Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις

Πρόγραμμα

Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
A1 Κατηγορία - 1
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων

1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-09-2016 - 17:30Δεν Διεξάγεται Αβέρωφ Λάρισας - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
11-09-2016 - 17:30Βουναινων Βούναινα - Α Ε Κιλελέρ 2 - 2στατιστικά ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11-09-2016 - 17:30Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Όλυμπος Γόννων 0 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
11-09-2016 - 17:30Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Αναγέννηση Πουρναρίου 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
11-09-2016 - 17:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 5 - 0στατιστικά ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11-09-2016 - 17:30Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Νεάπολη Λάρισας 4 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11-09-2016 - 17:30Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Δόξα Ραχούλας 3 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11-09-2016 - 17:30Δαμασίου Δαμασιακός - Νέες Καρυές 2012 2 - 4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
11-09-2016 - 17:30Ελευθερών Ελευθεραί - Αμπελωνιακός 1 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-09-2016 - 17:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Α Ε Κιλελέρ 2 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17-09-2016 - 17:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17-09-2016 - 17:00Δεν Διεξάγεται Νεάπολη Λάρισας - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
17-09-2016 - 17:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Ηρακλής Λάρισας 0 - 5 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
17-09-2016 - 17:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17-09-2016 - 17:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
17-09-2016 - 17:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Δαμασιακός 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
17-09-2016 - 17:00Ελευθερών Ελευθεραί - Αβέρωφ Λάρισας 2 - 0 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
18-09-2016 - 17:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Βούναινα 1 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-09-2016 - 17:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αναγέννηση Πουρναρίου 3 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25-09-2016 - 17:00Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25-09-2016 - 17:00Βουναινων Βούναινα - Νεάπολη Λάρισας 0 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
25-09-2016 - 17:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δόξα Ραχούλας 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
25-09-2016 - 17:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Νέες Καρυές 2012 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
25-09-2016 - 17:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Αμπελωνιακός 7 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
25-09-2016 - 17:00Δεν Διεξάγεται Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
25-09-2016 - 17:00Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Ελευθεραί 0 - 3 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
25-09-2016 - 17:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Δαμασιακός 0 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-10-2016 - 16:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 2 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01-10-2016 - 16:30Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Όλυμπος Γόννων 1 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
01-10-2016 - 16:30Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Α Ε Κιλελέρ 1 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
01-10-2016 - 16:30Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Βούναινα 0 - 3 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
01-10-2016 - 16:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
01-10-2016 - 16:30Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
01-10-2016 - 16:30Ελευθερών Ελευθεραί - Ηρακλής Λάρισας 1 - 4 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
01-10-2016 - 16:30Δαμασίου Δαμασιακός - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 2 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01-10-2016 - 16:30Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Αβέρωφ Λάρισας 7 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-10-2016 - 16:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Νεάπολη Λάρισας 0 - 0 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
09-10-2016 - 16:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Δόξα Ραχούλας 2 - 3 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
09-10-2016 - 16:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Νέες Καρυές 2012 1 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
09-10-2016 - 16:00Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Αμπελωνιακός 0 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
09-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Βούναινα - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
09-10-2016 - 16:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ελευθεραί 1 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Δαμασιακός 0 - 3 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
09-10-2016 - 16:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Κίσσαβος Συκουρίου 3 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
09-10-2016 - 16:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 3 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2016 - 16:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Νεάπολη Λάρισας 2 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
15-10-2016 - 16:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
15-10-2016 - 16:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Όλυμπος Γόννων 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
15-10-2016 - 16:00Ελευθερών Ελευθεραί - Α Ε Κιλελέρ 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
15-10-2016 - 16:00Δαμασίου Δαμασιακός - Βούναινα 4 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
15-10-2016 - 16:00Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
15-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
15-10-2016 - 16:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας 4 - 0 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-10-2016 - 16:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Νέες Καρυές 2012 2 - 2 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
23-10-2016 - 16:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Αμπελωνιακός 0 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
23-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
23-10-2016 - 16:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Ελευθεραί 1 - 2 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
23-10-2016 - 16:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Δαμασιακός 1 - 3 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
23-10-2016 - 16:00Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
23-10-2016 - 16:00Βουναινων Βούναινα - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23-10-2016 - 16:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ηρακλής Λάρισας 1 - 3 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
