Κ-14

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Ακαδημία ΠΟΕ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ακαδημία Τυρνάβου 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Δαμασιακός 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Νίκη Μιχαήλ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Προοδευτική Βερδικούσας 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 20/10 10:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 20/10 11:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Δαμασιακός
διαιτητές Βερδικούσσας 20/10 11:00 Προοδευτική Βερδικούσας - Νίκη Μιχαήλ

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 03/11 10:00 Ακαδημία ΠΟΕ - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 03/11 10:00 Νίκη Μιχαήλ - Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 03/11 10:00 Δαμασιακός - Προοδευτική Βερδικούσας

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 17/11 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Προοδευτική Βερδικούσας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 17/11 10:00 Δαμασιακός - Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Ελασσόνας 17/11 10:00 Ακαδημία ΠΟΕ - Νίκη Μιχαήλ

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 01/12 10:00 Νίκη Μιχαήλ - Δαμασιακός
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 01/12 10:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Βερδικούσσας 01/12 10:00 Προοδευτική Βερδικούσας - Ακαδημία ΠΟΕ

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 15/12 10:00 Δαμασιακός - Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 15/12 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Βερδικούσσας 15/12 10:00 Προοδευτική Βερδικούσας - Οικονόμος Τσαριτσάνης

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) - Νίκη Μιχαήλ - Προοδευτική Βερδικούσας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") - Δαμασιακός - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ελασσόνας - Ακαδημία ΠΟΕ - Οικονόμος Τσαριτσάνης

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - Ακαδημία Τυρνάβου - Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Βερδικούσσας - Προοδευτική Βερδικούσας - Δαμασιακός

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βερδικούσσας - Προοδευτική Βερδικούσας - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δαμασιακός
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) - Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημία ΠΟΕ

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") - Δαμασιακός - Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - Ακαδημία Τυρνάβου - Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Ελασσόνας - Ακαδημία ΠΟΕ - Προοδευτική Βερδικούσας

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - Ακαδημία ΠΟΕ - Δαμασιακός
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) - Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Προοδευτική Βερδικούσας

To Top
error: Το περιεχόμενο είναι προστατευμένο!