Ομαδες

Οι ομάδες που συμμετέχουν στα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Ν. Λάρισας:

     ΟΜΑΔΑΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΔΡΑ
Α.Ε.Μάνδρας 2016 Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) Τερψιθέας
Α.Ε.Σ. Χαραυγή Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) Μαυροβουνίου
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Κουκολίτσιος-Μουσιάρης
Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) Γ.Μητσιμπόνα Γ΄
Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων
Άγιος Θωμάς Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) Νεάπολης Β'
ΑΕ Βουναίνων A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Βουναίνων
ΑΕ Κιλελέρ Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Κιλελέρ (Κυψέλης)
Αετός Αετολόφου Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) Αετολόφου Αγιάς
Αετός Αμυγδαλέας Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Αμυγδαλέας
Αετός Μακρυχωρίου Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Μακρυχωρίου
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Βοηθ. Φαρσάλων
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Ελασσόνας
Ακαδημία Τυρνάβου Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Δεν έχει ορισθεί
Αμπελωνιακός Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Αμπελώνος
Αναγέννηση Ευαγγελισμού Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Ευαγγελισμού Ελασσόνας
Αναγέννηση Ζαππείου Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Ζαππείου
Αναγέννηση Καλοχωρίου Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Καλοχωρίου
Αναγέννηση Πυργετού 2016 Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός")
Αναγέννηση Φαρσάλων Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Φαρσάλων
Ανθούπολη Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) Ανθούπολης
ΑΟ Αμπελοκήπων Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) Αμπελοκήπων
ΑΟ Ελευθερών A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Ελευθερών
ΑΟ Μαυροβουνίου A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Μαυροβουνίου
ΑΟ Ναρθακίου Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Ναρθακίου
ΑΟ Συκέας Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Συκέας
Απόλλων Γαλήνης 2016 Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) Γαλήνης
Άρης Κουλουρίου Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Κουλουρίου
ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Αιγάνης
Αστήρ Μελισσοχωρίου A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Μελισσοχωρίου
Αστήρ Ν.Περιβολίου Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Νέου Περιβολίου
Αστραπή Ν. Πολιτείας A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Νέας Πολιτείας
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Αγίων Αναργύρων
Ατρόμητος Βαμβακούς Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Βαμβακούς
Ατρόμητος Δασοχωρίου Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Δασοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Φαρσάλων
Δαμασιακός Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας")
Δάφνη Γλαύκης Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) Γλαύκης
Δήμητρα Γιάννουλης A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Γιάννουλης
ΔΙΑΣ 2018 Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Ζαππείου
Διογένης Λάρισας Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) Νεάπολης Β'
Δόξα Αργυροπουλίου Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Αργυροπουλίου
Δόξα Βαλανίδας Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Δασοχωρίου
Δόξα Βλαχογιαννίου Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος")
Δόξα Ομορφοχωρίου Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) Ομορφοχωρίου
Δόξα Ραχούλας Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) Ραχούλας
Δόξα Υπέρειας Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Υπέρειας
Δωτιέας Αγιάς Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Αγιάς
Ελπίς Μεσοχωρίου A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας")
Ηρακλής Λάρισας Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Ελευθερών
Ηρακλής Πλατανουλίων Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Πλατανουλίων
Ηρακλής Χάλκης Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη")
Θερμαϊκός Στομίου Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Στομίου
ΘΥΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΗ Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ΒΑΣΙΛΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
Θύελλα Ελάτειας Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας")
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Μεγάλου Ελευθεροχωρίου
Ιπποκράτης Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Γ.Μητσιμπόνα Β΄
Κεραυνός Δένδρων Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Δένδρων
Κεραυνός Δρυμού Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Δρυμού
Κεραυνός Παραποτάμου Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Παραποτάμου
Λάρισα 2012 Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Ραχούλας
Λαρισαϊκός Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Βιολογικού Νέας Σμύρνης
Μαρίνος Αντύπας Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) Γ.Μητσιμπόνα Γ΄
Μαχητής Τερψιθέας Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) Τερψιθέας
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Χαλκιάδων
Μυραϊκός Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Διλόφου Λάρισας
Μύτικας Καλυβίων Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Καλυβίων
Νεάπολη Λάρισας A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Νεάπολης Β'
Νίκη Κρήνης Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Κρήνης
Ολυμπιακός Αμπελιάς A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Αμπελιάς Φαρσάλων
Ολυμπιακός Χειμαδίου Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Χειμαδίου
Όλυμπος Γόννων Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Γόννων
Ομόνοια Λάρισας Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) Νέας Πολιτείας
Παναγροτικός Νίκαιας A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης")
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Βιολογικού Νέας Σμύρνης
ΠΑΟΛ Αβέρωφ A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Αβέρωφ
Πελασγιώτις Λάρισας Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Maracana Πλίτση
ΠΟ Ελασσόνας Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Ελασσόνας
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Γ.Μητσιμπόνα Β΄
Προοδευτική Ανάβρας A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Ανάβρας
Προοδευτική Βερδικούσσας Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Βερδικούσσας
Ροδιακός Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Ροδιάς
Σ.Σ. Ραψάνης Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Ραψάνης
Σ.Φ. Λάρισα '88 Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) Ανθούπολης
Σμόλικας Φαλάνης Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Φαλάνης
Σταυραετός Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Σταυρού
ΣΤΕΦΑΝΟΒΟΥΝΟ/ΓΑΛΑΝΟΒΡΥΣΗ Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Στεφανοβουνου
Τοξότης Λάρισας Β' κατηγορία(5ος ΟΜΙΛΟΣ) Νέας Πολιτείας
Τύρναβος 2005 Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Τυρνάβου
Φαλανιακός Α' κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Φαλάνης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος")
Φορτούνα Κουτσοχέρου Β' κατηγορία(4ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Κουτσοχέρου
Χείμαρρος Μαρμαρίνης Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Μαρμαρίνης
To Top