Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Α' κατηγορία- Detox
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-09-2015 - 17:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06-09-2015 - 17:30Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Απόλλων Λάρισας 0 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
06-09-2015 - 17:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
06-09-2015 - 17:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Αμπελωνιακός 0 - 0 ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
06-09-2015 - 17:30Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Φαλανιακός 0 - 2 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
06-09-2015 - 17:30Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 4 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06-09-2015 - 17:30Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 1 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
06-09-2015 - 17:30Κουκολίτσιος-Μουσιάρης ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δαμασιακός 1 - 2 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
06-09-2015 - 17:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Ηρακλής Χάλκης 3 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-09-2015 - 17:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12-09-2015 - 17:30Φαλάνης Φαλανιακός - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
12-09-2015 - 17:30Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12-09-2015 - 17:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12-09-2015 - 17:30Αργυροπουλίου Δαμασιακός - Αετός Μακρυχωρίου 5 - 3 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
12-09-2015 - 17:30Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Σμόλικας Φαλάνης 3 - 4 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
12-09-2015 - 17:30Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
12-09-2015 - 17:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-09-2015 - 17:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Αετός Αμυγδαλέας 1 - 1 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-09-2015 - 16:30Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 2 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27-09-2015 - 16:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Φαλανιακός 2 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27-09-2015 - 16:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 3 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
27-09-2015 - 16:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27-09-2015 - 16:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
27-09-2015 - 16:30Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Δαμασιακός 0 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
27-09-2015 - 16:30Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Ηρακλής Χάλκης 1 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27-09-2015 - 16:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Απόλλων Λάρισας 0 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
27-09-2015 - 16:30Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Ηρακλής Λάρισας 0 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-10-2015 - 16:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - ΠΟ Ελασσόνας 1 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-10-2015 - 16:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-10-2015 - 16:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Φαλανιακός 2 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
04-10-2015 - 16:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Αμπελωνιακός 4 - 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-10-2015 - 16:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
04-10-2015 - 16:00Αμπελώνος Δαμασιακός - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
04-10-2015 - 16:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 1 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
04-10-2015 - 16:00Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Αετός Αμυγδαλέας 0 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
04-10-2015 - 16:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Δάφνη Γλαύκης 0 - 3 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-10-2015 - 16:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δόξα Βλαχογιαννίου 5 - 0 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10-10-2015 - 16:00Φαλάνης Φαλανιακός - Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 - 0 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
10-10-2015 - 16:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δαμασιακός 1 - 6 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10-10-2015 - 16:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Ηρακλής Χάλκης 4 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-10-2015 - 16:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Απόλλων Λάρισας 1 - 4 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10-10-2015 - 16:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Ηρακλής Λάρισας 3 - 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-10-2015 - 16:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
10-10-2015 - 16:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Σμόλικας Φαλάνης 2 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
10-10-2015 - 16:00Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Αετός Μακρυχωρίου 2 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-10-2015 - 16:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 5 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
13-10-2015 - 16:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
13-10-2015 - 16:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Φαλανιακός 1 - 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-10-2015 - 16:00Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Αμπελωνιακός 7 - 0 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13-10-2015 - 16:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 3 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
13-10-2015 - 16:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 4 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
13-10-2015 - 16:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - ΠΟ Ελασσόνας 1 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13-10-2015 - 16:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αετός Αμυγδαλέας 0 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-10-2015 - 16:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-10-2015 - 15:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δαμασιακός 1 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18-10-2015 - 15:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
18-10-2015 - 15:30Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Απόλλων Λάρισας 1 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-10-2015 - 15:30Φαλάνης Φαλανιακός - Ηρακλής Λάρισας 1 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
18-10-2015 - 15:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 2 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
18-10-2015 - 15:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Σμόλικας Φαλάνης 0 - 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18-10-2015 - 15:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 3 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
