Β' κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Κεραυνός Δρυμού 22 9 17 7 1 1 27 10 3 0 1 9 5 4 1 0 18 5 0
2 Ροδιακός 22 9 15 7 1 1 22 7 4 0 1 16 6 3 1 0 6 1 0
3 Δόξα Βαλανίδας 21 9 6 7 0 2 16 10 4 0 0 8 2 3 0 2 8 8 0
4 Ακαδημία Τυρνάβου 16 9 11 5 1 3 16 5 3 0 1 14 3 2 1 2 2 2 0
5 ΑΟ Συκέας 15 9 8 5 0 4 25 17 3 0 2 13 8 2 0 2 12 9 0
6 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 15 9 3 4 3 2 17 14 3 2 0 9 5 1 1 2 8 9 0
7 Προοδευτική Βερδικούσσας 15 9 2 5 0 4 13 11 3 0 2 10 5 2 0 2 3 6 0
8 Ηρακλής Πλατανουλίων 14 9 -1 4 2 3 11 12 3 1 0 5 2 1 1 3 6 10 0
9 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 7 9 -12 2 1 6 10 22 2 1 1 7 7 0 0 5 3 15 0
10 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 4 9 -11 1 1 7 12 23 1 1 3 9 12 0 0 4 3 11 0
11 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 3 9 -13 1 0 8 12 25 0 0 4 3 10 1 0 4 9 15 0
12 Μύτικας Καλυβίων 3 9 -25 1 0 8 6 31 1 0 4 4 15 0 0 4 2 16 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ροδιάς 06/10 16:30 Ροδιακός 3 - 1 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Βερδικούσσας 06/10 16:30 Προοδευτική Βερδικούσσας 0 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ελασσόνας 07/10 10:30 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 2 - 1 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Συκέας 07/10 16:30 ΑΟ Συκέας 4 - 1 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Στεφανοβουνου 07/10 16:30 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 - 0 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 07/10 16:30 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 - 4 Κεραυνός Δρυμού

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκέας 13/10 16:00 ΑΟ Συκέας 3 - 4 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Καλυβίων 13/10 16:00 Μύτικας Καλυβίων 0 - 1 Ροδιακός
διαιτητές Δρυμού 13/10 16:00 Κεραυνός Δρυμού 4 - 1 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 14/10 16:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 0 - 1 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δασοχωρίου 14/10 16:00 Δόξα Βαλανίδας 2 - 0 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 14/10 16:00 Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 20/10 16:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 1 - 1 Ροδιακός
διαιτητές Βερδικούσσας 20/10 16:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 1 - 2 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Στεφανοβουνου 20/10 16:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 3 - 1 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 20/10 16:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 5 - 1 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Δρυμού 20/10 16:00 Κεραυνός Δρυμού 4 - 2 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Πλατανουλίων 20/10 16:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 0 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καλυβίων 27/10 16:00 Μύτικας Καλυβίων 0 - 3 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Βερδικούσσας 03/11 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 1 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Ροδιάς 03/11 15:00 Ροδιακός 4 - 0 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Συκέας 03/11 15:00 ΑΟ Συκέας 3 - 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 03/11 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 1 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 04/11 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 2 - 4 Ηρακλής Πλατανουλίων

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 11/11 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 3 - 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 11/11 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 - 2 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δρυμού 11/11 15:00 Κεραυνός Δρυμού 0 - 2 Ροδιακός
διαιτητές Πλατανουλίων 11/11 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 2 - 1 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 11/11 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 6 - 0 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Δασοχωρίου 11/11 15:00 Δόξα Βαλανίδας 3 - 2 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 17/11 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 3 - 3 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Στεφανοβουνου 17/11 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2 - 6 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Ροδιάς 17/11 15:00 Ροδιακός 0 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Συκέας 17/11 15:00 ΑΟ Συκέας 1 - 2 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Καλυβίων 17/11 15:00 Μύτικας Καλυβίων 1 - 5 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Βερδικούσσας 02/12 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 1 Ηρακλής Πλατανουλίων

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 25/11 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 2 - 2 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Πλατανουλίων 25/11 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 2 - 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 25/11 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Δασοχωρίου 25/11 15:00 Δόξα Βαλανίδας 1 - 0 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 25/11 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 0 - 2 Ροδιακός
διαιτητές Καλυβίων 25/11 15:00 Μύτικας Καλυβίων 1 - 5 ΑΟ Συκέας

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατανουλίων 09/12 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 1 - 0 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Δρυμού 09/12 15:00 Κεραυνός Δρυμού 1 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 09/12 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 - 2 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Στεφανοβουνου 09/12 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2 - 0 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Βερδικούσσας 09/12 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 5 - 0 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Ροδιάς 09/12 15:00 Ροδιακός 5 - 4 ΑΟ Συκέας

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 15/12 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 1 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δασοχωρίου 15/12 15:00 Δόξα Βαλανίδας 2 - 0 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 15/12 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 1 - 3 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Καλυβίων 16/12 15:00 Μύτικας Καλυβίων 2 - 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Συκέας 16/12 15:00 ΑΟ Συκέας 2 - 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ροδιάς 16/12 15:00 Ροδιακός 4 - 0 Προοδευτική Βερδικούσσας

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 22/12 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Πλατανουλίων 22/12 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Δρυμού 22/12 15:00 Κεραυνός Δρυμού - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 22/12 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ροδιακός
διαιτητές Στεφανοβουνου 22/12 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δασοχωρίου 23/12 15:00 Δόξα Βαλανίδας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Αναγέννηση Ευαγγελισμού

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Δασοχωρίου - - Δόξα Βαλανίδας - Ροδιακός
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Αναγέννηση Ευαγγελισμού

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Κεραυνός Δρυμού

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Δασοχωρίου - - Δόξα Βαλανίδας - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Ηρακλής Πλατανουλίων

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Ροδιακός
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Δασοχωρίου - - Δόξα Βαλανίδας - Ακαδημία Τυρνάβου

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δόξα Βαλανίδας

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Ροδιακός
διαιτητές Δασοχωρίου - - Δόξα Βαλανίδας - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Μύτικας Καλυβίων

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Μύτικας Καλυβίων

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Ακαδημία Τυρνάβου - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Δασοχωρίου - - Δόξα Βαλανίδας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Ροδιακός

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Ακαδημία Τυρνάβου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Ροδιακός

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Δασοχωρίου - - Δόξα Βαλανίδας - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Ροδιακός
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

To Top
error: Το περιεχόμενο είναι προστατευμένο!