ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07-10-2018 | 15:30 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Κεραυνός Δρυμού | 0 - 4 | |
2 | 14-10-2018 | 15:00 | Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου | Ακαδημία Τυρνάβου | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 4 - 1 | |
3 | 20-10-2018 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | 5 - 1 | |
4 | 03-11-2018 | 15:00 | Συκέας | ΑΟ Συκέας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 3 - 0 | |
5 | 11-11-2018 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Προοδευτική Βερδικούσσας | 1 - 2 | |
6 | 17-11-2018 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 3 - 3 | |
7 | 25-11-2018 | 15:00 | Πλατανουλίων | Ηρακλής Πλατανουλίων | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 2 - 1 | |
8 | 09-12-2018 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Δόξα Βαλανίδας | 0 - 2 | |
9 | 16-12-2018 | 15:00 | Καλυβίων | Μύτικας Καλυβίων | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 2 - 1 | |
10 | 20-01-2019 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ροδιακός | 1 - 1 | |
11 | 26-01-2019 | 15:00 | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 1 - 2 | |
12 | 03-02-2019 | 15:00 | Δρυμού | Κεραυνός Δρυμού | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 2 - 0 | |
13 | 17-02-2019 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ακαδημία Τυρνάβου | 1 - 1 | |
14 | 09-03-2019 | 15:30 | Μεγάλου Ελευθεροχωρίου | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 3 - 1 | |
15 | 03-03-2019 | 15:30 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | ΑΟ Συκέας | 0 - 0 | |
16 | 17-03-2019 | 15:30 | Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" | Προοδευτική Βερδικούσσας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 0 - 2 | |
17 | 24-03-2019 | 11:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 3 - 1 | |
18 | 30-03-2019 | 16:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ηρακλής Πλατανουλίων | 5 - 2 | |
19 | 06-04-2019 | 17:00 | Δασοχωρίου | Δόξα Βαλανίδας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 3 - 1 | |
20 | - | - | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Μύτικας Καλυβίων | 5 - 0 | |
21 | 20-04-2019 | 17:00 | Αμπελώνος | Ροδιακός | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 0 - 0 | |
22 | 05-05-2019 | 17:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 3 - 1 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2002 | ||||
ΚΟΤΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1999 | ||||
ΚΡΟΥΣΤΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 1980 | ||||
ΛΑΓΙΟΚΑΠΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ | ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 1996 | ||||
ΛΙΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΘΩΜΑΣ | 1991 | ||||
ΛΙΟΥΡΑΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ | ΘΩΜΑΣ | 1994 | ||||
ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 1994 | ||||
ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1995 | ||||
ΡΑΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1982 | ||||
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1992 | ||||
ΤΣΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | 1994 | ||||
ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ | 1992 |