Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
02-10-2016 - 16:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Ελπίς Μεσοχωρίου 0 - 3 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
02-10-2016 - 16:30Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Όλυμπος Καρυάς 6 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
02-10-2016 - 16:30Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας - Ροδιακός 5 - 2 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
02-10-2016 - 16:30Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 3 - 0 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
02-10-2016 - 16:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δολιχιακός 2 - 3 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
02-10-2016 - 16:30Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Κεραυνός Δένδρων 7 - 1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
Ακαδημία Τυρνάβου- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-10-2016 - 16:00Ροδιάς Ροδιακός - Όλυμπος Καρυάς 1 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
08-10-2016 - 16:00Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - ΑΟ Αμπελοκήπων 0 - 6 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
08-10-2016 - 16:00Δολίχης Δολιχιακός - Δόξα Βαλανίδας 2 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
08-10-2016 - 16:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Ηρακλής Πλατανουλίων 2 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
08-10-2016 - 16:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Άρης Κουλουρίου 1 - 1 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
08-10-2016 - 16:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Προοδευτική Βερδικούσσας 5 - 0 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-10-2016 - 16:00Ροδιάς Ροδιακός - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 5 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16-10-2016 - 16:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Δολιχιακός 2 - 5 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16-10-2016 - 16:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Κεραυνός Δένδρων 3 - 2 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16-10-2016 - 16:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Ελπίς Μεσοχωρίου 0 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16-10-2016 - 16:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16-10-2016 - 16:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Άρης Κουλουρίου 2 - 3 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
Δόξα Βαλανίδας- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-10-2016 - 16:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 4 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23-10-2016 - 16:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Δόξα Βαλανίδας 4 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23-10-2016 - 16:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - ΑΟ Αμπελοκήπων 1 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
23-10-2016 - 16:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Ροδιακός 2 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23-10-2016 - 16:00Δολίχης Δολιχιακός - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 2 - 0 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17-11-2016 - 15:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Ηρακλής Πλατανουλίων 3 - 4 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
Όλυμπος Καρυάς- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2016 - 16:00Δολίχης Δολιχιακός - Κεραυνός Δένδρων 6 - 0 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29-10-2016 - 16:00Ροδιάς Ροδιακός - Ελπίς Μεσοχωρίου 0 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29-10-2016 - 16:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
29-10-2016 - 16:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Άρης Κουλουρίου 2 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
29-10-2016 - 16:00Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 1 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29-10-2016 - 16:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Ηρακλής Πλατανουλίων 6 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2016 - 15:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Ροδιακός 5 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
06-11-2016 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Όλυμπος Καρυάς 0 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
06-11-2016 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - ΑΟ Αμπελοκήπων 0 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
06-11-2016 - 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 7 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06-11-2016 - 15:00Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας - Προοδευτική Βερδικούσσας 1 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15-11-2016 - 15:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Δολιχιακός 1 - 3 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
Κεραυνός Δένδρων- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-11-2016 - 15:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
12-11-2016 - 15:00Δολίχης Δολιχιακός - Άρης Κουλουρίου 4 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
12-11-2016 - 15:00Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 1 - 1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12-11-2016 - 15:00Ροδιάς Ροδιακός - Ηρακλής Πλατανουλίων 0 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
12-11-2016 - 15:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Δόξα Βαλανίδας 2 - 2 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
12-11-2016 - 15:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - ΑΟ Αμπελοκήπων 1 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Ελπίς Μεσοχωρίου- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-11-2016 - 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20-11-2016 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Κεραυνός Δένδρων 1 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20-11-2016 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Δολιχιακός 3 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-11-2016 - 15:00Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 3 - 0 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
20-11-2016 - 15:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Ροδιακός 1 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
20-11-2016 - 15:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Προοδευτική Βερδικούσσας 3 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Άρης Κουλουρίου- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2016 - 15:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 3 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
26-11-2016 - 15:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 3 - 2 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
26-11-2016 - 15:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Δόξα Βαλανίδας 3 - 2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
26-11-2016 - 15:00Δολίχης Δολιχιακός - ΑΟ Αμπελοκήπων 2 - 1 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
26-11-2016 - 15:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Ροδιακός 1 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
27-11-2016 - 15:00Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Όλυμπος Καρυάς 0 - 1 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Ηρακλής Πλατανουλίων- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-12-2016 - 15:00Ροδιάς Ροδιακός - Δολιχιακός 1 - 1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04-12-2016 - 15:00Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 2 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-12-2016 - 15:00Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας - Ελπίς Μεσοχωρίου 0 - 0 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-12-2016 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 3 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
04-12-2016 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Άρης Κουλουρίου 4 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-12-2016 - 15:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Κεραυνός Δένδρων 3 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΟ Αμπελοκήπων- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2016 - 15:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 1 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17-12-2016 - 15:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Όλυμπος Καρυάς 0 - 2 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17-12-2016 - 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΟ Αμπελοκήπων 2 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
17-12-2016 - 15:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Δόξα Βαλανίδας 3 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17-12-2016 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 1 - 2 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17-12-2016 - 15:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δολιχιακός 2 - 1 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Ροδιακός- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-01-2017 - 15:00Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας - Ηρακλής Πλατανουλίων 4 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
29-01-2017 - 15:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 5 - 0 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
29-01-2017 - 15:00Ροδιάς Ροδιακός - Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 0 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29-01-2017 - 15:00Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ελπίς Μεσοχωρίου 0 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
29-01-2017 - 15:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25-02-2017 - 15:30Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Άρης Κουλουρίου 2 - 0 Δεν έχει ορισθεί
Δολιχιακός- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-02-2017 - 15:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Δόξα Βαλανίδας 1 - 0 ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
04-02-2017 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Όλυμπος Καρυάς 1 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
04-02-2017 - 15:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Ροδιακός 0 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04-02-2017 - 15:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 4 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
04-02-2017 - 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Δολιχιακός 2 - 0 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
04-02-2017 - 15:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Κεραυνός Δένδρων 1 - 2 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Προοδευτική Βερδικούσσας- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-02-2017 - 15:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - ΑΟ Αμπελοκήπων 6 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Ροδιάς Ροδιακός - Δόξα Βαλανίδας 2 - 1 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ηρακλής Πλατανουλίων 0 - 2 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Δολίχης Δολιχιακός - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 1 - 1 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Άρης Κουλουρίου 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Προοδευτική Βερδικούσσας 3 - 1 Δεν έχει ορισθεί
Ακαδημία Τυρνάβου- ρεπό

