09-04-2017 - 16:30Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Μαρίνος Αντύπας 2 - 2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
09-04-2017 - 16:30Κουτσοχέρου Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Διογένης Λάρισας 2 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
09-04-2017 - 16:30Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 0 - 5 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09-04-2017 - 16:30Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Σταυραετός 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-04-2017 - 11:00Ελευθερών Άγιος Θωμάς - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 5 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
23-04-2017 - 15:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Νίκη Κρήνης 3 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
23-04-2017 - 16:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας - Ζωοδόχος Πηγή 6 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
23-04-2017 - 16:30Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 2 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23-04-2017 - 16:30Δεν Διεξάγεται Σταυραετός - Α.Ε.Μάνδρας 2016 0 - 3 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
23-04-2017 - 16:30Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 3 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-04-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
26-04-2017 - 17:00Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Μαχητής Τερψιθέας 1 - 0 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26-04-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Νίκη Κρήνης - Σταυραετός 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
26-04-2017 - 17:00Ζωοδόχου Πηγής Ζωοδόχος Πηγή - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 1 - 3 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
26-04-2017 - 17:00Τερψιθέας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Διογένης Λάρισας 4 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26-04-2017 - 17:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας - Άγιος Θωμάς 4 - 3 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-04-2017 - 17:00Κουτσοχέρου Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 0 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
29-04-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Νίκη Κρήνης 0 - 3 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
29-04-2017 - 17:00Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Ζωοδόχος Πηγή 3 - 0 ΣΚΕΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
29-04-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Σταυραετός - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 3 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
29-04-2017 - 17:00Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Μαρίνος Αντύπας 3 - 3 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
29-04-2017 - 17:00Κοιλάδας Άγιος Θωμάς - Διογένης Λάρισας 0 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-05-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Διογένης Λάρισας - Σταυραετός 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
06-05-2017 - 17:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας - Μαχητής Τερψιθέας 3 - 0 ΚΟΥΜΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06-05-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
06-05-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Ζωοδόχος Πηγή - Α.Ε.Μάνδρας 2016 0 - 3 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
06-05-2017 - 17:00Κρήνης Νίκη Κρήνης - Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 4 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
07-05-2017 - 17:00Ελευθερών Άγιος Θωμάς - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 2 - 2 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
top