18-10-2015 - 15:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Δάφνη Γλαύκης 1 - 0 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18-10-2015 - 15:30Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Αετός Αμυγδαλέας 3 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
24-10-2015 - 15:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Δαμασιακός 2 - 6 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
24-10-2015 - 15:00Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Αναγέννηση Καλοχωρίου 6 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
24-10-2015 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 1 ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
24-10-2015 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 4 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
24-10-2015 - 15:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Φαλανιακός 1 - 1 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
24-10-2015 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αμπελωνιακός 2 - 1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24-10-2015 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 3 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24-10-2015 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 2 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
24-10-2015 - 15:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
31-10-2015 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Αετός Αμυγδαλέας 0 - 2 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
01-11-2015 - 15:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Απόλλων Λάρισας 0 - 3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01-11-2015 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Ηρακλής Λάρισας 1 - 2 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
01-11-2015 - 15:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
01-11-2015 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Σμόλικας Φαλάνης 0 - 2 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01-11-2015 - 15:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
01-11-2015 - 15:00Φαλάνης Φαλανιακός - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
01-11-2015 - 15:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - ΠΟ Ελασσόνας 1 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
01-11-2015 - 15:00Βρυσιών Αχιλλέας Φαρσάλων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 4 - 2 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-11-2015 - 15:00Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας 3 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
07-11-2015 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ηρακλής Χάλκης 1 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07-11-2015 - 15:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Δαμασιακός 3 - 1 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07-11-2015 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 2 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07-11-2015 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
07-11-2015 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 3 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07-11-2015 - 15:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Φαλανιακός 0 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07-11-2015 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αμπελωνιακός 0 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
07-11-2015 - 15:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-11-2015 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
15-11-2015 - 15:00Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Σμόλικας Φαλάνης 1 - 0 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
15-11-2015 - 15:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Αετός Μακρυχωρίου 2 - 3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15-11-2015 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δάφνη Γλαύκης 1 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15-11-2015 - 15:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αετός Αμυγδαλέας 1 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
15-11-2015 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
15-11-2015 - 15:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
15-11-2015 - 15:00Φαλάνης Φαλανιακός - Δήμητρα Γιάννουλης 3 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
15-11-2015 - 15:00Βρυσιών Αχιλλέας Φαρσάλων - Αμπελωνιακός 1 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-11-2015 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Σμόλικας Φαλάνης 2 - 2 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
21-11-2015 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ηρακλής Λάρισας 1 - 0 ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
21-11-2015 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Απόλλων Λάρισας 1 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21-11-2015 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Ηρακλής Χάλκης 2 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
21-11-2015 - 15:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Δαμασιακός 0 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
21-11-2015 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 - 2 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
21-11-2015 - 15:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 1 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21-11-2015 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 3 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21-11-2015 - 15:00Φαλάνης Φαλανιακός - Αχιλλέας Φαρσάλων 1 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-11-2015 - 15:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Αετός Μακρυχωρίου 1 - 1 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
29-11-2015 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δάφνη Γλαύκης 0 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
29-11-2015 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Αετός Αμυγδαλέας 2 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29-11-2015 - 15:00Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - ΠΟ Ελασσόνας 1 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
29-11-2015 - 15:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 3 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29-11-2015 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29-11-2015 - 15:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αμπελωνιακός 1 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
29-11-2015 - 15:00Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01-12-2015 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Φαλανιακός 1 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-12-2015 - 15:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
05-12-2015 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ηρακλής Λάρισας 0 - 0 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
05-12-2015 - 15:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Απόλλων Λάρισας 0 - 2 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
05-12-2015 - 15:00Ροδιάς Αμπελωνιακός - Ηρακλής Χάλκης 4 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
05-12-2015 - 15:00Φαλάνης Φαλανιακός - Δαμασιακός 2 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05-12-2015 - 15:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Αναγέννηση Καλοχωρίου 3 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