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-02-2017 - 15:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Ροδιακός 1 - 3 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 2 - 1 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας - Δολιχιακός 0 - 1 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Κεραυνός Δένδρων 0 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 3 Δεν έχει ορισθεί
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης- ρεπό

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 15:30Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ροδιακός 0 - 4 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
04-03-2017 - 15:30Δολίχης Δολιχιακός - Όλυμπος Καρυάς 3 - 2 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
04-03-2017 - 15:30Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - ΑΟ Αμπελοκήπων 2 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
04-03-2017 - 15:30Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Ηρακλής Πλατανουλίων 4 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-03-2017 - 15:30 Ακαδημία Τυρνάβου - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 7 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04-03-2017 - 15:30Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Δόξα Βαλανίδας- ρεπό

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-03-2017 - 15:30Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δολιχιακός 0 - 3 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12-03-2017 - 15:30Ροδιάς Ροδιακός - Κεραυνός Δένδρων 1 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-03-2017 - 15:30Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Ελπίς Μεσοχωρίου 5 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12-03-2017 - 15:30Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 4 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12-03-2017 - 15:30Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Άρης Κουλουρίου 2 - 0 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
12-03-2017 - 15:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 2 - 1 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Όλυμπος Καρυάς- ρεπό

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 15:30Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Δολιχιακός 1 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-03-2017 - 15:30Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Ροδιακός 1 - 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18-03-2017 - 15:30 Ακαδημία Τυρνάβου - Όλυμπος Καρυάς 7 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18-03-2017 - 15:30Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - ΑΟ Αμπελοκήπων 0 - 0 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-03-2017 - 15:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δόξα Βαλανίδας 2 - 3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
18-03-2017 - 15:30Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Προοδευτική Βερδικούσσας 3 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου- ρεπό

