Ομαδες
Οι ομάδες που συμμετέχουν στα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Ν. Λάρισας:
ΟΜΑΔΑ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΕΔΡΑ | |
---|---|---|---|
Α.Ε Δόξα Ραχούλας | Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Ραχούλας | |
Α.Ε.Σ. Χαραυγή | Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(3ος Όμιλος 2η Φάση Ομίλων) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 3ος ) | Θεσσαλικού | |
Α.Ε.Σ. Χαραυγή | Κ-16(2ος Όμιλος) | Θεσσαλικού | |
Α.Ο. Αίαντας Καλλιθέας | Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Ολυμπιάδος | |
Α.Ο. Κεραυνός Πλατανουλίων | Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Πλατανουλίων | |
Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 4ος ) ,Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | |
Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 2ος ) ,Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Παραποτάμου | |
ΑΕ Κιλελέρ | Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 4ος Όμιλος) ,Κύπελλο(7η Φάση Ημιτελική) ,Κύπελλο(Τελικός Super Cup) ,Κύπελλο(6η Φάση Προημιτελική) | Κιλελέρ (Κυψέλης) | |
ΑΕ Λάρισας Κορασίδες | Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(1ος Όμιλος) | Football park 442 | |
ΑΕ Λάρισας Κορασίδες | Κ-14 Ευ Αγωνίζεσθαι(Κανονική Περίοδος) | Football park 442 | |
Αετός Αετολόφου | Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2ος Όμιλος 2η Φάση Ομίλων) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 2ος ) | Αετολόφου Αγιάς | |
Αετός Μακρυχωρίου | Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 2ος ) ,Κύπελλο(2ος Όμιλος 2η Φάση Ομίλων) ,Κύπελλο(2ος Όμιλος 3η Φάση Ομίλων) ,Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 2ος Όμιλος) | Μακρυχωρίου | |
Αετός Μακρυχωρίου | Κ-14 Ευ Αγωνίζεσθαι(Κανονική Περίοδος) | Μακρυχωρίου | |
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 1ος ) ,Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Ελασσόνας | |
Αμπελόκηποι | Κ-15(1ος Όμιλος) | Αμπελοκήπων | |
Αμπελωνιακός | Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Αμπελώνος | |
Αναγέννηση Ευαγγελισμού | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 1ος ) ,Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | |
Αναγέννηση Καλοχωρίου | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 2ος ) ,Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Καλοχωρίου | |
Αναγέννηση Ολύμπου | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 2ος ) ,Κύπελλο(2ος Όμιλος 3η Φάση Ομίλων) ,Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2ος Όμιλος 2η Φάση Ομίλων) | Αιγάνης | |
Ανθούπολη | Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 3ος Όμιλος) ,Κύπελλο(6η Φάση Προημιτελική) ,Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 3ος Όμιλος) | Ανθούπολης | |
ΑΟ Αμπελοκήπων | Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 3ος ) | Αμπελοκήπων | |
ΑΟ Ελευθερών | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 4ος ) ,Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Ελευθερών | |
ΑΟ Μαυροβουνίου | Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 4ος Όμιλος) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 4ος Όμιλος) ,Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) | Μαυροβουνίου | |
ΑΟ Ναρθακίου | Κύπελλο(3η Φάση Ομίλων 4ος Όμιλος) ,Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 4ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Φάση Ομίλων 4ος Όμιλος) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 4ος ) | Ναρθακίου | |
Απόλλων Γαλήνης 2016 | Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 3ος ) | Πλατυκάμπου | |
Απόλλων Λάρισας | Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 3ος Όμιλος) ,Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 3ος Όμιλος) ,Κύπελλο(6η Φάση Προημιτελική) ,Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) | Φιλιππούπολης | |
Απόλλων Λάρισας | Κ-15(1ος Όμιλος) | Φιλιππούπολης | |
Αστέρια Τυρνάβου | Κ-16(2ος Όμιλος) | Βοηθ. Τυρνάβου | |
Αστέρια Τυρνάβου | Κ-13(Κανονική Περίοδος) | Βοηθ. Τυρνάβου | |
Αστέρια Τυρνάβου | Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(5ος Όμιλος) ,Κ-12(3ος Όμιλος) | Βοηθ. Τυρνάβου | |
Αστήρ Μελισσοχωρίου | Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 3ος ) | Πλατυκάμπου | |
Αστραπή Ν. Πολιτείας | Κ-13(Κανονική Περίοδος) | Βοηθ. Νέας Πολιτείας | |
