A1 Κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Ολυμπιακός Αμπελιάς 28 12 22 9 1 2 33 11 6 0 0 23 3 3 1 2 10 8 0
2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 28 13 12 9 1 3 34 22 7 0 0 23 8 2 1 3 11 14 0
3 ΑΕ Βουναίνων 27 13 13 8 3 2 26 13 4 1 1 9 5 4 2 1 17 8 0
4 Αστήρ Μελισσοχωρίου 25 13 7 8 1 4 20 13 6 0 1 14 5 2 1 3 6 8 0
5 ΑΟ Μαυροβουνίου 24 13 6 8 0 5 20 14 5 0 2 14 6 3 0 3 6 8 0
6 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 23 12 11 7 2 3 20 9 2 1 3 6 8 5 1 0 14 1 0
7 ΑΟ Ελευθερών 22 13 5 6 4 3 16 11 2 3 1 6 4 4 1 2 10 7 0
8 Προοδευτική Ανάβρας 21 13 3 6 3 4 23 20 5 1 0 15 5 1 2 4 8 15 0
9 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 19 13 0 6 1 6 27 27 2 1 3 11 13 4 0 3 16 14 0
10 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 17 13 -5 5 2 6 21 26 3 1 3 12 13 2 1 3 9 13 0
11 Αστραπή Ν. Πολιτείας 16 13 -4 5 1 7 19 23 2 1 4 10 14 3 0 3 9 9 0
12 Δήμητρα Γιάννουλης 13 13 -10 4 1 8 11 21 2 0 5 4 10 2 1 3 7 11 0
13 Παναγροτικός Νίκαιας 13 13 -10 4 1 8 14 24 0 1 6 5 16 4 0 2 9 8 0
14 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 9 13 -17 3 0 10 14 31 2 0 4 6 12 1 0 6 8 19 0
15 Νεάπολη Λάρισας 8 13 -17 2 2 9 13 30 2 1 3 7 13 0 1 6 6 17 0
16 Ελπίς Μεσοχωρίου 4 13 -16 1 1 11 12 28 1 1 4 9 14 0 0 7 3 14 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δένδρων 22/09 17:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 22/09 17:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 5 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 22/09 17:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 1 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Μαυροβουνίου 22/09 17:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μελισσοχωρίου 22/09 17:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας 22/09 17:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 22/09 17:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 4 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Βουναίνων 22/09 17:00 ΑΕ Βουναίνων 2 - 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 30/09 17:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 2 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 30/09 17:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 5 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Αβέρωφ 30/09 17:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Ανάβρας 30/09 17:00 Προοδευτική Ανάβρας 3 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Ελευθερών 30/09 17:00 ΑΟ Ελευθερών 2 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 30/09 17:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 3 - 4 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Νεάπολης Β' 30/09 17:00 Νεάπολη Λάρισας 3 - 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 30/09 17:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 3 ΑΕ Βουναίνων

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 06/10 16:30 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Μαυροβουνίου 06/10 16:30 ΑΟ Μαυροβουνίου 2 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Μελισσοχωρίου 06/10 16:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 3 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Νέας Πολιτείας 06/10 16:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 - 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 06/10 16:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 4 - 1 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 06/10 16:30 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 2 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Βουναίνων 06/10 16:30 ΑΕ Βουναίνων 1 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Νεάπολης Β' 06/10 16:30 Νεάπολη Λάρισας 0 - 3 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 14/10 16:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 2 - 2 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μαυροβουνίου 14/10 16:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 4 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 14/10 16:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 14/10 16:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 14/10 16:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Αβέρωφ 14/10 16:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Ανάβρας 14/10 16:00 Προοδευτική Ανάβρας 2 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ελευθερών 14/10 16:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 0 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 20/10 16:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας 20/10 16:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 3 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 20/10 16:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 - 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 20/10 16:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 2 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Βουναίνων 20/10 16:00 ΑΕ Βουναίνων 0 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 20/10 16:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Νεάπολης Β' 20/10 16:00 Νεάπολη Λάρισας 2 - 1 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Ελευθερών 20/10 16:00 ΑΟ Ελευθερών 1 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νέας Πολιτείας 03/11 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 3 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Μελισσοχωρίου 03/11 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μαυροβουνίου 03/11 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 4 - 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 03/11 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 5 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 03/11 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 2 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 03/11 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Αβέρωφ 03/11 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 1 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Ανάβρας 03/11 15:00 Προοδευτική Ανάβρας 1 - 1 ΑΟ Ελευθερών

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 11/11 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 11/11 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 4 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Βουναίνων 11/11 15:00 ΑΕ Βουναίνων 3 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 11/11 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Νεάπολης Β' 11/11 15:00 Νεάπολη Λάρισας 1 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 11/11 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 2 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ελευθερών 11/11 15:00 ΑΟ Ελευθερών 2 - 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Αβέρωφ 11/11 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 1 Προοδευτική Ανάβρας

