Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
02-10-2016 - 16:30Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 5 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
02-10-2016 - 16:30Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
02-10-2016 - 16:30Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Ένωσις Μελίας 1 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
02-10-2016 - 16:30Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 0 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
02-10-2016 - 16:30Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Αστήρ Ν.Περιβολίου 1 - 0 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
02-10-2016 - 16:30Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Λαρισαϊκός 1 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
02-10-2016 - 16:30Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δόξα Ομορφοχωρίου 1 - 3 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-10-2016 - 16:00Μελίας Ένωσις Μελίας - Αστήρ Μελισσοχωρίου 3 - 0 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
08-10-2016 - 16:00Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ολυμπιακός Χειμαδίου 3 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
08-10-2016 - 16:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Προοδευτική Ανάβρας 2 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
08-10-2016 - 16:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Πελασγιώτις Λάρισας 1 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
08-10-2016 - 16:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Σ.Σ. Ραψάνης 0 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
08-10-2016 - 16:00Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Θερμαϊκός Στομίου 1 - 2 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
08-10-2016 - 16:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Ομόνοια Λάρισας 2 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2016 - 16:00Μελίας Ένωσις Μελίας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 1 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15-10-2016 - 16:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου 1 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15-10-2016 - 16:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Λαρισαϊκός 1 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
15-10-2016 - 16:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Δόξα Ομορφοχωρίου 3 - 3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15-10-2016 - 16:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 2 - 0 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15-10-2016 - 16:00Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Θερμαϊκός Στομίου 2 - 5 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
16-10-2016 - 16:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2016 - 16:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 0 - 6 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22-10-2016 - 16:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
22-10-2016 - 16:00Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου 1 - 6 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22-10-2016 - 16:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22-10-2016 - 16:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Πελασγιώτις Λάρισας 1 - 2 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22-10-2016 - 16:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ένωσις Μελίας 3 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23-10-2016 - 16:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Ομόνοια Λάρισας 4 - 3 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2016 - 15:00Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δόξα Ομορφοχωρίου 0 - 0 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05-11-2016 - 15:00Μελίας Ένωσις Μελίας - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 1 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
05-11-2016 - 15:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 3 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
05-11-2016 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Θερμαϊκός Στομίου 4 - 0 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
05-11-2016 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Σ.Σ. Ραψάνης 4 - 2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
05-11-2016 - 15:00Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Πελασγιώτις Λάρισας 1 - 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06-11-2016 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Λαρισαϊκός 2 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-11-2016 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Λαρισαϊκός 4 - 4 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13-11-2016 - 15:00Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 - 3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-11-2016 - 15:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13-11-2016 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Ένωσις Μελίας 3 - 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13-11-2016 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 2 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13-11-2016 - 15:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Ολυμπιακός Χειμαδίου 2 - 2 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13-11-2016 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Ομόνοια Λάρισας 3 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2016 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-11-2016 - 15:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-11-2016 - 15:00Μελίας Ένωσις Μελίας - Πελασγιώτις Λάρισας 2 - 2 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
20-11-2016 - 15:00Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Σ.Σ. Ραψάνης 1 - 1 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
20-11-2016 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Θερμαϊκός Στομίου 0 - 2 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20-11-2016 - 15:00Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Ολυμπιακός Χειμαδίου 3 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20-11-2016 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 3 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2016 - 15:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 2 - 0 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26-11-2016 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Δόξα Ομορφοχωρίου 0 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
26-11-2016 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Λαρισαϊκός 3 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26-11-2016 - 15:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Αστήρ Ν.Περιβολίου 0 - 0 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26-11-2016 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 1 - 0 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26-11-2016 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Ένωσις Μελίας 6 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
26-11-2016 - 15:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ομόνοια Λάρισας 5 - 0 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2016 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
03-12-2016 - 15:00Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Σ.Σ. Ραψάνης 1 - 4 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
03-12-2016 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Πελασγιώτις Λάρισας 1 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
03-12-2016 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
