Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-10-2016 - 16:30Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Ανθούπολη 3 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
01-10-2016 - 16:30Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Μυραϊκός - Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 3 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01-10-2016 - 16:30Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
01-10-2016 - 16:30Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 4 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
01-10-2016 - 16:30Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Τοξότης Λάρισας 2 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
01-10-2016 - 16:30Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Λύκοι Λάρισας 0 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α.Ε.Σ. Χαραυγή- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-10-2016 - 16:00Νεάπολης Β' Λύκοι Λάρισας - Άρης Διλόφου 0 - 0 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
09-10-2016 - 16:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Παναγροτικός Νίκαιας 3 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09-10-2016 - 16:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Μυραϊκός 3 - 0 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09-10-2016 - 16:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
09-10-2016 - 16:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Ακαδημία Αχιλλέως 1 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
09-10-2016 - 16:00Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή - ΑΟ Ναρθακίου 1 - 3 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δόξα Υπέρειας- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2016 - 16:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
15-10-2016 - 16:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Τοξότης Λάρισας 4 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15-10-2016 - 16:00Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Λύκοι Λάρισας 1 - 4 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15-10-2016 - 16:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Ανθούπολη 1 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15-10-2016 - 16:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 4 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15-10-2016 - 16:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Ακαδημία Αχιλλέως 1 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ατρόμητος Βαμβακούς- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2016 - 16:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - ΑΟ Ναρθακίου 2 - 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22-10-2016 - 16:00Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 2 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
22-10-2016 - 16:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Μυραϊκός 3 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22-10-2016 - 16:00Νεάπολης Β' Λύκοι Λάρισας - Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22-10-2016 - 16:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 1 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22-10-2016 - 16:00Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Άρης Διλόφου 4 - 2 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2016 - 16:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Λύκοι Λάρισας 2 - 1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29-10-2016 - 16:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ανθούπολη 1 - 1 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
29-10-2016 - 16:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 5 - 0 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29-10-2016 - 16:00Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Ακαδημία Αχιλλέως 0 - 3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29-10-2016 - 16:00Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Δόξα Υπέρειας 3 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29-10-2016 - 16:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Άρης Διλόφου 3 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΟ Μαυροβουνίου- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-11-2016 - 15:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Τοξότης Λάρισας 1 - 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06-11-2016 - 15:00Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή - ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 3 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
06-11-2016 - 15:00Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 5 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06-11-2016 - 15:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 0 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
06-11-2016 - 15:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Μυραϊκός 0 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
06-11-2016 - 15:00Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - ΑΟ Ναρθακίου 1 - 0 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
Λύκοι Λάρισας- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-11-2016 - 11:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Ακαδημία Αχιλλέως 1 - 5 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-11-2016 - 15:00Νεάπολης Β' Λύκοι Λάρισας - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 2 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
13-11-2016 - 15:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Δόξα Υπέρειας 2 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13-11-2016 - 15:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Άρης Διλόφου 2 - 0 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
13-11-2016 - 15:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ατρόμητος Βαμβακούς 1 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
13-11-2016 - 15:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Μυραϊκός 3 - 2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Ανθούπολη- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2016 - 15:00Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ανθούπολη 1 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19-11-2016 - 15:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Λύκοι Λάρισας 0 - 1 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
19-11-2016 - 15:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Τοξότης Λάρισας 1 - 0 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19-11-2016 - 15:00Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - ΑΟ Μαυροβουνίου 2 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19-11-2016 - 15:00Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 2 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
19-11-2016 - 15:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - ΑΟ Ναρθακίου 1 - 4 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ακαδημία Αχιλλέως- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
27-11-2016 - 15:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
27-11-2016 - 15:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Δόξα Υπέρειας 1 - 3 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27-11-2016 - 15:00Νεάπολης Β' Λύκοι Λάρισας - Ατρόμητος Βαμβακούς 1 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27-11-2016 - 15:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Μυραϊκός 5 - 3 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27-11-2016 - 15:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27-11-2016 - 15:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Αναγέννηση Φαρσάλων 2 - 3 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Άρης Διλόφου- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2016 - 15:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Τοξότης Λάρισας 3 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
10-12-2016 - 15:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - ΑΟ Ναρθακίου 1 - 0 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
10-12-2016 - 15:00Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Ανθούπολη 0 - 0 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10-12-2016 - 15:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10-12-2016 - 15:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Ακαδημία Αχιλλέως 0 - 4 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10-12-2016 - 15:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Λύκοι Λάρισας 1 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Μυραϊκός- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-12-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Λύκοι Λάρισας - ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 3 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
18-12-2016 - 15:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 0 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-12-2016 - 15:00Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Μυραϊκός 2 - 2 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
18-12-2016 - 15:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18-12-2016 - 15:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Δόξα Υπέρειας 0 - 3 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18-12-2016 - 15:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Τοξότης Λάρισας 4 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αναγέννηση Φαρσάλων- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-01-2017 - 15:00Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Άρης Διλόφου 1 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
28-01-2017 - 15:00Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Δόξα Υπέρειας 1 - 5 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
28-01-2017 - 15:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ακαδημία Αχιλλέως 2 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28-01-2017 - 15:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 5 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
28-01-2017 - 15:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Ανθούπολη 1 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
28-01-2017 - 15:00Νεάπολης Β' Λύκοι Λάρισας - ΑΟ Ναρθακίου 0 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τοξότης Λάρισας- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-02-2017 - 15:00Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 5 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
05-02-2017 - 15:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 2 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
05-02-2017 - 15:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Αναγέννηση Φαρσάλων 2 - 1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
05-02-2017 - 15:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
05-02-2017 - 15:00Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Τοξότης Λάρισας 2 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
05-02-2017 - 15:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Λύκοι Λάρισας 0 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΟ Ναρθακίου- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-02-2017 - 15:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Μυραϊκός 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Άρης Διλόφου 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Δόξα Υπέρειας 2 - 2 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Νεάπολης Β' Λύκοι Λάρισας - Ακαδημία Αχιλλέως 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Ανθούπολης Ανθούπολη - ΑΟ Ναρθακίου 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ατρόμητος Βαμβακούς 2 - 1 Δεν έχει ορισθεί
Α.Ε.Σ. Χαραυγή- ρεπό