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 17/11 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 17/11 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Νέας Πολιτείας 17/11 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Μελισσοχωρίου 17/11 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 4 - 2 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μαυροβουνίου 17/11 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 3 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 17/11 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 17/11 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 2 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 17/11 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 7 - 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 25/11 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 4 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 25/11 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 25/11 15:00 Νεάπολη Λάρισας 0 - 5 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 25/11 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ελευθερών 25/11 15:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Ανάβρας 25/11 15:00 Προοδευτική Ανάβρας 1 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αβέρωφ 25/11 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 25/11 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 0 Παναγροτικός Νίκαιας

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γαλήνης 01/12 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 2 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Βουναίνων 01/12 15:00 ΑΕ Βουναίνων 1 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 01/12 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 01/12 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 2 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Νέας Πολιτείας 01/12 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 2 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Μελισσοχωρίου 01/12 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Μαυροβουνίου 01/12 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 01/12 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 09/12 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 2 - 1 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 09/12 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 4 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Ελευθερών 09/12 15:00 ΑΟ Ελευθερών 1 - 2 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ανάβρας 09/12 15:00 Προοδευτική Ανάβρας 4 - 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Αβέρωφ 09/12 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 7 - 3 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 09/12 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 09/12 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 09/12 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 15/12 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 15/12 15:00 Νεάπολη Λάρισας 1 - 3 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 15/12 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 0 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Βουναίνων 15/12 15:00 ΑΕ Βουναίνων 2 - 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 15/12 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 4 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 15/12 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 - 3 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 15/12 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 3 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Μελισσοχωρίου 15/12 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 2 ΑΟ Μαυροβουνίου

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 19/01 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 0 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Ανάβρας 19/01 15:00 Προοδευτική Ανάβρας 4 - 2 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Αβέρωφ 19/01 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 1 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Αναβάλλεται 19/01 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 19/01 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 19/01 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 4 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Μαυροβουνίου 19/01 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 2 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μελισσοχωρίου 19/01 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ανάβρας 27/01 15:00 Προοδευτική Ανάβρας - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Ελευθερών 27/01 15:00 ΑΟ Ελευθερών - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 27/01 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 27/01 15:00 Νεάπολη Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 27/01 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βουναίνων 27/01 15:00 ΑΕ Βουναίνων - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 27/01 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 27/01 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αστραπή Ν. Πολιτείας

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 02/02 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 02/02 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς - Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 02/02 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 02/02 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Μαυροβουνίου 02/02 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μελισσοχωρίου 02/02 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Νέας Πολιτείας 02/02 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 02/02 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ανάβρας - Προοδευτική Ανάβρας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - Ελπίς Μεσοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΑΕ Βουναίνων

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης - Δήμητρα Γιάννουλης - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μαυροβουνίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Μελισσοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ανάβρας - Προοδευτική Ανάβρας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - Ελπίς Μεσοχωρίου - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Νεάπολη Λάρισας

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης - Δήμητρα Γιάννουλης - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Μελισσοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - Ελπίς Μεσοχωρίου

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελισσοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Μαυροβουνίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Ανάβρας - Προοδευτική Ανάβρας - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - Ελπίς Μεσοχωρίου - ΑΟ Ελευθερών

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης - Δήμητρα Γιάννουλης - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - Ελπίς Μεσοχωρίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Προοδευτική Ανάβρας

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Μελισσοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Μαυροβουνίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Ανάβρας - Προοδευτική Ανάβρας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ

23η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης - Δήμητρα Γιάννουλης - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - Ελπίς Μεσοχωρίου - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ανάβρας - Προοδευτική Ανάβρας - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ολυμπιακός Αμπελιάς

24η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Μελισσοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μαυροβουνίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Ολυμπιακός Αμπελιάς

25η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης - Δήμητρα Γιάννουλης - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - Ελπίς Μεσοχωρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ανάβρας - Προοδευτική Ανάβρας - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας

26η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μελισσοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Μαυροβουνίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας

27η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης - Δήμητρα Γιάννουλης - Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Ανάβρας - Προοδευτική Ανάβρας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Μαυροβουνίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου

28η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - Ελπίς Μεσοχωρίου - Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Αστήρ Μελισσοχωρίου

29η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης - Δήμητρα Γιάννουλης - Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Μαυροβουνίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Μελισσοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων

30η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Ανάβρας - Προοδευτική Ανάβρας - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - Ελπίς Μεσοχωρίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων

To Top
error: Το περιεχόμενο είναι προστατευμένο!