Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-10-2017 - 17:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 6 - 1 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
01-10-2017 - 17:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Ηρακλής Πλατανουλίων 1 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
01-10-2017 - 17:00Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Κεραυνός Δένδρων 0 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01-10-2017 - 17:00Ομορφοχωρίου Λαρισαϊκός - Δόξα Βαλανίδας 0 - 2 ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
01-10-2017 - 17:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 3 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
01-10-2017 - 17:00Δολίχης Δολιχιακός - Όλυμπος Καρυάς 1 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01-10-2017 - 17:00Ροδιάς Ροδιακός - Κεραυνός Δρυμού 1 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-10-2017 - 16:30Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Ηρακλής Πλατανουλίων 0 - 1 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
07-10-2017 - 16:30Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - ΑΟ Συκέας 1 - 1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
07-10-2017 - 16:30Νέας Πολιτείας Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Τοξότης Λάρισας 2 - 3 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07-10-2017 - 16:30Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Λαρισαϊκός 1 - 4 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07-10-2017 - 16:30Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 3 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07-10-2017 - 16:30Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δολιχιακός 2 - 4 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
07-10-2017 - 16:30Ροδιάς Ροδιακός - Ελπίς Μεσοχωρίου 3 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2017 - 16:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Δόξα Βαλανίδας 0 - 1 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15-10-2017 - 16:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 0 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15-10-2017 - 16:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Όλυμπος Καρυάς 4 - 2 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15-10-2017 - 16:00Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Κεραυνός Δρυμού 2 - 4 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
15-10-2017 - 16:00Ομορφοχωρίου Λαρισαϊκός - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 4 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15-10-2017 - 16:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ροδιακός 5 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15-10-2017 - 16:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Δολιχιακός 4 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 16:00Νέας Πολιτείας Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δόξα Βαλανίδας 4 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21-10-2017 - 16:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Κεραυνός Δένδρων 1 - 2 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
21-10-2017 - 16:00Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Ηρακλής Πλατανουλίων 4 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
21-10-2017 - 16:00Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΑΟ Συκέας 3 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21-10-2017 - 16:00Ροδιάς Ροδιακός - Τοξότης Λάρισας 5 - 1 ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
21-10-2017 - 16:00Δολίχης Δολιχιακός - Λαρισαϊκός 1 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
21-10-2017 - 16:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ελπίς Μεσοχωρίου 6 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 15:00Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Κεραυνός Δρυμού 2 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
04-11-2017 - 15:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
04-11-2017 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Ροδιακός 3 - 1 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
04-11-2017 - 15:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Δολιχιακός 3 - 2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
04-11-2017 - 15:00Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 0 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-11-2017 - 15:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Λαρισαϊκός 0 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
05-11-2017 - 11:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Όλυμπος Καρυάς 7 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2017 - 15:00Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Όλυμπος Καρυάς 2 - 0 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
19-11-2017 - 15:00Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 0 - 3 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
19-11-2017 - 15:00Ροδιάς Ροδιακός - Δόξα Βαλανίδας 2 - 2 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
19-11-2017 - 15:00Δολίχης Δολιχιακός - Κεραυνός Δένδρων 1 - 0 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19-11-2017 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ηρακλής Πλατανουλίων 3 - 1 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19-11-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - ΑΟ Συκέας 7 - 0 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
19-11-2017 - 15:00Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Ελπίς Μεσοχωρίου 0 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 15:00Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 4 - 2 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
25-11-2017 - 15:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Ροδιακός 1 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
25-11-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δολιχιακός 2 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25-11-2017 - 15:00Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 2 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
25-11-2017 - 15:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Λαρισαϊκός 1 - 4 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25-11-2017 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Τοξότης Λάρισας 2 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
25-11-2017 - 15:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - ΑΟ Συκέας 3 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2017 - 15:00Ροδιάς Ροδιακός - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 6 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
03-12-2017 - 15:00Δολίχης Δολιχιακός - Κεραυνός Δρυμού 2 - 4 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
03-12-2017 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Όλυμπος Καρυάς 6 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
03-12-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 2 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
03-12-2017 - 15:00Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Δόξα Βαλανίδας 1 - 1 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
03-12-2017 - 15:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Κεραυνός Δένδρων 1 - 0 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
03-12-2017 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 4 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 15:00Δολίχης Δολιχιακός - Ροδιακός 0 - 4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09-12-2017 - 15:00Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09-12-2017 - 15:00Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Λαρισαϊκός 1 - 2 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
09-12-2017 - 15:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Τοξότης Λάρισας 4 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
09-12-2017 - 15:00Νέας Πολιτείας Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - ΑΟ Συκέας 5 - 0 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
09-12-2017 - 15:00Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Ηρακλής Πλατανουλίων 2 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09-12-2017 - 15:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Κεραυνός Δένδρων 3 - 1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2017 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δολιχιακός 6 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17-12-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λαρισαϊκός - Ροδιακός 4 - 2 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
17-12-2017 - 15:00Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 3 - 2 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17-12-2017 - 15:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Κεραυνός Δρυμού 1 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
