Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-10-2017 - 17:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 6 - 1 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
01-10-2017 - 17:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Ηρακλής Πλατανουλίων 1 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
01-10-2017 - 17:00Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Κεραυνός Δένδρων 0 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01-10-2017 - 17:00Ομορφοχωρίου Λαρισαϊκός - Δόξα Βαλανίδας 0 - 2 ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
01-10-2017 - 17:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 3 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
01-10-2017 - 17:00Δολίχης Δολιχιακός - Όλυμπος Καρυάς 1 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01-10-2017 - 17:00Ροδιάς Ροδιακός - Κεραυνός Δρυμού 1 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-10-2017 - 16:30Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Ηρακλής Πλατανουλίων 0 - 1 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
07-10-2017 - 16:30Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - ΑΟ Συκέας 1 - 1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
07-10-2017 - 16:30Νέας Πολιτείας Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Τοξότης Λάρισας 2 - 3 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07-10-2017 - 16:30Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Λαρισαϊκός 1 - 4 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07-10-2017 - 16:30Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 3 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07-10-2017 - 16:30Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δολιχιακός 2 - 4 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
07-10-2017 - 16:30Ροδιάς Ροδιακός - Ελπίς Μεσοχωρίου 3 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2017 - 16:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Δόξα Βαλανίδας 0 - 1 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15-10-2017 - 16:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 0 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15-10-2017 - 16:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Όλυμπος Καρυάς 4 - 2 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15-10-2017 - 16:00Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Κεραυνός Δρυμού 2 - 4 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
15-10-2017 - 16:00Ομορφοχωρίου Λαρισαϊκός - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 4 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15-10-2017 - 16:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ροδιακός 5 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15-10-2017 - 16:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Δολιχιακός 4 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 16:00Νέας Πολιτείας Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δόξα Βαλανίδας 4 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21-10-2017 - 16:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Κεραυνός Δένδρων 1 - 2 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
21-10-2017 - 16:00Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Ηρακλής Πλατανουλίων 4 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
21-10-2017 - 16:00Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΑΟ Συκέας 3 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21-10-2017 - 16:00Ροδιάς Ροδιακός - Τοξότης Λάρισας 5 - 1 ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
21-10-2017 - 16:00Δολίχης Δολιχιακός - Λαρισαϊκός 1 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
21-10-2017 - 16:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ελπίς Μεσοχωρίου 6 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Κεραυνός Δρυμού 2 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Ροδιακός 3 - 1 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΣυκέας ΑΟ Συκέας - Δολιχιακός 3 - 2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 0 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Δεν έχει ορισθείΜεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Λαρισαϊκός 0 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Όλυμπος Καρυάς 7 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔρυμού Κεραυνός Δρυμού - Όλυμπος Καρυάς 2 - 0 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
Δεν έχει ορισθείΕυαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 0 - 3 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Δεν έχει ορισθείΡοδιάς Ροδιακός - Δόξα Βαλανίδας 2 - 2 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΔολίχης Δολιχιακός - Κεραυνός Δένδρων 1 - 0 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ηρακλής Πλατανουλίων 3 - 1 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - ΑΟ Συκέας 7 - 0 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Ελπίς Μεσοχωρίου 0 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 15:00Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2017 - 15:00Ροδιάς Ροδιακός - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Δολίχης Δολιχιακός - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 15:00Δολίχης Δολιχιακός - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2017 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δολίχης Δολιχιακός - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ροδιάς Ροδιακός - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκέας ΑΟ Συκέας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΣυκέας ΑΟ Συκέας - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔολίχης Δολιχιακός - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡοδιάς Ροδιακός - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕυαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔρυμού Κεραυνός Δρυμού - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕυαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκέας ΑΟ Συκέας - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔολίχης Δολιχιακός - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔρυμού Κεραυνός Δρυμού - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕυαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡοδιάς Ροδιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔολίχης Δολιχιακός - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκέας ΑΟ Συκέας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚαρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔρυμού Κεραυνός Δρυμού - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕυαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡοδιάς Ροδιακός - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔολίχης Δολιχιακός - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚαρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκέας ΑΟ Συκέας - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΕυαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡοδιάς Ροδιακός - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔολίχης Δολιχιακός - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκέας ΑΟ Συκέας - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΕυαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔρυμού Κεραυνός Δρυμού - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΡοδιάς Ροδιακός - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκέας ΑΟ Συκέας - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔολίχης Δολιχιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡοδιάς Ροδιακός - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕυαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔρυμού Κεραυνός Δρυμού - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκέας ΑΟ Συκέας - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔολίχης Δολιχιακός - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡοδιάς Ροδιακός - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕυαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔρυμού Κεραυνός Δρυμού - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔρυμού Κεραυνός Δρυμού - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
top