05-12-2015 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Δάφνη Γλαύκης 0 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
05-12-2015 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Σμόλικας Φαλάνης 0 - 2 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
08-12-2015 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Αχιλλέας Φαρσάλων 2 - 2 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
13-12-2015 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αετός Αμυγδαλέας 1 - 1 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
13-12-2015 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13-12-2015 - 15:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
13-12-2015 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-12-2015 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Αμπελωνιακός 1 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13-12-2015 - 15:00Ελευθερών Απόλλων Λάρισας - Φαλανιακός 7 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13-12-2015 - 15:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 2 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
13-12-2015 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
13-12-2015 - 15:00Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-12-2015 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
19-12-2015 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δάφνη Γλαύκης 3 - 3 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
19-12-2015 - 15:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Αετός Μακρυχωρίου 1 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19-12-2015 - 15:00Ροδιάς Αμπελωνιακός - Σμόλικας Φαλάνης 0 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
19-12-2015 - 15:00Φαλάνης Φαλανιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 - 0 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
19-12-2015 - 15:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ηρακλής Λάρισας 1 - 0 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19-12-2015 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Απόλλων Λάρισας 0 - 4 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
19-12-2015 - 15:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19-12-2015 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-12-2015 - 15:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
22-12-2015 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 0 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
22-12-2015 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Φαλανιακός 1 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
22-12-2015 - 15:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
22-12-2015 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22-12-2015 - 15:00Ελευθερών Απόλλων Λάρισας - Δαμασιακός 4 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22-12-2015 - 15:00Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
23-12-2015 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 2 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
30-12-2015 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αμπελωνιακός 0 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-01-2016 - 15:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
09-01-2016 - 15:00Ροδιάς Αμπελωνιακός - ΠΟ Ελασσόνας 0 - 2 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
09-01-2016 - 15:00Φαλάνης Φαλανιακός - Αετός Αμυγδαλέας 2 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
09-01-2016 - 15:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δάφνη Γλαύκης 1 - 4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09-01-2016 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Αετός Μακρυχωρίου 5 - 3 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09-01-2016 - 15:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Σμόλικας Φαλάνης 0 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
09-01-2016 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
09-01-2016 - 15:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Ηρακλής Λάρισας 2 - 4 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
09-01-2016 - 15:00Αλκαζάρ Απόλλων Λάρισας - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-01-2016 - 15:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Αμπελωνιακός 1 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16-01-2016 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Φαλανιακός 1 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16-01-2016 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16-01-2016 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16-01-2016 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Δαμασιακός 1 - 3 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
16-01-2016 - 15:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Ηρακλής Χάλκης 1 - 1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16-01-2016 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Απόλλων Λάρισας 1 - 3 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
16-01-2016 - 15:00Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Ηρακλής Λάρισας 2 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
03-02-2016 - 16:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 - 2 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
24-01-2016 - 15:00Φαλάνης Φαλανιακός - Αμπελωνιακός 0 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
24-01-2016 - 15:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24-01-2016 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
24-01-2016 - 15:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΠΟ Ελασσόνας 1 - 3 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
24-01-2016 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Αετός Αμυγδαλέας 0 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
24-01-2016 - 15:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Δάφνη Γλαύκης 2 - 3 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
24-01-2016 - 15:00Ελευθερών Απόλλων Λάρισας - Αετός Μακρυχωρίου 2 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24-01-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Σμόλικας Φαλάνης 2 - 3 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24-01-2016 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 4 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
31-01-2016 - 15:00Φαλάνης Φαλανιακός - Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
31-01-2016 - 15:00Ροδιάς Αμπελωνιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
31-01-2016 - 15:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
31-01-2016 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δαμασιακός 2 - 3 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
31-01-2016 - 15:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Ηρακλής Χάλκης 7 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
31-01-2016 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Απόλλων Λάρισας 0 - 3 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
31-01-2016 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Ηρακλής Λάρισας 0 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
31-01-2016 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
31-01-2016 - 15:00Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Σμόλικας Φαλάνης 1 - 0 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-02-2016 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Αστραπή Ν. Πολιτείας 5 - 2 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