17-12-2017 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Όλυμπος Καρυάς 2 - 2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
17-12-2017 - 15:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 0 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17-12-2017 - 15:00Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 2 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-01-2018 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 1 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
14-01-2018 - 15:00Δολίχης Δολιχιακός - Τοξότης Λάρισας 3 - 3 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
14-01-2018 - 15:00Ροδιάς Ροδιακός - ΑΟ Συκέας 7 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14-01-2018 - 15:00Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ηρακλής Πλατανουλίων 1 - 4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14-01-2018 - 15:00Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Κεραυνός Δένδρων 7 - 1 ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
14-01-2018 - 15:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 0 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
31-01-2018 - 15:30Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Δόξα Βαλανίδας 2 - 2 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-01-2018 - 15:00Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Λαρισαϊκός 0 - 1 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20-01-2018 - 15:00Συκέας ΑΟ Συκέας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
20-01-2018 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Δολιχιακός 3 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20-01-2018 - 15:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Ροδιακός 1 - 2 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
20-01-2018 - 15:00Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
20-01-2018 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Κεραυνός Δρυμού 4 - 1 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
20-01-2018 - 15:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Ελπίς Μεσοχωρίου 2 - 5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
27-01-2018 - 15:00Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Όλυμπος Καρυάς 4 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
28-01-2018 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ηρακλής Πλατανουλίων 3 - 2 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
28-01-2018 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Κεραυνός Δένδρων 4 - 0 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28-01-2018 - 15:00Δολίχης Δολιχιακός - Δόξα Βαλανίδας 0 - 4 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
28-01-2018 - 15:00Ροδιάς Ροδιακός - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 1 - 1 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
28-01-2018 - 15:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Κεραυνός Δρυμού 2 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
28-01-2018 - 15:00Συκέας ΑΟ Συκέας - Τοξότης Λάρισας 3 - 5 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-02-2018 - 14:15Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 1 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
04-02-2018 - 15:15Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Ροδιακός 0 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-02-2018 - 15:15Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Δολιχιακός 2 - 2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
04-02-2018 - 15:15Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 1 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04-02-2018 - 15:15Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Λαρισαϊκός 0 - 2 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
04-02-2018 - 15:15Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Τοξότης Λάρισας 1 - 2 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-02-2018 - 15:15Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - ΑΟ Συκέας 0 - 3 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-02-2018 - 15:15Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Κεραυνός Δένδρων 2 - 0 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11-02-2018 - 15:15Συκέας ΑΟ Συκέας - Δόξα Βαλανίδας 0 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11-02-2018 - 15:15Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Όλυμπος Καρυάς 2 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11-02-2018 - 15:15Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Κεραυνός Δρυμού 4 - 0 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
11-02-2018 - 15:15Δολίχης Δολιχιακός - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 - 6 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11-02-2018 - 15:15Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Ροδιακός 3 - 1 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
21-02-2018 - 15:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Τοξότης Λάρισας - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 1 - 3 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-02-2018 - 15:30Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Κεραυνός Δένδρων - ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25-02-2018 - 15:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Ηρακλής Πλατανουλίων - ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
25-02-2018 - 15:30Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - ΑΟ Συκέας - ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25-02-2018 - 15:30Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Τοξότης Λάρισας - ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
25-02-2018 - 15:30Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Λαρισαϊκός - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
25-02-2018 - 15:30Ροδιάς Ροδιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
25-02-2018 - 15:30Δολίχης Δολιχιακός - Ελπίς Μεσοχωρίου - ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-03-2018 - 15:30Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 15:30Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 15:30Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 15:30Συκέας ΑΟ Συκέας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 15:30Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 15:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 15:30Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-03-2018 - 15:30Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2018 - 15:30Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2018 - 15:30Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2018 - 15:30Ροδιάς Ροδιακός - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2018 - 15:30Δολίχης Δολιχιακός - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2018 - 15:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
11-03-2018 - 15:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-03-2018 - 15:30Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
17-03-2018 - 15:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
17-03-2018 - 15:30Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
17-03-2018 - 15:30Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
17-03-2018 - 15:30Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
17-03-2018 - 15:30Συκέας ΑΟ Συκέας - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
17-03-2018 - 15:30Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ροδιάς Ροδιακός - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δολίχης Δολιχιακός - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Συκέας ΑΟ Συκέας - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΕυαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔρυμού Κεραυνός Δρυμού - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΡοδιάς Ροδιακός - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκέας ΑΟ Συκέας - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔολίχης Δολιχιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡοδιάς Ροδιακός - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕυαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔρυμού Κεραυνός Δρυμού - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκέας ΑΟ Συκέας - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔολίχης Δολιχιακός - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡοδιάς Ροδιακός - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕυαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔρυμού Κεραυνός Δρυμού - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔένδρων Κεραυνός Δένδρων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔρυμού Κεραυνός Δρυμού - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Γιάννουλης Τοξότης Λάρισας - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
top