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-02-2017 - 15:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ανθούπολη 0 - 0 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 7 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Τοξότης Λάρισας 2 - 0 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Λύκοι Λάρισας 3 - 2 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 2 - 1 Δεν έχει ορισθεί
Δόξα Υπέρειας- ρεπό

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-03-2017 - 15:30Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Αναγέννηση Φαρσάλων 2 - 3 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
05-03-2017 - 15:30Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
05-03-2017 - 15:30Νεάπολης Α΄ Λύκοι Λάρισας - Μυραϊκός 2 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
05-03-2017 - 15:30Ανθούπολης Ανθούπολη - Άρης Διλόφου 2 - 0 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
05-03-2017 - 15:30Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δόξα Υπέρειας 1 - 3 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
05-03-2017 - 15:30Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - ΑΟ Ναρθακίου 0 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ατρόμητος Βαμβακούς- ρεπό

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-03-2017 - 15:30Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Τοξότης Λάρισας 1 - 0 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
12-03-2017 - 15:30Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Λύκοι Λάρισας 3 - 1 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
12-03-2017 - 15:30Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Ανθούπολη 1 - 5 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
12-03-2017 - 15:30Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 1 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
12-03-2017 - 15:30Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Ακαδημία Αχιλλέως 2 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12-03-2017 - 15:30Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Δόξα Υπέρειας 0 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-03-2017 - 15:30Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Λύκοι Λάρισας - Τοξότης Λάρισας 0 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19-03-2017 - 15:30Ανθούπολης Ανθούπολη - Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
19-03-2017 - 15:30Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Παναγροτικός Νίκαιας 2 - 3 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19-03-2017 - 15:30Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Μυραϊκός 2 - 1 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19-03-2017 - 15:30Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
19-03-2017 - 15:30Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - ΑΟ Ναρθακίου 3 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΟ Μαυροβουνίου- ρεπό

