Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
30-09-2017 - 17:00Ν.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
30-09-2017 - 17:00Γαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
30-09-2017 - 17:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
30-09-2017 - 17:00Πυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
30-09-2017 - 17:00Δημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
30-09-2017 - 17:00Μαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
30-09-2017 - 17:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-10-2017 - 16:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
08-10-2017 - 16:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί
08-10-2017 - 16:00Ραψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
08-10-2017 - 16:00Στομιου Θερμαικός Στομίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
08-10-2017 - 16:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
08-10-2017 - 16:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
08-10-2017 - 16:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-10-2017 - 16:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
14-10-2017 - 16:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
14-10-2017 - 16:00Γαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
14-10-2017 - 16:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
14-10-2017 - 16:00Πυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
14-10-2017 - 16:00Δημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
14-10-2017 - 16:00Ν.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2017 - 16:00Ραψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Στομιου Θερμαικός Στομίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Μαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Δημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΡαψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝ.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομιου Θερμαικός Στομίου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝ.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομιου Θερμαικός Στομίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝ.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομιου Θερμαικός Στομίου - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝ.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομιου Θερμαικός Στομίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝ.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομιου Θερμαικός Στομίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝ.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομιου Θερμαικός Στομίου - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝ.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΣτομιου Θερμαικός Στομίου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΣτομιου Θερμαικός Στομίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝ.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομιου Θερμαικός Στομίου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝ.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομιου Θερμαικός Στομίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝ.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΠυργετου Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔημητρας Αγιας Πελασγιώτις Λάρισας - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝ.Περιβολιου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Θερμαικός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομιου Θερμαικός Στομίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δεν έχει ορισθεί
top