Αστραπή Ν. Πολιτείας | Κ-15(1ος Όμιλος) | Νέας Πολιτείας | |
Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(3ος Όμιλος) ,Κ-12(2ος Όμιλος) | Βοηθ. Νέας Πολιτείας | |
Αστραπή Νέας Πολιτείας | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 4ος ) ,Κύπελλο(3η Φάση Ομίλων 4ος Όμιλος) ,Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Φάση Ομίλων 4ος Όμιλος) | Νέας Πολιτείας | |
Ατρόμητοι-Θύελλα | Κ-15(1ος Όμιλος) | Club Βουτυρίτσα | |
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων | Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 4ος Όμιλος) ,Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) | Αγίων Αναργύρων | |
Ατρόμητος Δασοχωρίου | Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Δασοχωρίου | |
Αχιλλέας Φαρσάλων | Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(6η Φάση Προημιτελική) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 4ος Όμιλος) | Φαρσάλων | |
Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 2023 | Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Λιβαδίου | |
Δαμασιακός | Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 1ος Όμιλος) | Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") | |
Δάφνη Γλαύκης | Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(3ος Όμιλος 3η Φάση Ομίλων) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 3ος ) ,Κύπελλο(3ος Όμιλος 2η Φάση Ομίλων) | Γλαύκης | |
Δήμητρα Γιάννουλης | Κύπελλο(1ος Όμιλος 2η Φάση Ομίλων) ,Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Γιάννουλης | |
Διογένης Λάρισας | Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Νεάπολης Β' | |
Δόξα Αμυγδαλής | Κύπελλο(2ος Όμιλος 2η Φάση Ομίλων) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 2ος ) ,Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Αμυγδαλής | |
Δόξα Αργυροπουλίου | Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 1ος Όμιλος) | Αργυροπουλίου | |
Δόξα Βαλανίδας | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 1ος ) ,Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Βοηθ. Γιάννουλης | |
Δόξα Βλαχογιαννίου | Κύπελλο(1ος Όμιλος 2η Φάση Ομίλων) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(7η Φάση Ημιτελική) ,Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 1ος ) ,Κύπελλο(1ος Όμιλος 3η Φάση Ομίλων) ,Κύπελλο(6η Φάση Προημιτελική) | Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") | |
Δόξα Ομορφοχωρίου | Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Ομορφοχωρίου | |
Δόξα Υπέρειας | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 4ος ) | Υπέρειας | |
Δωτιέας Αγιάς | Κύπελλο(6η Φάση Προημιτελική) ,Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 2ος Όμιλος) | Αγιάς | |
Ηρακλής Λάρισας | Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 3ος Όμιλος) | Ελευθερών | |
Ηρακλής Λάρισας (1) | Κ-13(Κανονική Περίοδος) | Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) | |
Ηρακλής Λάρισας (2) | Κ-13(Κανονική Περίοδος) | Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) | |
Θερμαϊκός Στομίου | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 2ος ) ,Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Στομίου | |
Θύελλα Βασιλή | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 4ος ) ,Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Φάση Ομίλων 4ος Όμιλος) | Βασιλή Φαρσάλων | |
Θύελλα Ελάτειας | Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") | |
Ιπποκράτης | Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 3ος Όμιλος) ,Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) | Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | |
Κίσσαβος Συκουρίου | Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 2ος Όμιλος) | Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") | |
Λαρισαϊκός | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 3ος ) ,Κύπελλο(3ος Όμιλος 3η Φάση Ομίλων) ,Κύπελλο(3ος Όμιλος 2η Φάση Ομίλων) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 3ος Όμιλος) ,Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | |
Μαρίνος Αντύπας | Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | |
Μαχητής Τερψιθέας | Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Φάση Ομίλων 4ος Όμιλος) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 4ος ) | Τερψιθέας | |
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Χαλκιάδων | |
Μυραϊκός | Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Διλόφου Λάρισας | |