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-03-2017 - 11:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Ανθούπολη 0 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26-03-2017 - 11:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 6 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26-03-2017 - 11:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ακαδημία Αχιλλέως 3 - 2 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
26-03-2017 - 11:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Δόξα Υπέρειας 4 - 1 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
26-03-2017 - 11:00Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Άρης Διλόφου 1 - 2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
26-03-2017 - 11:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Ατρόμητος Βαμβακούς 2 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Λύκοι Λάρισας- ρεπό

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-04-2017 - 16:30Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Λύκοι Λάρισας 3 - 1 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
01-04-2017 - 16:30Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - ΑΟ Μαυροβουνίου 3 - 1 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01-04-2017 - 16:30Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01-04-2017 - 16:30Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
01-04-2017 - 16:30Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - ΑΟ Ναρθακίου 3 - 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
11-04-2017 - 16:30Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Τοξότης Λάρισας 1 - 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ανθούπολη- ρεπό

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-04-2017 - 16:30Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Μυραϊκός 5 - 0 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
08-04-2017 - 16:30Ανθούπολης Ανθούπολη - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 3 - 2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
08-04-2017 - 16:30Νεάπολης Β' Λύκοι Λάρισας - Δόξα Υπέρειας 1 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
08-04-2017 - 16:30Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Άρης Διλόφου 0 - 0 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
08-04-2017 - 16:30Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Ατρόμητος Βαμβακούς 4 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
08-04-2017 - 16:30Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Παναγροτικός Νίκαιας 2 - 4 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ακαδημία Αχιλλέως- ρεπό

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-04-2017 - 16:30Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ακαδημία Αχιλλέως 1 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23-04-2017 - 16:30Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Ανθούπολη 2 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23-04-2017 - 16:30Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Λύκοι Λάρισας 1 - 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23-04-2017 - 16:30Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Τοξότης Λάρισας 0 - 3 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
23-04-2017 - 16:30Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 1 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
23-04-2017 - 16:30Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - ΑΟ Ναρθακίου 3 - 1 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Άρης Διλόφου- ρεπό

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-04-2017 - 17:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Δόξα Υπέρειας 1 - 1 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26-04-2017 - 17:00Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Άρης Διλόφου 0 - 2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
26-04-2017 - 17:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 2 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26-04-2017 - 17:00Νεάπολης Β' Λύκοι Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
26-04-2017 - 17:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
26-04-2017 - 17:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μυραϊκός- ρεπό

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-04-2017 - 17:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Άρης Διλόφου 5 - 2 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
29-04-2017 - 17:00Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Ακαδημία Αχιλλέως 1 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29-04-2017 - 17:00Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 1 - 5 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
29-04-2017 - 17:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ανθούπολη 2 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
29-04-2017 - 17:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Λύκοι Λάρισας 2 - 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
29-04-2017 - 17:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - ΑΟ Ναρθακίου 3 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αναγέννηση Φαρσάλων- ρεπό

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-05-2017 - 17:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Λύκοι Λάρισας 2 - 5 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
06-05-2017 - 17:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Μυραϊκός 4 - 1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07-05-2017 - 17:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Ατρόμητος Βαμβακούς 1 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
07-05-2017 - 17:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07-05-2017 - 17:00Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
07-05-2017 - 17:00Ανθούπολης Ανθούπολη - ΑΟ Μαυροβουνίου 2 - 3 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Τοξότης Λάρισας- ρεπό

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-05-2017 - 17:30Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Μυραϊκός 6 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13-05-2017 - 17:30Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Άρης Διλόφου 2 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13-05-2017 - 17:30Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Δόξα Υπέρειας 3 - 2 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-05-2017 - 17:30Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 2 - 1 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13-05-2017 - 17:30Νεάπολης Β' Λύκοι Λάρισας - Ανθούπολη 1 - 3 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14-05-2017 - 17:30Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Ακαδημία Αχιλλέως 3 - 1 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΑΟ Ναρθακίου- ρεπό
top