03-12-2016 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου 2 - 2 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
03-12-2016 - 15:00Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 2 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
03-12-2016 - 15:00Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Ένωσις Μελίας 1 - 3 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-12-2016 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Θερμαϊκός Στομίου 4 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
11-12-2016 - 15:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 0 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11-12-2016 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 6 - 0 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11-12-2016 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δόξα Ομορφοχωρίου 6 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
11-12-2016 - 15:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Λαρισαϊκός 1 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11-12-2016 - 15:00Μελίας Ένωσις Μελίας - Αστήρ Ν.Περιβολίου 5 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
11-12-2016 - 15:00Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ομόνοια Λάρισας 1 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-12-2016 - 15:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Σ.Σ. Ραψάνης 2 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-12-2016 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Προοδευτική Ανάβρας 0 - 3 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
18-12-2016 - 15:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Ολυμπιακός Χειμαδίου 3 - 0 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18-12-2016 - 15:00Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 4 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-12-2016 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Ένωσις Μελίας 1 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
18-12-2016 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 1 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
18-12-2016 - 15:00Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-01-2017 - 15:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Θερμαϊκός Στομίου 2 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29-01-2017 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Πελασγιώτις Λάρισας 1 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
29-01-2017 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Σ.Σ. Ραψάνης 2 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29-01-2017 - 15:00Μελίας Ένωσις Μελίας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2 - 1 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
29-01-2017 - 15:00Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 2 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29-01-2017 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δόξα Ομορφοχωρίου 4 - 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
29-01-2017 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ομόνοια Λάρισας 0 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-02-2017 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Προοδευτική Ανάβρας 0 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-02-2017 - 15:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
04-02-2017 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Ένωσις Μελίας 0 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
04-02-2017 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-02-2017 - 15:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αστήρ Ν.Περιβολίου 0 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04-02-2017 - 15:00Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Λαρισαϊκός 0 - 5 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-02-2017 - 15:00Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Δόξα Ομορφοχωρίου 0 - 2 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-02-2017 - 15:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου 1 - 2 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Μελίας Ένωσις Μελίας - Προοδευτική Ανάβρας 3 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Πελασγιώτις Λάρισας 3 - 1 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Σ.Σ. Ραψάνης 1 - 1 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Θερμαϊκός Στομίου 2 - 0 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Ομόνοια Λάρισας 1 - 3 Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-02-2017 - 15:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ένωσις Μελίας 0 - 1 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 4 - 2 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αστήρ Ν.Περιβολίου 0 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Λαρισαϊκός 2 - 1 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Δόξα Ομορφοχωρίου 4 - 1 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 - 1 Δεν έχει ορισθεί

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 15:30Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ένωσις Μελίας 2 - 3 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
04-03-2017 - 15:30Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 0 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
04-03-2017 - 15:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Ολυμπιακός Χειμαδίου 1 - 0 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-03-2017 - 15:30Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 2 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
04-03-2017 - 15:30Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Πελασγιώτις Λάρισας 1 - 2 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-03-2017 - 15:30Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Σ.Σ. Ραψάνης 0 - 3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04-03-2017 - 15:30Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Ομόνοια Λάρισας 2 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-03-2017 - 15:30Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Αστήρ Ν.Περιβολίου 0 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11-03-2017 - 15:30Μελίας Ένωσις Μελίας - Λαρισαϊκός 1 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11-03-2017 - 15:30Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δόξα Ομορφοχωρίου 2 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
11-03-2017 - 15:30Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 6 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11-03-2017 - 15:30Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2 - 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11-03-2017 - 15:30Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Θερμαϊκός Στομίου 2 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12-03-2017 - 15:30Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Σ.Σ. Ραψάνης 0 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-03-2017 - 15:30Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 1 - 4 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
19-03-2017 - 15:30Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Ένωσις Μελίας 1 - 3 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19-03-2017 - 15:30Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αστήρ Μελισσοχωρίου 4 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19-03-2017 - 15:30Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου 1 - 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
19-03-2017 - 15:30Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 1 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
