Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
30-09-2017 - 17:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου 3 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30-09-2017 - 17:00Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Προοδευτική Ανάβρας 2 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
30-09-2017 - 17:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Κεραυνός Παραποτάμου 6 - 0 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
30-09-2017 - 17:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δόξα Ομορφοχωρίου 6 - 0 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30-09-2017 - 17:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Πελασγιώτις Λάρισας - Σ.Σ. Ραψάνης 1 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30-09-2017 - 17:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Θερμαϊκός Στομίου 2 - 2 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
30-09-2017 - 17:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-10-2017 - 16:30Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 5 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
08-10-2017 - 16:30Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 3 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
08-10-2017 - 16:30Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
08-10-2017 - 16:30Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 1 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
08-10-2017 - 16:30Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Πελασγιώτις Λάρισας 1 - 4 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
08-10-2017 - 16:30Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
08-10-2017 - 16:30Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-10-2017 - 16:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Δόξα Ομορφοχωρίου 1 - 0 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
14-10-2017 - 16:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Σ.Σ. Ραψάνης 2 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
14-10-2017 - 16:00Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Θερμαϊκός Στομίου 5 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
14-10-2017 - 16:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14-10-2017 - 16:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Ολυμπιακός Χειμαδίου 2 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
14-10-2017 - 16:00Δήμητρας Αγιάς Πελασγιώτις Λάρισας - Άρης Κουλουρίου 0 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
14-10-2017 - 16:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2017 - 16:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Δόξα Ομορφοχωρίου 3 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22-10-2017 - 16:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Κεραυνός Παραποτάμου 2 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22-10-2017 - 16:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Προοδευτική Ανάβρας 0 - 4 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
22-10-2017 - 16:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
22-10-2017 - 16:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 2 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22-10-2017 - 16:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 1 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22-10-2017 - 16:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Πελασγιώτις Λάρισας - Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 - 3 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2017 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Θερμαϊκός Στομίου 4 - 3 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
05-11-2017 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Δάφνη Γλαύκης 2 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
05-11-2017 - 15:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Ολυμπιακός Χειμαδίου 1 - 3 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
05-11-2017 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Άρης Κουλουρίου 4 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
05-11-2017 - 15:00Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
05-11-2017 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Πελασγιώτις Λάρισας 0 - 0 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
05-11-2017 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 - 2 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2017 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Θερμαϊκός Στομίου 0 - 4 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19-11-2017 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Σ.Σ. Ραψάνης 1 - 3 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19-11-2017 - 15:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Δόξα Ομορφοχωρίου 3 - 1 ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
19-11-2017 - 15:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Κεραυνός Παραποτάμου 3 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19-11-2017 - 15:00Ελευθερίου Πελασγιώτις Λάρισας - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 2 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19-11-2017 - 15:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19-11-2017 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου 3 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Ολυμπιακός Χειμαδίου 0 - 3 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
25-11-2017 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Άρης Κουλουρίου 1 - 0 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25-11-2017 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 - 0 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25-11-2017 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Πελασγιώτις Λάρισας 0 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
25-11-2017 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αναγέννηση Πουρναρίου 5 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
25-11-2017 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
26-11-2017 - 15:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 1 - 4 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2017 - 15:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δάφνη Γλαύκης 1 - 3 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03-12-2017 - 15:00Ελευθερίου Πελασγιώτις Λάρισας - Θερμαϊκός Στομίου 1 - 0 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
03-12-2017 - 15:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Σ.Σ. Ραψάνης 2 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
03-12-2017 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Δόξα Ομορφοχωρίου 2 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
03-12-2017 - 15:00Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Κεραυνός Παραποτάμου 3 - 1 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
03-12-2017 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αστήρ Ν.Περιβολίου 9 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12-12-2017 - 15:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου 1 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 15:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Άρης Κουλουρίου 1 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
09-12-2017 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Πελασγιώτις Λάρισας 0 - 2 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
09-12-2017 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 3 - 0 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
09-12-2017 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 5 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
09-12-2017 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 - 3 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09-12-2017 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Προοδευτική Ανάβρας 0 - 3 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
09-12-2017 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Κεραυνός Παραποτάμου 2 - 3 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-12-2017 - 15:00Ελευθερίου Πελασγιώτις Λάρισας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 0 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16-12-2017 - 15:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Άρης Κουλουρίου 4 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
