Β' κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Κεραυνός Δρυμού 6 2 7 2 0 0 8 1 1 0 0 4 1 1 0 0 4 0 0
2 Ακαδημία Τυρνάβου 6 2 4 2 0 0 5 1 1 0 0 4 1 1 0 0 1 0 0
3 Ροδιακός 6 2 3 2 0 0 4 1 1 0 0 3 1 1 0 0 1 0 0
4 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 6 2 2 2 0 0 6 4 1 0 0 2 1 1 0 0 4 3 0
5 Δόξα Βαλανίδας 3 2 0 1 0 1 3 3 1 0 0 2 0 0 0 1 1 3 0
6 Προοδευτική Βερδικούσσας 3 2 0 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 0
7 ΑΟ Συκέας 3 2 0 1 0 1 1 0 1 7 5 0 0 0 0
8 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 2 -2 0 1 1 0 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 2 0
9 Ηρακλής Πλατανουλίων 1 2 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 1 4 0
10 Μύτικας Καλυβίων 0 2 -2 0 0 2 1 3 0 0 1 0 1 0 0 1 1 2 0
11 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 0 2 -4 0 0 2 1 5 0 0 1 0 1 0 0 1 1 4 0
12 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 2 -7 0 0 2 1 8 0 0 1 0 4 0 0 1 1 4 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ροδιάς 06/10 16:30 Ροδιακός 3 - 1 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Βερδικούσσας 06/10 16:30 Προοδευτική Βερδικούσσας 0 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ελασσόνας 07/10 10:30 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 2 - 1 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Συκέας 07/10 16:30 ΑΟ Συκέας 4 - 1 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Στεφανοβουνου 07/10 16:30 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 - 0 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 07/10 16:30 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 - 4 Κεραυνός Δρυμού

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δρυμού 13/10 16:00 Κεραυνός Δρυμού 4 - 1 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Καλυβίων 13/10 16:00 Μύτικας Καλυβίων 0 - 1 Ροδιακός
διαιτητές Συκέας 13/10 16:00 ΑΟ Συκέας 3 - 4 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 14/10 16:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 0 - 1 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δασοχωρίου 14/10 16:00 Δόξα Βαλανίδας 2 - 0 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 14/10 16:00 Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατανουλίων 20/10 16:00 Ηρακλής Πλατανουλίων - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δρυμού 20/10 16:00 Κεραυνός Δρυμού - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 20/10 16:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Στεφανοβουνου 20/10 16:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Βερδικούσσας 20/10 16:00 Προοδευτική Βερδικούσσας - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ελασσόνας 20/10 16:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Ροδιακός

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 03/11 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 03/11 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Καλυβίων 03/11 15:00 Μύτικας Καλυβίων - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Συκέας 03/11 15:00 ΑΟ Συκέας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Ροδιάς 03/11 15:00 Ροδιακός - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Βερδικούσσας 03/11 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δασοχωρίου 11/11 15:00 Δόξα Βαλανίδας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 11/11 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Πλατανουλίων 11/11 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Δρυμού 11/11 15:00 Κεραυνός Δρυμού - Ροδιακός
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 11/11 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Ελασσόνας 11/11 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καλυβίων 17/11 15:00 Μύτικας Καλυβίων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Συκέας 17/11 15:00 ΑΟ Συκέας - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Ροδιάς 17/11 15:00 Ροδιακός - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Βερδικούσσας 17/11 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Στεφανοβουνου 17/11 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 17/11 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καλυβίων 25/11 15:00 Μύτικας Καλυβίων - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 25/11 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ροδιακός
διαιτητές Δασοχωρίου 25/11 15:00 Δόξα Βαλανίδας - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 25/11 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Πλατανουλίων 25/11 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Ελασσόνας 25/11 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Κεραυνός Δρυμού

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ροδιάς 09/12 15:00 Ροδιακός - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Βερδικούσσας 09/12 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Στεφανοβουνου 09/12 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 09/12 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Δρυμού 09/12 15:00 Κεραυνός Δρυμού - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Πλατανουλίων 09/12 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ροδιάς 15/12 15:00 Ροδιακός - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Συκέας 15/12 15:00 ΑΟ Συκέας - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Καλυβίων 15/12 15:00 Μύτικας Καλυβίων - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 15/12 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Δασοχωρίου 15/12 15:00 Δόξα Βαλανίδας - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Ελασσόνας 15/12 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Ακαδημία Τυρνάβου

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Στεφανοβουνου - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ροδιακός
διαιτητές Δρυμού - Κεραυνός Δρυμού - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Πλατανουλίων - Ηρακλής Πλατανουλίων - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - Ακαδημία Τυρνάβου - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Δασοχωρίου - Δόξα Βαλανίδας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δασοχωρίου - - Δόξα Βαλανίδας - Ροδιακός
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - ΑΟ Συκέας

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Δασοχωρίου - - Δόξα Βαλανίδας - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δασοχωρίου - - Δόξα Βαλανίδας - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Ροδιακός
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Προοδευτική Βερδικούσσας

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Δασοχωρίου - - Δόξα Βαλανίδας - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Ροδιακός
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Ροδιακός
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Δασοχωρίου - - Δόξα Βαλανίδας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Ακαδημία Τυρνάβου - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Ηρακλής Πλατανουλίων

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Ροδιακός
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Ακαδημία Τυρνάβου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Δόξα Βαλανίδας

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Δασοχωρίου - - Δόξα Βαλανίδας - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Ροδιακός
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

To Top
error: Το περιεχόμενο είναι προστατευμένο!