ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τους ορισμούς διαιτητών για τις αναμετρήσεις των επόμενων ημερών:

Αγώνες του Σαββάτου 19-01-2019
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 15:00-Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου-Αστραπή Ν. Πολιτείας ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΘΩΜΑΣ -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 15:00-Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας-ΑΕ Βουναίνων ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΠΑΤΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 15:00-Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας-Ελπίς Μεσοχωρίου ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 15:00-Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 15:00-Αναβάλλεται Ολυμπιακός Αμπελιάς-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 15:00-Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης-ΑΟ Ελευθερών ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 15:00-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Προμηθέας ΑΕ Λάρισας-Φιλοκτήτης Μελιβοίας ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 15:00-Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ -Νεάπολη Λάρισας ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Αναβάλλεται Αναγέννηση Ζαππείου-Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Αναβάλλεται Δόξα Υπέρειας-Μυραϊκός ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Αναβάλλεται Σταυραετός-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Αναβάλλεται Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Θύελλα Βασιλή ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Αναβάλλεται Νίκη Κρήνης-Ατρόμητος Βαμβακούς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Αναβάλλεται Αναγέννηση Φαρσάλων-ΑΟ Ναρθακίου ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου-Όλυμπος Γόννων ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") Θύελλα Ελάτειας-Δίας 2018 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Ολυμπιακός Χειμαδίου ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου-Α.Ε.Μάνδρας 2016 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Ανθούπολης Ανθούπολη-Ηρακλής Χάλκης ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Γαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016-Πελασγιώτις Λάρισας ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή-Τοξότης Λάρισας ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΛΙΩΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης-Αστήρ Ν.Περιβολίου ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου-Αετός Αετολόφου ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΧΑΙΔΩ -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Στεφανοβουνου Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Προοδευτική Βερδικούσσας ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
διαιτητές Κ-16-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 12:00-Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας-Ηρακλής Λάρισας ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-16-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 12:30-Τερψιθέας Απόλλων Λάρισας-Αστραπη Ν.Πολιτειας(2) ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 11:30-Αγιάς Δωτιέας Αγιάς-Ατρόμητοι-Θύελλα (1) ΣΚΡΙΑΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:00-Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Ακαδημία ΠΟΕ ΓΚΟΥΓΚΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:00-Δεν Διεξάγεται Προοδευτική Βερδικούσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 11:30-Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-Νίκη Μιχαήλ ΚΟΥΤΙΝΑ ΤΑΝΙΑ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:00-Βοηθ. Νέας Πολιτείας Αστραπη Ν.Πολιτειας-Ακαδημία Αγιάς 2018 ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:00-Δεν Διεξάγεται Ατρόμητοι-θύελλα (2)-Ηρακλής Λάρισας Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:00-Αγιάς Δωτιέας Αγιάς-Δίας- Δάφνη Γλαύκης ΣΚΡΙΑΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:00-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ ΑΕΛ Προμηθέας-Ανθούπολη ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΔΙΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
διαιτητές Κ-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:00-Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας-Αμπελόκηποι ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:30-Αναβάλλεται Ακαδημία Αχιλλέως-Πανιώνιος Ν. Σμύρνης ΣΟΥΡΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:00-Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης-Πελασγιώτις ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:00-Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία-Λαρισαϊκός ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 11:30-Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Απόλλων Λάρισας-Μπαράζ- Πηνειός ΤΣΕΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-13-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 09:30-Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία-Μπαράζ Πηνειός ΚΕΝΤΕΡΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-13-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:00-Αμπελοκήπων Παναγροτικός Νίκαιας-Αμπελόκηποι ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-13-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:30-Athletic Hall Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Λάρισας ΓΚΑΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-13-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:00-Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα-Αμπελωνιακός ΚΟΥΡΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-13-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 10:00-Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-Αβέρωφ Λάρισας ΚΟΥΤΙΝΑ ΤΑΝΙΑ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-13-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 5η 13:00-Athletic Hall ΑΕ Λάρισας Κορασίδες-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-Κ-14 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ- 5η 12:30-Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας (2)-Πελασγιώτις (2) ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
Αγώνες της Κυριακής 20-01-2019
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Αμπελώνος Αμπελωνιακός-ΠΟ Ελασσόνας ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Ηρακλής Λάρισας ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Φαλάνης Φαλανιακός-Τύρναβος 2005 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Δεν Διεξάγεται Κίσσαβος Συκουρίου-Σμόλικας Φαλάνης Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου-Δόξα Αργυροπουλίου ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας-ΑΕ Κιλελέρ ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Αναβάλλεται Αχιλλέας Φαρσάλων-Δωτιέας Αγιάς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λάρισα 2012-Δόξα Βλαχογιαννίου ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου-Θερμαϊκός Στομίου ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΕΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Αιγάνης ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης-Σ.Σ. Ραψάνης ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου-Αναγέννηση Πυργετού 2016 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΜΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Νεάπολης Β' Άγιος Θωμάς-Ιπποκράτης ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας-Διογένης Λάρισας ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Δένδρων Κεραυνός Δένδρων-Σ.Φ. Λάρισα '88 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-ΑΟ Αμπελοκήπων ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΡΙΑΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Κουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου-Δόξα Ραχούλας ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΙΤΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας-Λαρισαϊκός ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΕΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Δρυμού Κεραυνός Δρυμού-ΑΟ Συκέας ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΛΙΩΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων-Μύτικας Καλυβίων ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΟΥΡΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΚΟΥΤΙΝΑ ΤΑΝΙΑ -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Ροδιακός ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η 15:00-Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ -
διαιτητές Κ-16-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 6η 10:30-Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης-Αστραπή Ν. Πολιτείας (1) ΚΑΡΑΜΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-Κ-14 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ- 5η 10:00-Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ (2)-Κίσσαβος Συκουρίου (1) ΚΟΣΜΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-Κ-14 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ- 5η 11:00-Athletic Hall Απόλλων Λάρισας (2)-Αναγέννηση Καλοχωρίου ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
To Top
error: Το περιεχόμενο είναι προστατευμένο!