Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
A1 Κατηγορία - 1
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-09-2016 - 17:30Δεν Διεξάγεται ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
11-09-2016 - 17:30Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - ΑΕ Κιλελέρ 2 - 2στατιστικά ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11-09-2016 - 17:30Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Όλυμπος Γόννων 0 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
11-09-2016 - 17:30Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Αναγέννηση Πουρναρίου 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
11-09-2016 - 17:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 5 - 0στατιστικά ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11-09-2016 - 17:30Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Νεάπολη Λάρισας 4 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11-09-2016 - 17:30Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Δόξα Ραχούλας 3 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11-09-2016 - 17:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Νέες Καρυές 2012 2 - 4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
11-09-2016 - 17:30Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Αμπελωνιακός 1 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-09-2016 - 17:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - ΑΕ Κιλελέρ 2 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17-09-2016 - 17:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17-09-2016 - 17:00Δεν Διεξάγεται Νεάπολη Λάρισας - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
17-09-2016 - 17:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Ηρακλής Λάρισας 0 - 5 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
17-09-2016 - 17:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17-09-2016 - 17:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
17-09-2016 - 17:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Δαμασιακός 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
17-09-2016 - 17:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 0 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
18-09-2016 - 17:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - ΑΕ Βουναίνων 1 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-09-2016 - 17:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αναγέννηση Πουρναρίου 3 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25-09-2016 - 17:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25-09-2016 - 17:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Νεάπολη Λάρισας 0 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
25-09-2016 - 17:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δόξα Ραχούλας 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
25-09-2016 - 17:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Νέες Καρυές 2012 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
25-09-2016 - 17:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Αμπελωνιακός 7 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
25-09-2016 - 17:00Δεν Διεξάγεται Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
25-09-2016 - 17:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - ΑΟ Ελευθερών 0 - 3 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
25-09-2016 - 17:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δαμασιακός 0 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-10-2016 - 16:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 2 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01-10-2016 - 16:30Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Όλυμπος Γόννων 1 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
01-10-2016 - 16:30Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - ΑΕ Κιλελέρ 1 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
01-10-2016 - 16:30Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - ΑΕ Βουναίνων 0 - 3 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
01-10-2016 - 16:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
01-10-2016 - 16:30Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
01-10-2016 - 16:30Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Ηρακλής Λάρισας 1 - 4 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
01-10-2016 - 16:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 2 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01-10-2016 - 16:30Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 7 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-10-2016 - 16:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Νεάπολη Λάρισας 0 - 0 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
09-10-2016 - 16:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Δόξα Ραχούλας 2 - 3 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
09-10-2016 - 16:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Νέες Καρυές 2012 1 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
09-10-2016 - 16:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Αμπελωνιακός 0 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
09-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται ΑΕ Βουναίνων - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
09-10-2016 - 16:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΟ Ελευθερών 1 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Δαμασιακός 0 - 3 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
09-10-2016 - 16:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Κίσσαβος Συκουρίου 3 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
09-10-2016 - 16:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 3 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2016 - 16:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Νεάπολη Λάρισας 2 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
15-10-2016 - 16:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
15-10-2016 - 16:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Όλυμπος Γόννων 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
15-10-2016 - 16:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - ΑΕ Κιλελέρ 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
15-10-2016 - 16:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - ΑΕ Βουναίνων 4 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
15-10-2016 - 16:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
15-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
15-10-2016 - 16:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 - 0 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-10-2016 - 16:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Νέες Καρυές 2012 2 - 2 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
23-10-2016 - 16:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Αμπελωνιακός 0 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
23-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
23-10-2016 - 16:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - ΑΟ Ελευθερών 1 - 2 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
23-10-2016 - 16:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Δαμασιακός 1 - 3 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
23-10-2016 - 16:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
23-10-2016 - 16:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23-10-2016 - 16:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ηρακλής Λάρισας 1 - 3 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
23-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2016 - 16:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Νέες Καρυές 2012 2 - 2 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Δόξα Ραχούλας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
29-10-2016 - 16:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29-10-2016 - 16:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Αναγέννηση Πουρναρίου 3 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
29-10-2016 - 16:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Όλυμπος Γόννων 0 - 3 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
29-10-2016 - 16:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - ΑΕ Κιλελέρ 3 - 0 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29-10-2016 - 16:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - ΑΕ Βουναίνων 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
29-10-2016 - 16:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
30-10-2016 - 15:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Νεάπολη Λάρισας 0 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Αμπελωνιακός - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