23-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Αβέρωφ Λάρισας - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2016 - 16:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Νέες Καρυές 2012 2 - 2 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Δόξα Ραχούλας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
29-10-2016 - 16:00Δαμασίου Δαμασιακός - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29-10-2016 - 16:00Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Αναγέννηση Πουρναρίου 3 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
29-10-2016 - 16:00Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Όλυμπος Γόννων 0 - 3 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
29-10-2016 - 16:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Α Ε Κιλελέρ 3 - 0 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Βούναινα 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
29-10-2016 - 16:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αβέρωφ Λάρισας 4 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
30-10-2016 - 15:00Ελευθερών Ελευθεραί - Νεάπολη Λάρισας 0 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Αμπελωνιακός - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
06-11-2016 - 15:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Ελευθεραί 1 - 2 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
06-11-2016 - 15:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Δαμασιακός 1 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06-11-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06-11-2016 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 2 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
06-11-2016 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Ηρακλής Λάρισας 1 - 4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
06-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Όλυμπος Γόννων - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
06-11-2016 - 15:00Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
06-11-2016 - 15:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Βούναινα 1 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Ελευθεραί 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-11-2016 - 15:00Δαμασίου Δαμασιακός - Αμπελωνιακός 1 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-11-2016 - 15:00Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δόξα Ραχούλας 1 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
12-11-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Νεάπολη Λάρισας 0 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
12-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-11-2016 - 15:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αναγέννηση Πουρναρίου 1 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
12-11-2016 - 15:00Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Νέες Καρυές 2012 1 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12-11-2016 - 15:00Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Αβέρωφ Λάρισας 1 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-11-2016 - 15:00Βουναινων Βούναινα - Όλυμπος Γόννων 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-11-2016 - 15:00Ελευθερών Ελευθεραί - Δαμασιακός 1 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
20-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
20-11-2016 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
20-11-2016 - 15:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Ηρακλής Λάρισας 0 - 3 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δόξα Ραχούλας - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
20-11-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 2 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
20-11-2016 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Βούναινα 2 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-11-2016 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Α Ε Κιλελέρ 1 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20-11-2016 - 15:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Όλυμπος Γόννων 3 - 1 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2016 - 15:00Δαμασίου Δαμασιακός - Κίσσαβος Συκουρίου 2 - 4 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26-11-2016 - 15:00Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ελευθεραί 1 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Λάρισας - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
26-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Αμπελωνιακός 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
26-11-2016 - 15:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Νέες Καρυές 2012 2 - 1 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26-11-2016 - 15:00Βουναινων Βούναινα - Δόξα Ραχούλας 4 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26-11-2016 - 15:00Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Νεάπολη Λάρισας 0 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26-11-2016 - 15:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26-11-2016 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Αβέρωφ Λάρισας 0 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-12-2016 - 15:00Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
04-12-2016 - 15:00Δαμασίου Δαμασιακός - Ηρακλής Λάρισας 1 - 4 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
04-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ελευθεραί - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
04-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
04-12-2016 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Βούναινα 1 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04-12-2016 - 15:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Α Ε Κιλελέρ 2 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-12-2016 - 15:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Όλυμπος Γόννων 1 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-12-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Αναγέννηση Πουρναρίου 3 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
04-12-2016 - 15:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2016 - 15:00Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ηρακλής Λάρισας 0 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
10-12-2016 - 15:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δαμασιακός 3 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
10-12-2016 - 15:00Βουναινων Βούναινα - Ελευθεραί 4 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Α Ε Κιλελέρ - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
10-12-2016 - 15:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αμπελωνιακός 4 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-12-2016 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Νέες Καρυές 2012 2 - 4 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10-12-2016 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δόξα Ραχούλας 2 - 1 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
10-12-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας 2 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Λάρισας - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
13-12-2016 - 15:00Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
13-12-2016 - 15:00Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Βούναινα 3 - 1 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
