Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Αβέρωφ Λάρισας (1) 15 5 16 5 0 0 17 1 2 0 0 5 0 3 0 0 12 1 0
2 Μπαράζ Πηνειός (1) 8 4 8 2 2 0 14 6 1 1 0 6 4 1 1 0 8 2 0
3 Νίκη Μιχαήλ (1) 6 3 8 2 0 1 11 3 2 0 0 10 0 0 0 1 1 3 0
4 Απόλλων Λάρισας (1) 6 3 3 2 0 1 11 8 1 0 0 6 3 1 0 1 5 5 0
5 Ηρακλής Λάρισας * 6 4 -4 2 0 2 7 11 1 0 1 3 6 1 0 1 4 5 0
6 Μπάραζ Πηνειός (3) 4 3 0 1 1 1 8 8 1 0 0 3 1 0 1 1 5 7 0
7 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)* 4 5 -3 1 1 3 11 14 1 1 1 8 5 0 0 2 3 9 0
8 Ακαδημία Τυρνάβου 3 3 -3 1 0 2 4 7 1 0 0 3 0 0 0 2 1 7 0
9 Παναγροτικός Νίκαιας* 3 4 -10 1 0 3 5 15 1 0 1 5 6 0 0 2 0 9 0
10 Ακαδημία Ολυμπίκ* 0 4 -15 0 0 4 5 20 0 0 3 4 15 0 0 1 1 5 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Olympic Park 13/10 09:30 Ακαδημία Ολυμπίκ* 3 - 5 Απόλλων Λάρισας (1)
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 13/10 09:30 Νίκη Μιχαήλ (1) 4 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Baraze 13/10 10:30 Μπαράζ Πηνειός (1) 3 - 3 Μπάραζ Πηνειός (3)
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 13/10 12:30 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)* 2 - 3 Ηρακλής Λάρισας *
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 13/10 12:30 Παναγροτικός Νίκαιας* 1 - 4 Αβέρωφ Λάρισας (1)

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Olympic Park 27/10 09:30 Ακαδημία Τυρνάβου 3 - 0 Παναγροτικός Νίκαιας*
διαιτητές Olympic Park 27/10 10:00 Ακαδημία Ολυμπίκ* 1 - 7 Μπαράζ Πηνειός (1)
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ 27/10 11:30 Μπάραζ Πηνειός (3) - Νίκη Μιχαήλ (1)
διαιτητές Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 27/10 13:00 Ηρακλής Λάρισας * 0 - 5 Αβέρωφ Λάρισας (1)
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 27/10 13:45 Απόλλων Λάρισας (1) 6 - 3 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)*

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 10/11 09:30 Ηρακλής Λάρισας * 3 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 10/11 09:45 Παναγροτικός Νίκαιας* 4 - 2 Μπάραζ Πηνειός (3)
διαιτητές Baraze 10/11 11:30 Μπαράζ Πηνειός (1) 3 - 1 Νίκη Μιχαήλ (1)
διαιτητές Αβέρωφ 10/11 12:45 Αβέρωφ Λάρισας (1) 2 - 0 Απόλλων Λάρισας (1)
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 10/11 13:00 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)* 5 - 1 Ακαδημία Ολυμπίκ*

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ 01/12 10:00 Μπάραζ Πηνειός (3) 3 - 1 Ηρακλής Λάρισας *
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 01/12 11:30 Νίκη Μιχαήλ (1) 6 - 0 Παναγροτικός Νίκαιας*
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 01/12 14:00 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)* 1 - 1 Μπαράζ Πηνειός (1)
διαιτητές Athletic Hall 02/12 11:00 Απόλλων Λάρισας (1) - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Olympic Park 02/12 11:30 Ακαδημία Ολυμπίκ* 0 - 3 Αβέρωφ Λάρισας (1)

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αβέρωφ 15/12 10:00 Αβέρωφ Λάρισας (1) 3 - 0 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)*
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 15/12 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Ακαδημία Ολυμπίκ*
διαιτητές Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 15/12 11:00 Ηρακλής Λάρισας * - Νίκη Μιχαήλ (1)
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ 15/12 11:30 Μπάραζ Πηνειός (3) - Απόλλων Λάρισας (1)
διαιτητές Baraze 15/12 12:00 Μπαράζ Πηνειός (1) - Παναγροτικός Νίκαιας*

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Olympic Park - Ακαδημία Ολυμπίκ* - Μπάραζ Πηνειός (3)
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) - Νίκη Μιχαήλ (1) - Απόλλων Λάρισας (1)
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - Ατρόμητοι-Θύελλα (1)* - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας* - Ηρακλής Λάρισας *
διαιτητές Αβέρωφ - Αβέρωφ Λάρισας (1) - Μπαράζ Πηνειός (1)

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ - Μπάραζ Πηνειός (3) - Ατρόμητοι-Θύελλα (1)*
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) - Νίκη Μιχαήλ (1) - Ακαδημία Ολυμπίκ*
διαιτητές Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) - Ηρακλής Λάρισας * - Μπαράζ Πηνειός (1)
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - Ακαδημία Τυρνάβου - Αβέρωφ Λάρισας (1)
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ - Απόλλων Λάρισας (1) - Παναγροτικός Νίκαιας*

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ - Μπαράζ Πηνειός (1) - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - Ατρόμητοι-Θύελλα (1)* - Νίκη Μιχαήλ (1)
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας* - Ακαδημία Ολυμπίκ*
διαιτητές Αβέρωφ - Αβέρωφ Λάρισας (1) - Μπάραζ Πηνειός (3)
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ - Απόλλων Λάρισας (1) - Ηρακλής Λάρισας *

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ - Μπαράζ Πηνειός (1) - Απόλλων Λάρισας (1)
διαιτητές Olympic Park - Ακαδημία Ολυμπίκ* - Ηρακλής Λάρισας *
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) - Νίκη Μιχαήλ (1) - Αβέρωφ Λάρισας (1)
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας* - Ατρόμητοι-Θύελλα (1)*
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - Ακαδημία Τυρνάβου - Μπάραζ Πηνειός (3)

To Top
error: Το περιεχόμενο είναι προστατευμένο!