Μύτικας Καλυβίων | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 1ος ) ,Κύπελλο(1ος Όμιλος 2η Φάση Ομίλων) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 1ος Όμιλος) ,Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 1ος Όμιλος) | Καλυβίων | |
Μύτικας Καλυβίων | Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(5ος Όμιλος) | Καλυβίων | |
Νεάπολη Λάρισας | Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Νεάπολης Α΄ | |
Νίκη Μιχαήλ | Κ-15(2ος Όμιλος) | Footballand (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) | |
Οικονόμος Τσαριτσάνης | Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 1ος Όμιλος) | Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") | |
Οικονόμος Τσαριτσάνης | Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(5ος Όμιλος) | Βοηθ. Τσαριτσάνης | |
Όλυμπος Γόννων | Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 2ος Όμιλος) ,Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 2ος Όμιλος) | Γόννων | |
Ομόνοια Λάρισας | Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Νέας Πολιτείας | |
Π. Α.Ο. Δευκαλίων Κρανέας | Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) | Κρανέας Ελασσόνας | |
Παναγροτικός Νίκαιας | Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | |
ΠΑΟΛ Αβέρωφ | Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 4ος ) | Αβέρωφ | |
Πελασγιώτις (*1*) | Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(1ος Όμιλος) | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | |
Πελασγιώτις Λάρισας | Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 3ος Όμιλος) | Θεσσαλικού | |
ΠΟ Ελασσόνας | Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(6η Φάση Προημιτελική) ,Κύπελλο(7η Φάση Ημιτελική) ,Κύπελλο(Τελικός Super Cup) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 1ος Όμιλος) | Ελασσόνας | |
ΠΟ Ελασσόνας | Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(5ος Όμιλος) ,Κ-12(3ος Όμιλος) | Βοηθ. Ελασσόνας | |
ΠΟ Ελασσόνας | Κ-14(3ος Όμιλος) | Βοηθ. Ελασσόνας | |
ΠΟ Ελασσόνας | Κ-15(2ος Όμιλος) | Βοηθ. Ελασσόνας | |
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 3ος ) ,Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(3ος Όμιλος 2η Φάση Ομίλων) | Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | |
Προοδευτική Βερδικούσσας | Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 1ος ) | Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" | |
Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. | Κ-15(2ος Όμιλος) | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | |
Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (1) | Κ-13(Κανονική Περίοδος) | Olympic Park | |
Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (1) | Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(2ος Όμιλος) ,Κ-12(1ος Όμιλος) | Olympic Park | |
Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (1) | Κ-14(1ος Όμιλος) | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | |
Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | Κ-13(Κανονική Περίοδος) | Olympic Park | |
Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(3ος Όμιλος) ,Κ-12(2ος Όμιλος) | Olympic Park | |
Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | Κ-14(2ος Όμιλος) | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | |
Σ.Φ. Λάρισα '88 | Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Ανθούπολης | |
Σμόλικας Φαλάνης | Κύπελλο(6η Φάση Προημιτελική) ,Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(5η Φάση Ομίλων 2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(7η Φάση Ημιτελική) ,Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 2ος Όμιλος) | Φαλάνης | |
Σμόλικας Φαλάνης | Κ-14(3ος Όμιλος) | Φαλάνης | |
Τοξότης Λάρισας | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 3ος ) ,Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | |
Τύρναβος 2005 | Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(1ος Όμιλος 2η Φάση Ομίλων) ,Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 1ος ) | Τυρνάβου | |
Φαλανιακός | Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(4η Φάση Ομίλων 2ος Όμιλος) | Φαλάνης | |
Φιλοκτήτης Μελιβοίας | Κύπελλο(1η Προκριματική Φάση 2ος ) ,Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") | |
Χείμαρρος Μαρμαρίνης | Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) | Μαρμαρίνης |