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-03-2017 - 16:30Δολίχης Δολιχιακός - Ελπίς Μεσοχωρίου 0 - 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26-03-2017 - 16:30Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 6 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
26-03-2017 - 16:30Ροδιάς Ροδιακός - Άρης Κουλουρίου 1 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26-03-2017 - 16:30Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 4 - 4 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
26-03-2017 - 16:30Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Ηρακλής Πλατανουλίων 2 - 0 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26-03-2017 - 16:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δόξα Βαλανίδας 4 - 3 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Κεραυνός Δένδρων- ρεπό

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-04-2017 - 16:30 Ακαδημία Τυρνάβου - Κεραυνός Δένδρων 4 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
01-04-2017 - 16:30Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Δολιχιακός 4 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
01-04-2017 - 16:30Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 4 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
01-04-2017 - 16:30Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Ροδιακός 3 - 1 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
01-04-2017 - 16:30Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας - Όλυμπος Καρυάς 6 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
01-04-2017 - 16:30Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
Ελπίς Μεσοχωρίου- ρεπό

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-04-2017 - 16:30Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 1 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
09-04-2017 - 16:30Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 1 - 2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
09-04-2017 - 16:30Δολίχης Δολιχιακός - Ηρακλής Πλατανουλίων 4 - 2 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09-04-2017 - 16:30Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δόξα Βαλανίδας 0 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
09-04-2017 - 16:30Ροδιάς Ροδιακός - ΑΟ Αμπελοκήπων 1 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09-04-2017 - 16:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Όλυμπος Καρυάς 2 - 2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Άρης Κουλουρίου- ρεπό

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-04-2017 - 17:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Άρης Κουλουρίου 2 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22-04-2017 - 17:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Ελπίς Μεσοχωρίου 4 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
22-04-2017 - 17:00Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας - Κεραυνός Δένδρων 2 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22-04-2017 - 17:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Δολιχιακός 3 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22-04-2017 - 17:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 4 - 2 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
22-04-2017 - 17:00Ροδιάς Ροδιακός - Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Ηρακλής Πλατανουλίων- ρεπό

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-04-2017 - 17:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 3 - 4 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25-04-2017 - 17:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Ηρακλής Πλατανουλίων 5 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
25-04-2017 - 17:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Δόξα Βαλανίδας 3 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25-04-2017 - 17:00Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Όλυμπος Καρυάς 3 - 3 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
25-04-2017 - 17:00Δολίχης Δολιχιακός - Ροδιακός 2 - 2 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
25-04-2017 - 17:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 2 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΟ Αμπελοκήπων- ρεπό

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-04-2017 - 17:00Δένδρων Δόξα Βαλανίδας - Άρης Κουλουρίου 2 - 3 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
30-04-2017 - 17:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Ηρακλής Πλατανουλίων 3 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
30-04-2017 - 17:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
30-04-2017 - 17:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Ελπίς Μεσοχωρίου 2 - 2 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
30-04-2017 - 17:00Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Κεραυνός Δένδρων 1 - 4 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30-04-2017 - 17:00Δολίχης Δολιχιακός - Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 3 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Ροδιακός- ρεπό

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-05-2017 - 17:00Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων - Δόξα Βαλανίδας 1 - 2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
06-05-2017 - 17:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - ΑΟ Αμπελοκήπων 4 - 3 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
06-05-2017 - 17:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Όλυμπος Καρυάς 5 - 0 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
06-05-2017 - 17:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Ροδιακός 2 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
06-05-2017 - 17:00Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 3 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
06-05-2017 - 17:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Κεραυνός Δένδρων 4 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Δολιχιακός- ρεπό

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-05-2017 - 17:30Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας - ΑΟ Αμπελοκήπων 2 - 2 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13-05-2017 - 17:30Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Ηρακλής Πλατανουλίων 3 - 3 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
13-05-2017 - 17:30Ροδιάς Ροδιακός - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 1 - 3 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
13-05-2017 - 17:30Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Άρης Κουλουρίου 0 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13-05-2017 - 17:30Δένδρων Κεραυνός Δένδρων - Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 1 ΝΤΙΝΟΥ ΦΛΟΡΙΑΝ
13-05-2017 - 17:30Δολίχης Δολιχιακός - Ακαδημία Τυρνάβου 3 - 3 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
Προοδευτική Βερδικούσσας- ρεπό
top