06-11-2016 - 15:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - ΑΟ Ελευθερών 1 - 2 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
06-11-2016 - 15:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Δαμασιακός 1 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06-11-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06-11-2016 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 2 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
06-11-2016 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Ηρακλής Λάρισας 1 - 4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
06-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Όλυμπος Γόννων - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
06-11-2016 - 15:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
06-11-2016 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΑΕ Βουναίνων 1 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - ΑΟ Ελευθερών 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-11-2016 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Αμπελωνιακός 1 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-11-2016 - 15:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δόξα Ραχούλας 1 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
12-11-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Νεάπολη Λάρισας 0 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
12-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-11-2016 - 15:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αναγέννηση Πουρναρίου 1 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
12-11-2016 - 15:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Νέες Καρυές 2012 1 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12-11-2016 - 15:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-11-2016 - 15:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Όλυμπος Γόννων 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-11-2016 - 15:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Δαμασιακός 1 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
20-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
20-11-2016 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
20-11-2016 - 15:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Ηρακλής Λάρισας 0 - 3 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δόξα Ραχούλας - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
20-11-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 2 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
20-11-2016 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΕ Βουναίνων 2 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-11-2016 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - ΑΕ Κιλελέρ 1 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20-11-2016 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Όλυμπος Γόννων 3 - 1 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2016 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Κίσσαβος Συκουρίου 2 - 4 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26-11-2016 - 15:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΑΟ Ελευθερών 1 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Λάρισας - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
26-11-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Αμπελωνιακός 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
26-11-2016 - 15:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Νέες Καρυές 2012 2 - 1 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26-11-2016 - 15:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Δόξα Ραχούλας 4 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26-11-2016 - 15:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Νεάπολη Λάρισας 0 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26-11-2016 - 15:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26-11-2016 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-12-2016 - 15:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
04-12-2016 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Ηρακλής Λάρισας 1 - 4 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
04-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται ΑΟ Ελευθερών - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
04-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
04-12-2016 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - ΑΕ Βουναίνων 1 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04-12-2016 - 15:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - ΑΕ Κιλελέρ 2 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-12-2016 - 15:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Όλυμπος Γόννων 1 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-12-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Αναγέννηση Πουρναρίου 3 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
04-12-2016 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2016 - 15:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ηρακλής Λάρισας 0 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
10-12-2016 - 15:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δαμασιακός 3 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
10-12-2016 - 15:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - ΑΟ Ελευθερών 4 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται ΑΕ Κιλελέρ - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
10-12-2016 - 15:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αμπελωνιακός 4 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-12-2016 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Νέες Καρυές 2012 2 - 4 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10-12-2016 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δόξα Ραχούλας 2 - 1 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
10-12-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Λάρισας - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
13-12-2016 - 15:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
13-12-2016 - 15:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - ΑΕ Βουναίνων 3 - 1 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
13-12-2016 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - ΑΕ Κιλελέρ 2 - 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13-12-2016 - 15:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Όλυμπος Γόννων 0 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
13-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Αναγέννηση Πουρναρίου 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
13-12-2016 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-12-2016 - 15:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Νεάπολη Λάρισας 3 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-12-2016 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δόξα Ραχούλας 2 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
18-12-2016 - 15:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Ηρακλής Λάρισας 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
18-12-2016 - 15:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 1 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18-12-2016 - 15:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18-12-2016 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Δαμασιακός 1 - 3 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
18-12-2016 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΟ Ελευθερών 2 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
18-12-2016 - 15:00Δεν Διεξάγεται Νεάπολη Λάρισας - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-12-2016 - 15:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Αμπελωνιακός 0 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-12-2016 - 15:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 0 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-01-2017 - 15:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
29-01-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Νέες Καρυές 2012 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
29-01-2017 - 15:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΕ Βουναίνων 1 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
29-01-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - ΑΕ Κιλελέρ 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
29-01-2017 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Όλυμπος Γόννων 3 - 1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29-01-2017 - 15:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αναγέννηση Πουρναρίου 3 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29-01-2017 - 15:00Μελισσοχωρίου ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αμπελωνιακός 0 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