06-02-2016 - 15:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Φαλανιακός 2 - 1 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
06-02-2016 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Αμπελωνιακός 2 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06-02-2016 - 15:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 2 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
06-02-2016 - 15:00Ελευθερών Απόλλων Λάρισας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 5 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
06-02-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
06-02-2016 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αετός Αμυγδαλέας 5 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
06-02-2016 - 15:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Δάφνη Γλαύκης 7 - 1 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
06-02-2016 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 2 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-02-2016 - 15:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 4 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
10-02-2016 - 15:30Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δαμασιακός 3 - 4 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
10-02-2016 - 15:30Φαλάνης Φαλανιακός - Ηρακλής Χάλκης 2 - 0 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
10-02-2016 - 15:30Ροδιάς Αμπελωνιακός - Απόλλων Λάρισας 0 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10-02-2016 - 15:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Ηρακλής Λάρισας 0 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10-02-2016 - 15:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
10-02-2016 - 15:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Σμόλικας Φαλάνης 2 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-02-2016 - 15:30Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Αετός Μακρυχωρίου 2 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10-02-2016 - 15:30Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Δάφνη Γλαύκης 3 - 0 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-02-2016 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 - 3 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
14-02-2016 - 15:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 3 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14-02-2016 - 15:00Ελευθερών Απόλλων Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας 4 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14-02-2016 - 15:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Φαλανιακός 0 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
14-02-2016 - 15:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αμπελωνιακός 1 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14-02-2016 - 15:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
14-02-2016 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14-02-2016 - 15:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 0 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14-02-2016 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 3 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-02-2016 - 15:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Ηρακλής Χάλκης 1 - 2 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20-02-2016 - 15:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Απόλλων Λάρισας 0 - 2 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20-02-2016 - 15:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Ηρακλής Λάρισας 0 - 3 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
20-02-2016 - 15:30Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 1 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20-02-2016 - 15:30Φαλάνης Φαλανιακός - Σμόλικας Φαλάνης 1 - 0 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
20-02-2016 - 15:30Ροδιάς Αμπελωνιακός - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
20-02-2016 - 15:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δάφνη Γλαύκης 4 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-02-2016 - 15:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αετός Αμυγδαλέας 0 - 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-02-2016 - 15:30Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - ΠΟ Ελασσόνας 5 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
28-02-2016 - 15:30Ελευθερών Απόλλων Λάρισας - Ηρακλής Χάλκης 2 - 0 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
28-02-2016 - 15:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Δαμασιακός 0 - 0 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28-02-2016 - 15:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
28-02-2016 - 15:30Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
28-02-2016 - 15:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
28-02-2016 - 15:30Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Φαλανιακός 1 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28-02-2016 - 15:30Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Αμπελωνιακός 1 - 3 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
28-02-2016 - 15:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 2 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28-02-2016 - 15:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 4 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

27η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-03-2016 - 15:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Απόλλων Λάρισας 0 - 3 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
05-03-2016 - 15:30Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
05-03-2016 - 15:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Σμόλικας Φαλάνης 2 - 3 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05-03-2016 - 15:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αετός Μακρυχωρίου 3 - 3 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
05-03-2016 - 15:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δάφνη Γλαύκης 5 - 2 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
05-03-2016 - 15:30Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Αετός Αμυγδαλέας 1 - 3 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
05-03-2016 - 15:30Φαλάνης Φαλανιακός - ΠΟ Ελασσόνας 0 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
05-03-2016 - 15:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05-03-2016 - 15:30Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Δήμητρα Γιάννουλης 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ

28η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
12-03-2016 - 15:30Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Απόλλων Λάρισας 0 - 2 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
12-03-2016 - 15:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12-03-2016 - 15:30Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Δαμασιακός 0 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
12-03-2016 - 15:30Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 1 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
12-03-2016 - 15:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 0 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
12-03-2016 - 15:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
