ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τους ορισμούς διαιτητών για τις αναμετρήσεις των επόμενων ημερών:

Αγώνες του Σαββάτου 20-10-2018
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 5η 16:00-Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης-Αστήρ Μελισσοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 5η 16:00-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"-ΠΑΟΛ Αβέρωφ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 5η 16:00-Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 5η 16:00-Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών-Ελπίς Μεσοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 5η 16:00-Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων-Ολυμπιακός Αμπελιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 5η 16:00-Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας -ΑΟ Μαυροβουνίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 5η 16:00-Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας-Προοδευτική Ανάβρας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 5η 16:00-Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Παναγροτικός Νίκαιας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης-Θερμαϊκός Στομίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου-Όλυμπος Γόννων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου-Θύελλα Ελάτειας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016-Ολυμπιακός Χειμαδίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου-ΔΙΑΣ 2018 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Γαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016-Λαρισαϊκός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή-Δόξα Ομορφοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Ανθούπολης Ανθούπολη-Τοξότης Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Ροδιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων-Ακαδημία Τυρνάβου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Στεφανοβουνου Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Μύτικας Καλυβίων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Δρυμού Κεραυνός Δρυμού-Δόξα Βαλανίδας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας-ΑΟ Συκέας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-16-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 2η 12:00-Αμπελοκήπων Αμπελόκηποι-Σμόλικας Φαλάνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 10:00-Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ακαδημία ΠΟΕ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 11:00-Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-Δαμασιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 11:00-Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσας-Νίκη Μιχαήλ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 09:30-Αβέρωφ Αβέρωφ-Αστραπη Ν.Πολιτειας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 11:00-Αγιάς Ακαδημία Αγιάς 2018-Ηρακλής Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 14:00-Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι-θύελλα (2)-Δωτιέας Αγιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 09:30-Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕΛ Προμηθέας-ΑΕ Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 10:00-Ανεβλήθη Ατρόμητοι-Θύελλα (1)-Ακαδημία Αχιλλέως Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 11:30-Βοηθητικό Βιολογικού Πανιώνιος Ν. Σμύρνης-Ανθούπολη Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 10:00-Φαλάνης Φαλανιακός-Ολύμπικ Ακαδημία Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 10:00-Βοηθητικό Βιολογικού Λαρισαϊκός-Πελασγιώτις Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-13-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 09:30-Athletic Hall ΑΕ Λάρισας-Αμπελόκηποι Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-13-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 09:30-Αγιάς Δωτιέας Αγιάς-Απόλλων Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-13-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 10:00-Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας-Ολύμπικ Ακαδημία Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-13-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 09:30-Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ/ΘΥΕΛΛΑ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-13-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 10:00-Βοηθ. Τσαριτσάνης Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Λάρισας Κορασίδες Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-13-1ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 12:00-Ελασσόνας ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ-Αβέρωφ Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-Κ-14 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ- 1η 10:00-Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Σικουρίου (1)-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-Κ-14 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ- 1η 13:00-Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας (2)-Απόλλων Λάρισας (2) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-Κ-14 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ- 1η 14:00-Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ (2)-Πελασγιώτις (2) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Κυριακής 21-10-2018
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 6η 16:00-Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας-ΑΕ Κιλελέρ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 6η 16:00-Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου-Αετός Μακρυχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 6η 16:00-Δεν Διεξάγεται Δωτιέας Αγιάς-Κίσσαβος Συκουρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 6η 16:00-Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας-Φαλανιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 6η 16:00-Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου-Δαμασιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 6η 16:00-Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης-Αμπελωνιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 6η 16:00-Τυρνάβου Τύρναβος 2005 -Λάρισα 2012 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος- 6η 16:00-Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας-Αχιλλέας Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-ΒΑΣΙΛΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΗ-Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων-Δόξα Υπέρειας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Κρήνης Νίκη Κρήνης-ΑΟ Ναρθακίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Σταυρού Σταυραετός-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου-Μυραϊκός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης-ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου-Ιπποκράτης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Μαρίνος Αντύπας-Δόξα Ραχούλας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων-Α.Ε.Μάνδρας 2016 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας-Πανιώνιος Νέας Σμύρνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Νεάπολης Β' Άγιος Θωμάς-Σ.Φ. Λάρισα '88 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Κουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου-Διογένης Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 13:00-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός-Ηρακλής Χάλκης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Αετολόφου Αγιάς Αετός Αετολόφου-Πελασγιώτις Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:00-Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας-Αστήρ Ν.Περιβολίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-12-3ος ΟΜΙΛΟΣ- 2η 11:00-Αμπελοκήπων Αμπελόκηποι-Σμόλικας Φαλάνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Κ-14-4ος ΟΜΙΛΟΣ- 1η 11:30-Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης-Απόλλων Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
To Top
error: Το περιεχόμενο είναι προστατευμένο!