29-01-2017 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Νεάπολη Λάρισας 2 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29-01-2017 - 15:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Δόξα Ραχούλας 1 - 2 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-02-2017 - 15:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - ΑΕ Βουναίνων 2 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-02-2017 - 15:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 0 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
04-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Αναγέννηση Πουρναρίου - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
04-02-2017 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ηρακλής Λάρισας 0 - 0 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04-02-2017 - 15:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 1 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
04-02-2017 - 15:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 4 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
04-02-2017 - 15:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Δαμασιακός 1 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-02-2017 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - ΑΟ Ελευθερών 2 - 3 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
04-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-02-2017 - 15:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Όλυμπος Γόννων 2 - 0 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Αναγέννηση Πουρναρίου 3 - 2 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Νεάπολη Λάρισας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Δόξα Ραχούλας 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Νέες Καρυές 2012 1 - 1 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Αμπελωνιακός 1 - 1 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δαμασιακός - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
12-02-2017 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΑΟ Ελευθερών 1 - 4 Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-02-2017 - 15:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Όλυμπος Γόννων 3 - 1 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΕ Κιλελέρ 0 - 1 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - ΑΕ Βουναίνων 2 - 2 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Νέες Καρυές 2012 - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ηρακλής Λάρισας 1 - 2 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 0 Δεν έχει ορισθεί
18-02-2017 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 0 Δεν έχει ορισθεί
19-02-2017 - 15:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-02-2017 - 15:30Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 - 3 Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - Νεάπολη Λάρισας 0 - 0 Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Δόξα Ραχούλας 2 - 0 Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Νέες Καρυές 2012 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αμπελωνιακός 1 - 4 Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - ΑΟ Ελευθερών 1 - 1 Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δαμασιακός 1 - 0 Δεν έχει ορισθεί
25-02-2017 - 15:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Κίσσαβος Συκουρίου 2 - 2 Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-03-2017 - 15:30Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04-03-2017 - 15:30Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 3 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
04-03-2017 - 15:30Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Όλυμπος Γόννων 3 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
04-03-2017 - 15:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - ΑΕ Κιλελέρ 2 - 2 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - ΑΕ Βουναίνων 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
04-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Δαμασιακός - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
04-03-2017 - 15:30Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Ηρακλής Λάρισας 2 - 1 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
04-03-2017 - 15:30Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 - 2 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-03-2017 - 15:30Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Αμπελωνιακός 1 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-03-2017 - 15:30Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Δόξα Ραχούλας 6 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12-03-2017 - 15:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Νέες Καρυές 2012 2 - 2 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
12-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Όλυμπος Γόννων - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - ΑΟ Ελευθερών 0 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12-03-2017 - 15:30Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Δαμασιακός 1 - 1 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-03-2017 - 15:30Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Κίσσαβος Συκουρίου 2 - 2 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
12-03-2017 - 15:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ηρακλής Λάρισας 0 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-03-2017 - 15:30Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Δόξα Ραχούλας 2 - 3 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18-03-2017 - 15:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Νεάπολη Λάρισας 0 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
18-03-2017 - 15:30Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 3 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18-03-2017 - 15:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Όλυμπος Γόννων 4 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-03-2017 - 15:30Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - ΑΕ Κιλελέρ 4 - 1 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18-03-2017 - 15:30Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΑΕ Βουναίνων 3 - 2 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-03-2017 - 15:30Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
19-03-2017 - 15:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 2 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-03-2017 - 11:00Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012 - Αμπελωνιακός 0 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
26-03-2017 - 11:00Δεν Διεξάγεται Δόξα Ραχούλας - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
26-03-2017 - 11:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - ΑΟ Ελευθερών 2 - 2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
26-03-2017 - 11:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δαμασιακός 1 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26-03-2017 - 11:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 0 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26-03-2017 - 11:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
26-03-2017 - 11:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Ηρακλής Λάρισας 0 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
26-03-2017 - 11:00Δεν Διεξάγεται ΑΕ Βουναίνων - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
26-03-2017 - 11:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-04-2017 - 16:30Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Αμπελωνιακός 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
01-04-2017 - 16:30Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Νέες Καρυές 2012 1 - 3 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
01-04-2017 - 16:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δόξα Ραχούλας 4 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
01-04-2017 - 16:30Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Νεάπολη Λάρισας 0 - 0 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
01-04-2017 - 16:30Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 - 2 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
01-04-2017 - 16:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01-04-2017 - 16:30Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Όλυμπος Γόννων 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
01-04-2017 - 16:30Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΕ Κιλελέρ 0 - 4 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
01-04-2017 - 16:30Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

