ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 05-11-2023 | 15:00 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 2023 | 4 - 0 | |
2 | 10-12-2023 | 15:00 | Ολυμπιάδος | Α.Ο. Αίαντας Καλλιθέας | - | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | 2 - 2 | |
4 | 25-11-2023 | 15:00 | Νεάπολης Β' | Νεάπολη Λάρισας | - | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | 1 - 2 | |
5 | 02-12-2023 | 15:00 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | Ατρόμητος Δασοχωρίου | 0 - 2 | |
6 | 16-12-2023 | 15:00 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | Μαρίνος Αντύπας | 2 - 0 | |
7 | 06-01-2024 | 15:00 | Νεάπολης Β' | Διογένης Λάρισας | - | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | 2 - 1 | |
8 | 14-01-2024 | 15:00 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | Π. Α.Ο. Δευκαλίων Κρανέας | 3 - 0 | |
9 | 20-01-2024 | 15:00 | Αμπελώνος | Αμπελωνιακός | - | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | 1 - 2 | |
10 | 28-01-2024 | 15:00 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | Μύτικας Καλυβίων | 2 - 3 | |
11 | 03-02-2024 | 15:00 | Πλατανουλίων | Α.Ο. Κεραυνός Πλατανουλίων | - | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | 3 - 2 | |
12 | 11-02-2024 | 15:00 | Λιβαδίου | Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 2023 | - | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | 2 - 3 | |
13 | 24-02-2024 | 15:30 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | Α.Ο. Αίαντας Καλλιθέας | 2 - 1 | |
15 | 10-03-2024 | 11:00 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | Νεάπολη Λάρισας | 0 - 1 | |
16 | 23-03-2024 | 16:00 | ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ | Ατρόμητος Δασοχωρίου | - | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | 0 - 3 | |
17 | 31-03-2024 | 14:15 | Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | Μαρίνος Αντύπας | - | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | 2 - 3 | |
18 | 06-04-2024 | 16:30 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | Διογένης Λάρισας | 0 - 1 | |
19 | 21-04-2024 | 17:00 | Κρανέας Ελασσόνας | Π. Α.Ο. Δευκαλίων Κρανέας | - | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | 2 - 0 | |
20 | 28-04-2024 | 13:00 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | Αμπελωνιακός | 3 - 0 | |
21 | 12-05-2024 | 13:00 | Καλυβίων | Μύτικας Καλυβίων | - | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | |
22 | 19-05-2024 | 17:00 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | Α.Ο. Κεραυνός Πλατανουλίων | - |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΓΚΕΦΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2007 | ||||
ΚΟΤΣΙΒΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ | ΘΕΟΧΑΡΗΣ | 2007 | ||||
ΤΡΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2006 |