12-03-2016 - 15:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Φαλανιακός 1 - 2 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-03-2016 - 15:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Αχιλλέας Φαρσάλων 1 - 3 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23-03-2016 - 15:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ηρακλής Λάρισας 0 - 5 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

29η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-03-2016 - 15:30Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
19-03-2016 - 15:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
19-03-2016 - 15:30Ελευθερών Απόλλων Λάρισας - Δάφνη Γλαύκης 7 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19-03-2016 - 15:30Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Αετός Αμυγδαλέας 1 - 4 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
19-03-2016 - 15:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - ΠΟ Ελασσόνας 0 - 4 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19-03-2016 - 15:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19-03-2016 - 15:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19-03-2016 - 15:30Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Αμπελωνιακός 2 - 2 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19-03-2016 - 15:30Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Φαλανιακός 2 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

30η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
27-03-2016 - 16:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Σμόλικας Φαλάνης 1 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27-03-2016 - 16:30Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
27-03-2016 - 16:30Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Ηρακλής Λάρισας 1 - 2 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
27-03-2016 - 16:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Απόλλων Λάρισας 0 - 2 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
27-03-2016 - 16:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ηρακλής Χάλκης 2 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27-03-2016 - 16:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δαμασιακός 2 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
27-03-2016 - 16:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
27-03-2016 - 16:30Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 2 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
27-03-2016 - 17:00Φαλάνης Φαλανιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου 3 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

31η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
02-04-2016 - 16:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 3 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
02-04-2016 - 16:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Αετός Αμυγδαλέας 0 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
02-04-2016 - 16:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΠΟ Ελασσόνας 1 - 2 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
02-04-2016 - 16:00Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
02-04-2016 - 16:00Ελευθερών Απόλλων Λάρισας - Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
02-04-2016 - 16:00Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Αμπελωνιακός 1 - 4 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
02-04-2016 - 16:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Φαλανιακός 1 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
02-04-2016 - 16:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 3 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
02-04-2016 - 16:00Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Δόξα Βλαχογιαννίου 3 - 0 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

32η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-04-2016 - 16:30Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Δάφνη Γλαύκης 1 - 0 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10-04-2016 - 16:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Αετός Μακρυχωρίου 1 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
10-04-2016 - 16:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Σμόλικας Φαλάνης 0 - 3 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10-04-2016 - 16:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10-04-2016 - 16:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ηρακλής Λάρισας 0 - 4 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10-04-2016 - 16:30Φαλάνης Φαλανιακός - Απόλλων Λάρισας 0 - 5 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
10-04-2016 - 16:30Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ηρακλής Χάλκης 4 - 2 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
10-04-2016 - 16:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δαμασιακός 4 - 1 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
10-04-2016 - 16:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αχιλλέας Φαρσάλων 1 - 4 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

33η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-04-2016 - 16:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Αετός Αμυγδαλέας 2 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
16-04-2016 - 16:30Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 2 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16-04-2016 - 16:30Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Δήμητρα Γιάννουλης 2 - 1 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
16-04-2016 - 16:30Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Αμπελωνιακός 1 - 3 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16-04-2016 - 16:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Φαλανιακός 0 - 4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
16-04-2016 - 16:30Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16-04-2016 - 16:30Ελευθερών Απόλλων Λάρισας - Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16-04-2016 - 16:30Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 4 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
16-04-2016 - 16:30Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Δαμασιακός 3 - 1 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

34η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-04-2016 - 16:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Αετός Αμυγδαλέας 1 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
23-04-2016 - 16:30Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δάφνη Γλαύκης 5 - 1 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
23-04-2016 - 16:30Φαλάνης Φαλανιακός - Αετός Μακρυχωρίου 1 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
23-04-2016 - 16:30Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Σμόλικας Φαλάνης 2 - 2 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
23-04-2016 - 16:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 5 - 0 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23-04-2016 - 16:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ηρακλής Λάρισας 2 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
23-04-2016 - 16:30Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Απόλλων Λάρισας 2 - 3 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23-04-2016 - 16:30Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 3 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23-04-2016 - 16:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΠΟ Ελασσόνας 1 - 2 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
top