ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 06-10-2018 | 15:30 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Θύελλα Ελάτειας | 0 - 2 | |
2 | 14-10-2018 | 15:00 | Μελίας | Δίας 2018 | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 2 - 6 | |
3 | 20-10-2018 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Ολυμπιακός Χειμαδίου | 6 - 1 | |
4 | 04-11-2018 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Σ.Σ. Ραψάνης | 0 - 4 | |
5 | 10-11-2018 | 15:00 | Παραποτάμου | Κεραυνός Παραποτάμου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 0 - 4 | |
6 | 25-11-2018 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Αναγέννηση Καλοχωρίου | 4 - 2 | |
7 | 01-12-2018 | 15:00 | Αιγάνης | Αναγέννηση Ολύμπου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 3 - 1 | |
8 | 09-12-2018 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Όλυμπος Γόννων | 2 - 3 | |
9 | 15-12-2018 | 15:00 | Στομίου | Θερμαϊκός Στομίου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 0 - 1 | |
10 | 20-01-2019 | 15:00 | Κουλουρίου | Άρης Κουλουρίου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 2 - 2 | |
11 | 26-01-2019 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | 0 - 1 | |
12 | 03-02-2019 | 15:00 | Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") | Θύελλα Ελάτειας | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 1 - 3 | |
13 | 09-02-2019 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Δίας 2018 | 1 - 4 | |
14 | 17-02-2019 | 11:00 | Χειμαδίου | Ολυμπιακός Χειμαδίου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 0 - 3 | |
15 | 02-03-2019 | 15:30 | Ραψάνης | Σ.Σ. Ραψάνης | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 1 - 1 | |
16 | 17-03-2019 | 15:30 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Κεραυνός Παραποτάμου | 2 - 0 | |
17 | 23-03-2019 | 16:00 | Καλοχωρίου | Αναγέννηση Καλοχωρίου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 1 - 3 | |
18 | 31-03-2019 | 12:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Αναγέννηση Ολύμπου | 0 - 1 | |
19 | 07-04-2019 | 17:00 | Γόννων | Όλυμπος Γόννων | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 1 - 1 | |
20 | - | - | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Θερμαϊκός Στομίου | 2 - 0 | |
21 | 20-04-2019 | 17:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Άρης Κουλουρίου | 1 - 2 | |
22 | 05-05-2019 | 17:00 | Μαρμαρίνης | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 4 - 1 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
BIBA KRISTIAN | PASHUK | 1998 | ||||
BONOMI JANI | NIKOLLA | 1998 | ||||
HYSA BLERIM | FERDINAND | 1997 | ||||
ΓΚΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 2001 | ||||
ΚΑΜΑΜΙ ΝΕΧΗΙΠ | SHPETIM | 1997 | ||||
ΠΑΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣΤΕΡΙΟΣ | 1989 | ||||
ΠΕΤΡΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ | - | ||||
ΡΙΖΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1989 | ||||
ΤΣΑΚΕ ΕΡΓΚΕΡΤ | ΠΕΡΠΑΡΙΜ | 1991 | ||||
ΤΣΙΑΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΘΕΟΦΙΛΟΣ | 1989 |