16-12-2017 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου 2 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16-12-2017 - 15:00Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δάφνη Γλαύκης 6 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16-12-2017 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Θερμαϊκός Στομίου 5 - 0 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16-12-2017 - 15:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Σ.Σ. Ραψάνης 1 - 1 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16-12-2017 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου 4 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-01-2018 - 15:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Πελασγιώτις Λάρισας 2 - 1 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
07-01-2018 - 15:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αναγέννηση Πουρναρίου 3 - 2 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
07-01-2018 - 15:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 2 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07-01-2018 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Προοδευτική Ανάβρας 0 - 5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
07-01-2018 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Κεραυνός Παραποτάμου 1 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
07-01-2018 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Δόξα Ομορφοχωρίου 2 - 2 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
07-01-2018 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Σ.Σ. Ραψάνης 3 - 2 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-01-2018 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 - 2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
14-01-2018 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14-01-2018 - 15:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Άρης Κουλουρίου 1 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14-01-2018 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου 0 - 1 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
14-01-2018 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Δάφνη Γλαύκης 2 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
14-01-2018 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου 1 - -4 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
24-01-2018 - 15:00Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Πελασγιώτις Λάρισας 0 - 3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-01-2018 - 15:00Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αναγέννηση Πουρναρίου 1 - 0 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
21-01-2018 - 15:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Προοδευτική Ανάβρας 0 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
21-01-2018 - 15:00Μελίας Πελασγιώτις Λάρισας - Κεραυνός Παραποτάμου 2 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21-01-2018 - 15:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δόξα Ομορφοχωρίου 1 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
21-01-2018 - 15:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Σ.Σ. Ραψάνης 1 - 4 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21-01-2018 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Θερμαϊκός Στομίου 3 - 3 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21-01-2018 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δάφνη Γλαύκης 0 - 4 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-01-2018 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 2 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
28-01-2018 - 15:00Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Αναγέννηση Πουρναρίου 1 - 1 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
28-01-2018 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 1 - 1 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28-01-2018 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Πελασγιώτις Λάρισας 1 - 2 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
28-01-2018 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
28-01-2018 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Άρης Κουλουρίου 0 - 3 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28-01-2018 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 - 2 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-02-2018 - 15:15Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Κεραυνός Παραποτάμου 4 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
03-02-2018 - 15:15Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δόξα Ομορφοχωρίου 1 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
03-02-2018 - 15:15Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Σ.Σ. Ραψάνης 1 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
03-02-2018 - 15:15Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Θερμαϊκός Στομίου 1 - 1 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
03-02-2018 - 15:15Μελίας Πελασγιώτις Λάρισας - Δάφνη Γλαύκης 0 - 0 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
03-02-2018 - 15:15Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Ολυμπιακός Χειμαδίου 2 - 0 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
03-02-2018 - 15:15Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Άρης Κουλουρίου 0 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-02-2018 - 15:15Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αναγέννηση Πουρναρίου 3 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10-02-2018 - 15:15Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 0 - 4 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10-02-2018 - 15:15Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αστήρ Ν.Περιβολίου 4 - 2 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17-02-2018 - 15:15Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Κεραυνός Παραποτάμου 0 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21-02-2018 - 15:30Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Πελασγιώτις Λάρισας 2 - 3 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
28-02-2018 - 15:30Αναβάλλεται Θερμαϊκός Στομίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
28-02-2018 - 15:30Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Προοδευτική Ανάβρας - ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-02-2018 - 15:30Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Σ.Σ. Ραψάνης - ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25-02-2018 - 15:30Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Θερμαϊκός Στομίου - ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
25-02-2018 - 15:30Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Προοδευτική Ανάβρας - Δάφνη Γλαύκης - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25-02-2018 - 15:30Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Ολυμπιακός Χειμαδίου - ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
25-02-2018 - 15:30Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Άρης Κουλουρίου - ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25-02-2018 - 15:30Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25-02-2018 - 15:30Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Πελασγιώτις Λάρισας - ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-03-2018 - 15:30Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 15:30Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 15:30Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 15:30Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 15:30Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 15:30Ελευθερίου Πελασγιώτις Λάρισας - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 15:30Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-03-2018 - 15:30Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2018 - 15:30Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2018 - 15:30Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2018 - 15:30Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2018 - 15:30Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2018 - 15:30Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2018 - 15:30Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2018 - 15:30Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2018 - 15:30Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2018 - 15:30Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2018 - 15:30Ελευθερίου Πελασγιώτις Λάρισας - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2018 - 15:30Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2018 - 15:30Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2018 - 15:30Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερίου Πελασγιώτις Λάρισας - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερίου Πελασγιώτις Λάρισας - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γαλήνης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερίου Πελασγιώτις Λάρισας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
top