13-12-2016 - 15:00Δαμασίου Δαμασιακός - Α Ε Κιλελέρ 2 - 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13-12-2016 - 15:00Ελευθερών Ελευθεραί - Όλυμπος Γόννων 0 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
13-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Αναγέννηση Πουρναρίου 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
13-12-2016 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-12-2016 - 15:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Νεάπολη Λάρισας 3 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-12-2016 - 15:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Δόξα Ραχούλας 2 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
18-12-2016 - 15:00Βουναινων Βούναινα - Ηρακλής Λάρισας 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
18-12-2016 - 15:00Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 1 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18-12-2016 - 15:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18-12-2016 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Δαμασιακός 1 - 3 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
18-12-2016 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ελευθεραί 2 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
18-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Νεάπολη Λάρισας - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-12-2016 - 15:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Αμπελωνιακός 0 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-12-2016 - 15:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Αβέρωφ Λάρισας 3 - 0 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-01-2017 - 15:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Βούναινα - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
29-01-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
29-01-2017 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Όλυμπος Γόννων - ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29-01-2017 - 15:00Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αναγέννηση Πουρναρίου - ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29-01-2017 - 15:00Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
29-01-2017 - 15:00Δαμασίου Δαμασιακός - Νεάπολη Λάρισας - ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29-01-2017 - 15:00Ελευθερών Ελευθεραί - Δόξα Ραχούλας - ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
29-01-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Νέες Καρυές 2012 - Δεν έχει ορισθεί
29-01-2017 - 15:00Μελισσοχωρίου Αβέρωφ Λάρισας - Αμπελωνιακός - ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Βούναινα - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αναγέννηση Πουρναρίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βουναινων Βούναινα - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Νέες Καρυές 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Δαμασιακός - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Βούναινα - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Νέες Καρυές 2012 - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών Ελευθεραί - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δαμασίου Δαμασιακός - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-02-2017 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
05-02-2017 - 15:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
05-02-2017 - 15:00Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
05-02-2017 - 15:00Βουναινων Βούναινα - Νέες Καρυές 2012 - Δεν έχει ορισθεί
05-02-2017 - 15:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
05-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
05-02-2017 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
05-02-2017 - 15:00Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
05-02-2017 - 15:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-02-2017 - 15:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Βούναινα - Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Ελευθερών Ελευθεραί - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δαμασιακός - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
11-02-2017 - 15:00Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-02-2017 - 15:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Νέες Καρυές 2012 - Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Όλυμπος Γόννων - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Βουναινων Βούναινα - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-02-2017 - 15:00Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Βούναινα - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Ελευθερών Ελευθεραί - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Δαμασίου Δαμασιακός - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 15:30Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Δόξα Ραχούλας - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Βούναινα - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-03-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Ελευθερών Ελευθεραί - Νέες Καρυές 2012 - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Δαμασίου Δαμασιακός - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Βουναινων Βούναινα - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

27η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Ελευθεραί - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - Βούναινα - Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί

28η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δαμασίου Δαμασιακός - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Κίσσαβος Συκουρίου - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Νέες Καρυές 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βουναινων Βούναινα - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

29η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών Ελευθεραί - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αμπελωνιακός - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Βούναινα - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί

30η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βουναινων Βούναινα - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Νέες Καρυές 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

31η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Κίσσαβος Συκουρίου - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δαμασίου Δαμασιακός - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών Ελευθεραί - Βούναινα - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

32η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βουναινων Βούναινα - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αναγέννηση Πουρναρίου - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Νέες Καρυές 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

33η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Λάρισας - Βούναινα - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δαμασίου Δαμασιακός - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών Ελευθεραί - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβερωφ Αβέρωφ Λάρισας - Νέες Καρυές 2012 - Δεν έχει ορισθεί

34η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Α Ε Κιλελέρ - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Νέες Καρυές 2012 - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Αβέρωφ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βουναινων Βούναινα - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
top