19-03-2017 - 15:30Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Ομόνοια Λάρισας 3 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
19-03-2017 - 15:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Αστήρ Ν.Περιβολίου 0 - 1 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-03-2017 - 11:00Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Προοδευτική Ανάβρας 0 - 3 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26-03-2017 - 16:30Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Πελασγιώτις Λάρισας 1 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
26-03-2017 - 16:30Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Σ.Σ. Ραψάνης 4 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
26-03-2017 - 16:30Μελίας Ένωσις Μελίας - Θερμαϊκός Στομίου 6 - 0 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26-03-2017 - 16:30Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 0 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26-03-2017 - 16:30Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 3 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
26-03-2017 - 16:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Δόξα Ομορφοχωρίου 3 - 0 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
02-04-2017 - 16:30Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Δόξα Ομορφοχωρίου 0 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
02-04-2017 - 16:30Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Λαρισαϊκός 0 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
02-04-2017 - 16:30Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 - 0 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
02-04-2017 - 16:30Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 4 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
02-04-2017 - 16:30Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Ένωσις Μελίας 0 - 3 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
02-04-2017 - 16:30Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 0 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
02-04-2017 - 16:30Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Ομόνοια Λάρισας 4 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-04-2017 - 16:30Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 0 - 3 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
08-04-2017 - 16:30Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Θερμαϊκός Στομίου 2 - 2 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
08-04-2017 - 16:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Σ.Σ. Ραψάνης 0 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
08-04-2017 - 16:30Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Πελασγιώτις Λάρισας 3 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
08-04-2017 - 16:30Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
08-04-2017 - 16:30Μελίας Ένωσις Μελίας - Ολυμπιακός Χειμαδίου 1 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09-04-2017 - 16:30Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-04-2017 - 17:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Θερμαϊκός Στομίου 5 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23-04-2017 - 11:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - 0 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
23-04-2017 - 16:30Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 6 - 3 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23-04-2017 - 16:30Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Δόξα Ομορφοχωρίου 0 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
23-04-2017 - 16:30Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Λαρισαϊκός 4 - 3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
23-04-2017 - 16:30Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου 2 - 2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
23-04-2017 - 16:30Μελίας Ένωσις Μελίας - Ομόνοια Λάρισας 4 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-04-2017 - 17:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Σ.Σ. Ραψάνης 2 - 1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25-04-2017 - 17:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
26-04-2017 - 17:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Πελασγιώτις Λάρισας 1 - 2 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
26-04-2017 - 17:00Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Προοδευτική Ανάβρας 0 - 7 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26-04-2017 - 17:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Ολυμπιακός Χειμαδίου 1 - 4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
26-04-2017 - 17:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Ένωσις Μελίας 1 - 4 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26-04-2017 - 17:00Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 0 - 2 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-04-2017 - 17:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Πελασγιώτις Λάρισας 0 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
29-04-2017 - 17:00Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Θερμαϊκός Στομίου 4 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29-04-2017 - 17:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 5 - 2 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29-04-2017 - 17:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 4 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
29-04-2017 - 17:00Μελίας Ένωσις Μελίας - Δόξα Ομορφοχωρίου 4 - 0 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
29-04-2017 - 17:00Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Λαρισαϊκός 3 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
29-04-2017 - 17:00Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Ομόνοια Λάρισας 3 - 2 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-05-2017 - 17:00Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 0 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07-05-2017 - 17:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Ολυμπιακός Χειμαδίου 0 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07-05-2017 - 17:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
07-05-2017 - 17:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Ένωσις Μελίας 1 - 2 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07-05-2017 - 17:00Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - 6 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
07-05-2017 - 17:00Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου 4 - 1 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
07-05-2017 - 17:00Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας - Λαρισαϊκός 2 - 3 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-05-2017 - 17:30Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Πελασγιώτις Λάρισας 3 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
13-05-2017 - 17:30Μελίας Ένωσις Μελίας - Σ.Σ. Ραψάνης 5 - 2 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
13-05-2017 - 17:30Θεσσαλικού Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Θερμαϊκός Στομίου 6 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-05-2017 - 17:30Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2 - 3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13-05-2017 - 17:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 0 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13-05-2017 - 17:30Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου - Ομόνοια Λάρισας 1 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
13-05-2017 - 17:30Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Ολυμπιακός Χειμαδίου 1 - 2 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
top