Κ-12
Βαθμολογια
ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ | ΑΓ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||||
1 | ΑΕ Λάρισας (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2 | Ανθούπολη | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
3 | Απόλλων Λάρισας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
4 | Ηρακλής Λάρισας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
5 | Λαρισαϊκός | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
6 | Μπαράζ Πηνειός | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
7 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά | ||||||||||||||||||||||||
Προγραμμα
1η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Olympic Park | 13/10 | 10:30 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | 5 - 0 | Λαρισαϊκός | ||||||
Ανθούπολης | 13/10 | 10:30 | Ανθούπολη | 0 - 5 | Απόλλων Λάρισας | ||||||
Angel Park (πρώην Athletic Hall) | 13/10 | 12:00 | ΑΕ Λάρισας (2) | 1 - 4 | Ηρακλής Λάρισας | ||||||
Μπαράζ Πηνειός- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Βοηθητικό Βιολογικού | 27/10 | 11:00 | Λαρισαϊκός | 1 - 3 | Ανθούπολη | ||||||
Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) | 27/10 | 11:00 | Ηρακλής Λάρισας | 7 - 0 | Απόλλων Λάρισας | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ | 27/10 | 12:00 | Μπαράζ Πηνειός | 2 - 2 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | ||||||
ΑΕ Λάρισας (2)- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Olympic Park | 10/11 | 12:00 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | 12 - 1 | Ανθούπολη | ||||||
Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) | 10/11 | 12:00 | Ηρακλής Λάρισας | 3 - 0 | Λαρισαϊκός | ||||||
Angel Park (πρώην Athletic Hall) | 10/11 | 12:15 | ΑΕ Λάρισας (2) | 0 - 2 | Μπαράζ Πηνειός | ||||||
Απόλλων Λάρισας- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Angel Park (πρώην Athletic Hall) | 01/12 | 12:00 | ΑΕ Λάρισας (2) | 1 - 5 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | ||||||
Ανθούπολης | 02/12 | 11:00 | Ανθούπολη | 1 - 5 | Ηρακλής Λάρισας | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ | 06/12 | 15:45 | Μπαράζ Πηνειός | 5 - 1 | Απόλλων Λάρισας | ||||||
Λαρισαϊκός- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Angel Park (πρώην Athletic Hall) | 15/12 | 09:30 | Απόλλων Λάρισας | 1 - 0 | ΑΕ Λάρισας (2) | ||||||
Olympic Park | 15/12 | 12:00 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | 1 - 4 | Ηρακλής Λάρισας | ||||||
Βοηθητικό Βιολογικού | 15/12 | 12:00 | Λαρισαϊκός | 2 - 9 | Μπαράζ Πηνειός | ||||||
Ανθούπολη- ρεπό |
6η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Olympic Park | 02/02 | 10:00 | Απόλλων Λάρισας | 2 - 3 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | ||||||
Angel Park (πρώην Athletic Hall) | 02/02 | 10:00 | ΑΕ Λάρισας (2) | 5 - 1 | Λαρισαϊκός | ||||||
Δεν Διεξάγεται | 24/04 | 15:30 | Ανθούπολη | 0 - 3 | Μπαράζ Πηνειός | ||||||
Ηρακλής Λάρισας- ρεπό |
7η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Angel Park (πρώην Athletic Hall) | 09/02 | 10:00 | Ανθούπολη | 1 - 5 | ΑΕ Λάρισας (2) | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ | 09/02 | 11:30 | Μπαράζ Πηνειός | 0 - 2 | Ηρακλής Λάρισας | ||||||
Βοηθητικό Βιολογικού | 09/02 | 13:00 | Λαρισαϊκός | 1 - 2 | Απόλλων Λάρισας | ||||||
Ολύμπικ Ακαδημία (1)- ρεπό |
8η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Βοηθητικό Βιολογικού | 02/03 | 10:00 | Λαρισαϊκός | 0 - 2 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | ||||||
Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) | 02/03 | 12:00 | Ηρακλής Λάρισας | 2 - 1 | ΑΕ Λάρισας (2) | ||||||
Angel Park (πρώην Athletic Hall) | 03/03 | 09:30 | Απόλλων Λάρισας | 3 - 0 | Ανθούπολη | ||||||
Μπαράζ Πηνειός- ρεπό |
9η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Olympic Park | 16/03 | 11:30 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | 1 - 1 | Μπαράζ Πηνειός | ||||||
Ανθούπολης | 16/03 | 12:00 | Ανθούπολη | 1 - 5 | Λαρισαϊκός | ||||||
Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) | 16/03 | 12:00 | Απόλλων Λάρισας | 2 - 3 | Ηρακλής Λάρισας | ||||||
ΑΕ Λάρισας (2)- ρεπό |
10η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 22/03 | 15:45 | Μπαράζ Πηνειός | 1 - 0 | ΑΕ Λάρισας (2) | ||||||
Ανθούπολης | 23/03 | 12:00 | Ανθούπολη | 0 - 2 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | ||||||
Βοηθητικό Βιολογικού | 23/03 | 12:00 | Λαρισαϊκός | 1 - 4 | Ηρακλής Λάρισας | ||||||
Απόλλων Λάρισας- ρεπό |
11η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Olympic Park | 30/03 | 12:00 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | 3 - 1 | ΑΕ Λάρισας (2) | ||||||
Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) | 30/03 | 12:00 | Ηρακλής Λάρισας | 6 - 0 | Ανθούπολη | ||||||
Angel Park (πρώην Athletic Hall) | 31/03 | 12:00 | Απόλλων Λάρισας | 2 - 5 | Μπαράζ Πηνειός | ||||||
Λαρισαϊκός- ρεπό |
12η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Angel Park (πρώην Athletic Hall) | 06/04 | 09:30 | ΑΕ Λάρισας (2) | 4 - 3 | Απόλλων Λάρισας | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ | 06/04 | 09:30 | Μπαράζ Πηνειός | 5 - 0 | Λαρισαϊκός | ||||||
Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) | 06/04 | 12:00 | Ηρακλής Λάρισας | 1 - 2 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | ||||||
Ανθούπολη- ρεπό |
13η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 13/04 | 10:00 | Μπαράζ Πηνειός | 9 - 1 | Ανθούπολη | ||||||
Olympic Park | 13/04 | 10:30 | Ολύμπικ Ακαδημία (1) | 3 - 0 | Απόλλων Λάρισας | ||||||
Βιολογικού Νέας Σμύρνης | 13/04 | 12:00 | Λαρισαϊκός | 3 - 6 | ΑΕ Λάρισας (2) | ||||||
Ηρακλής Λάρισας- ρεπό |
14η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Angel Park (πρώην Athletic Hall) | 20/04 | 09:30 | Απόλλων Λάρισας | 5 - 2 | Λαρισαϊκός | ||||||
Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) | 20/04 | 12:00 | Ηρακλής Λάρισας | 6 - 0 | Μπαράζ Πηνειός | ||||||
Δεν Διεξάγεται | 20/04 | 12:00 | ΑΕ Λάρισας (2) | 3 - 0 | Ανθούπολη | ||||||
Ολύμπικ Ακαδημία (1)- ρεπό |
To Top