27η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-04-2017 - 16:30Δεν Διεξάγεται ΑΟ Ελευθερών - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
09-04-2017 - 16:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δαμασιακός 0 - 0 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
09-04-2017 - 16:30Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Νέες Καρυές 2012 - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 2 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
09-04-2017 - 16:30Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 3 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
09-04-2017 - 16:30Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας 0 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09-04-2017 - 16:30Δεν Διεξάγεται Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
09-04-2017 - 16:30Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
09-04-2017 - 16:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - ΑΕ Βουναίνων 0 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09-04-2017 - 16:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΑΕ Κιλελέρ 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ

28η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-04-2017 - 17:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - ΑΟ Ελευθερών 4 - 2 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-04-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Κίσσαβος Συκουρίου - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
12-04-2017 - 17:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αμπελωνιακός 0 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-04-2017 - 17:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Νέες Καρυές 2012 2 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12-04-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Δόξα Ραχούλας 0 - 3 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
12-04-2017 - 17:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Νεάπολη Λάρισας 4 - 2 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12-04-2017 - 17:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
12-04-2017 - 17:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Αναγέννηση Πουρναρίου 4 - 1 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12-04-2017 - 17:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

29η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-04-2017 - 17:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Δαμασιακός 1 - 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
22-04-2017 - 17:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
22-04-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Ηρακλής Λάρισας 0 - 3 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
22-04-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Αμπελωνιακός - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
22-04-2017 - 17:00Διλόφου Λάρισας Νέες Καρυές 2012 - Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
22-04-2017 - 17:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - ΑΕ Βουναίνων 2 - 5 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22-04-2017 - 17:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - ΑΕ Κιλελέρ 2 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
22-04-2017 - 17:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Όλυμπος Γόννων 0 - 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22-04-2017 - 17:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αναγέννηση Πουρναρίου 0 - 1 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

30η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
30-04-2017 - 17:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 4 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
30-04-2017 - 17:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Δαμασιακός 2 - 2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
30-04-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - ΑΟ Ελευθερών 0 - 3 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
30-04-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
30-04-2017 - 17:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Αμπελωνιακός 4 - 3 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30-04-2017 - 17:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Νέες Καρυές 2012 3 - 2 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
30-04-2017 - 17:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Δόξα Ραχούλας 0 - 0 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
30-04-2017 - 17:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Νεάπολη Λάρισας 1 - 0 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
30-04-2017 - 17:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 0 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

31η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-05-2017 - 17:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
06-05-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Κίσσαβος Συκουρίου - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
06-05-2017 - 17:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
06-05-2017 - 17:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - ΑΕ Βουναίνων 1 - 3 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06-05-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - ΑΕ Κιλελέρ 0 - 3 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
06-05-2017 - 17:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Όλυμπος Γόννων 1 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
06-05-2017 - 17:00Διλόφου Λάρισας Νέες Καρυές 2012 - Αναγέννηση Πουρναρίου 3 - 2 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06-05-2017 - 17:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 4 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
06-05-2017 - 17:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Νεάπολη Λάρισας 1 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

32η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-05-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Ηρακλής Λάρισας 0 - 3 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
10-05-2017 - 17:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 0 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10-05-2017 - 17:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Κίσσαβος Συκουρίου 3 - 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10-05-2017 - 17:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Δαμασιακός 2 - 4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
10-05-2017 - 17:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - ΑΟ Ελευθερών 1 - 2 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10-05-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Αναγέννηση Πουρναρίου - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
10-05-2017 - 17:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αμπελωνιακός 1 - 2 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
10-05-2017 - 17:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Νέες Καρυές 2012 2 - 1 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
10-05-2017 - 17:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 5 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

33η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-05-2017 - 17:30Δεν Διεξάγεται Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
14-05-2017 - 17:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - ΑΕ Βουναίνων 3 - 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
14-05-2017 - 17:30Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΑΕ Κιλελέρ 0 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14-05-2017 - 17:30Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Όλυμπος Γόννων 0 - 0 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
14-05-2017 - 17:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Αναγέννηση Πουρναρίου 2 - 2 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14-05-2017 - 17:30Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 - 5 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
14-05-2017 - 17:30Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Νεάπολη Λάρισας 0 - 3 ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
14-05-2017 - 17:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δόξα Ραχούλας 2 - 0 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
14-05-2017 - 17:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Νέες Καρυές 2012 2 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

34η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-05-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται ΑΕ Κιλελέρ - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
20-05-2017 - 17:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ηρακλής Λάρισας 0 - 4 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20-05-2017 - 17:00Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 4 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-05-2017 - 17:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Κίσσαβος Συκουρίου 3 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20-05-2017 - 17:00Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας - Δαμασιακός 0 - 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
20-05-2017 - 17:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - ΑΟ Ελευθερών 1 - 3 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
20-05-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Νέες Καρυές 2012 - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
20-05-2017 - 17:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20-05-2017 - 17:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 2 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
top