Υποδομές

ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΙ ΕΝΑΡΞΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομής ανακοινώνονται οι όμιλοι των κατηγοριών (Κ-16, Κ-14, Κ-13, Κ-12) και οι ημερομηνίες έναρξης αυτών.
Το Σάββατο 13 Οκτωβρίου 2018 θα ξεκινήσουν οι κατηγορίες Κ-12 και Κ-16 ενώ τα πρωταθλήματα υποδομών των κατηγοριών Κ-14 και Κ-13 έχουν ορισθεί για μια εβδομάδα αργότερα -στις 20 Οκτωβρίου 2018- λόγω το ότι οι ομάδες είναι ανέτοιμες.
Παρακαλούνται όλες οι ομάδες να διεκπαιρεώσουν το συντομότερο δυνατόν όλες τις εκκρεμότητες  τους όσον αφορά τα δελτία, τις καταστάσεις υγείας και τις κάρτες πάγκου για την έναρξη των πρωταθλημάτων υποδομής.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
1ος ΟΜΙΛΟΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Ο.Ε.
1
ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
2
ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
3
ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ
3
ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ
4
ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ
4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
5
ΔΟΞΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ
5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (1)
6
ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ (2)
6
Α.Ε.Λ. (1)
7
ΔΑΜΑΣΙΑΚΟΣ
7
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
8
ΟΛΥΜΠΙΚ (2)
8
ΔΙΑΣ 2018 – ΔΑΦΝΗ ΓΛΑΥΚΗΣ
 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
2
Π.Α.Ο.Λ.ΑΒΕΡΩΦ
2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (2)
4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
5
ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ (1)
5
ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ
6
ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
6
Α.Ε.Λ. (2)
7
ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
7
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
8
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
8
ΟΛΥΜΠΙΚ (1)
 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1
Π.ΑΟ.Λ.ΑΒΕΡΩΦ (1)
1
Π.Α.Ο.Λ.ΑΒΕΡΩΦ (2)
2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
2
Α.Ε.Λ.
3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (1)
4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)
5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
5
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
6
ΟΛΥΜΠΙΚ
6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (2)
7
ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1)
7
ΚΙΣΣΑΒΟΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ
8
ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (1)
8
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΟΝΝΩΝ
9
ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (3)
9
ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2)
10 ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΟΣ
10
ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2)
 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
1
Π.Α.Ο.ΛΑΒΕΡΩΦ
2
Α.Ε.Λ.
3
Α.Ε.Λ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
4
Π.Ο.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
5
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
6
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
7
ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ
8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
9
ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ
10
ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ
11
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
12
ΟΛΥΜΠΙΚ
13
ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ
 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
1ος ΟΜΙΛΟΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Ο.Ε.
1
ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ
2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΓΙΑΣ 2018
3
ΔΑΜΑΣΙΑΚΟΣ
3
ΔΙΑΣ 2018 – ΔΑΦΝΗ ΓΛΑΥΚΗΣ
4
ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ
4
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
5
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
6
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΑΣ
6
Π.ΑΟ.Λ.ΑΒΕΡΩΦ
7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2)
 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΧΙΛΛΕΩΣ
1
ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ
2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
3
Α.Ε.Λ.
3
ΟΛΥΜΠΙΚ
4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (1)
4
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
6
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
6
ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ
7
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
7
ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ
 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ
1
ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2)
2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)
3
ΚΙΣΣΑΒΟΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ (1)
4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)
5
ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ (2)
 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
1ος ΟΜΙΛΟΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Ο.Ε.
1
ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΑΙΣ
2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
2
Α.Ε.Λ.
3
ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ
3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
4
ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ
4
ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
5
ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005
5
ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
6
ΔΟΞΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ
6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (1)
7
ΔΟΞΑ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ
7
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (1)
1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΧΙΛΛΕΩΣ
2
Π.Α.Ο.Λ. ΑΒΕΡΩΦ
2
ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ
3
ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ
3
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (2)
4
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
4
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ (2)
5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
6
ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ
6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
7
ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
7
ΝΕΑΠΟΛΗ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ
8
ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
8
ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ

Τελευταια ΝΕΑ

To Top
error: Το περιεχόμενο είναι προστατευμένο!