Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
30-09-2017 - 17:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου 3 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30-09-2017 - 17:00Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Προοδευτική Ανάβρας 2 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
30-09-2017 - 17:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Κεραυνός Παραποτάμου 6 - 0 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
30-09-2017 - 17:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δόξα Ομορφοχωρίου 6 - 0 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30-09-2017 - 17:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Πελασγιώτις Λάρισας - Σ.Σ. Ραψάνης 1 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30-09-2017 - 17:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Θερμαϊκός Στομίου 2 - 2 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
30-09-2017 - 17:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-10-2017 - 16:30Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 5 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
08-10-2017 - 16:30Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 3 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
08-10-2017 - 16:30Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
08-10-2017 - 16:30Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 1 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
08-10-2017 - 16:30Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Πελασγιώτις Λάρισας 1 - 4 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
08-10-2017 - 16:30Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
08-10-2017 - 16:30Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-10-2017 - 16:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Δόξα Ομορφοχωρίου 1 - 0 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
14-10-2017 - 16:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Σ.Σ. Ραψάνης 2 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
14-10-2017 - 16:00Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Θερμαϊκός Στομίου 5 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
14-10-2017 - 16:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14-10-2017 - 16:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Ολυμπιακός Χειμαδίου 2 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
14-10-2017 - 16:00Δήμητρας Αγιάς Πελασγιώτις Λάρισας - Άρης Κουλουρίου 0 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
14-10-2017 - 16:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2017 - 16:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Δόξα Ομορφοχωρίου 3 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22-10-2017 - 16:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Κεραυνός Παραποτάμου 2 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22-10-2017 - 16:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Προοδευτική Ανάβρας 0 - 4 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
22-10-2017 - 16:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
22-10-2017 - 16:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 2 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22-10-2017 - 16:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 1 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22-10-2017 - 16:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Πελασγιώτις Λάρισας - Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 - 3 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2017 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Θερμαϊκός Στομίου 4 - 3 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
05-11-2017 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Δάφνη Γλαύκης 2 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
05-11-2017 - 15:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Ολυμπιακός Χειμαδίου 1 - 3 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
05-11-2017 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Άρης Κουλουρίου 4 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
05-11-2017 - 15:00Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
05-11-2017 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Πελασγιώτις Λάρισας 0 - 0 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
05-11-2017 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 - 2 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2017 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Θερμαϊκός Στομίου 0 - 4 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19-11-2017 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Σ.Σ. Ραψάνης 1 - 3 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19-11-2017 - 15:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Δόξα Ομορφοχωρίου 3 - 1 ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
19-11-2017 - 15:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Κεραυνός Παραποτάμου 3 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19-11-2017 - 15:00Ελευθερίου Πελασγιώτις Λάρισας - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 2 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19-11-2017 - 15:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19-11-2017 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου 3 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
26-11-2017 - 15:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2017 - 15:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Δήμητρας Αγιάς Πελασγιώτις Λάρισας - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 15:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-12-2017 - 15:00Δήμητρας Αγιάς Πελασγιώτις Λάρισας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 15:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 15:00Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 15:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομίου Θερμαϊκός Στομίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔήμητρας Αγιάς Πελασγιώτις Λάρισας - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομίου Θερμαϊκός Στομίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔήμητρας Αγιάς Πελασγιώτις Λάρισας - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομίου Θερμαϊκός Στομίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΣτομίου Θερμαϊκός Στομίου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔήμητρας Αγιάς Πελασγιώτις Λάρισας - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΣτομίου Θερμαϊκός Στομίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔήμητρας Αγιάς Πελασγιώτις Λάρισας - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομίου Θερμαϊκός Στομίου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔήμητρας Αγιάς Πελασγιώτις Λάρισας - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομίου Θερμαϊκός Στομίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔήμητρας Αγιάς Πελασγιώτις Λάρισας - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΠυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔήμητρας Αγιάς Πελασγιώτις Λάρισας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑνάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠαραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟμορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣτομίου Θερμαϊκός Στομίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
top