Α' κατηγορία- Detox

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Φαλανιακός 13 5 7 4 1 0 10 3 2 1 0 6 3 2 0 0 4 0 0
2 Αχιλλέας Φαρσάλων 12 5 6 4 0 1 8 2 3 0 0 7 1 1 0 1 1 1 0
3 Ηρακλής Λάρισας 12 5 6 4 0 1 13 7 1 0 1 6 4 3 0 0 7 3 0
4 Αμπελωνιακός 12 5 5 4 0 1 8 3 2 0 1 3 2 2 0 0 5 1 0
5 Σμόλικας Φαλάνης 12 5 5 4 0 1 10 5 2 0 0 5 1 2 0 1 5 4 0
6 Αετός Μακρυχωρίου 10 5 4 3 1 1 10 6 2 1 0 7 2 1 0 1 3 4 0
7 Δωτιέας Αγιάς 8 5 4 2 2 1 6 2 2 0 1 5 1 0 2 0 1 1 0
8 Δόξα Αργυροπουλίου 8 5 3 2 2 1 9 6 1 2 0 6 4 1 0 1 3 2 0
9 ΠΟ Ελασσόνας 6 5 2 1 3 1 7 5 1 1 1 4 2 0 2 0 3 3 0
10 Τύρναβος 2005 6 5 0 1 3 1 7 7 1 1 0 4 1 0 2 1 3 6 0
11 ΑΕ Κιλελέρ 6 5 -3 2 0 3 7 10 2 0 1 5 3 0 0 2 2 7 0
12 Δαμασιακός 5 5 -3 1 2 2 3 6 1 1 0 3 2 0 1 2 0 4 0
13 Λάρισα 2012 3 5 -5 1 0 4 5 10 1 0 1 4 4 0 0 3 1 6 0
14 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 5 -7 0 0 5 4 11 0 0 2 2 5 0 0 3 2 6 0
15 Αετός Αμυγδαλέας 0 5 -9 0 0 5 3 12 0 0 2 0 2 0 0 3 3 10 0
16 Κίσσαβος Συκουρίου -9 5 -15 0 0 5 0 15 0 0 2 0 6 0 0 3 0 9 -9
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 15/09 17:00 Αμπελωνιακός 2 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Ελευθερών 15/09 17:00 Ηρακλής Λάρισας 5 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Αγιάς 15/09 17:00 Δωτιέας Αγιάς 0 - 1 Φαλανιακός
διαιτητές Φαλάνης 15/09 17:00 Σμόλικας Φαλάνης 2 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Φαρσάλων 16/09 17:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 16/09 17:00 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Ελασσόνας 16/09 17:00 ΠΟ Ελασσόνας 1 - 2 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Τυρνάβου 16/09 17:00 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 1 Τύρναβος 2005

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 23/09 17:00 Δαμασιακός 1 - 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 23/09 17:00 Αετός Μακρυχωρίου 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 23/09 17:00 Λάρισα 2012 1 - 3 Αμπελωνιακός
διαιτητές Φαλάνης 23/09 17:00 Φαλανιακός 2 - 2 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αμυγδαλέας 23/09 17:00 Αετός Αμυγδαλέας 0 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Τυρνάβου 23/09 17:00 Τύρναβος 2005 1 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 23/09 17:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 3 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Ροδιάς 23/09 17:00 Δόξα Αργυροπουλίου 4 - 2 ΑΕ Κιλελέρ

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μακρυχωρίου 29/09 17:00 Αετός Μακρυχωρίου 0 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Φαρσάλων 29/09 17:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 2 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 29/09 17:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Φαλανιακός
διαιτητές Τυρνάβου 29/09 17:00 Αμπελωνιακός 1 - 0 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Ελασσόνας 29/09 17:00 ΠΟ Ελασσόνας 3 - 0 Τύρναβος 2005
διαιτητές Φαλάνης 29/09 17:00 Σμόλικας Φαλάνης 3 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αγιάς 29/09 17:00 Δωτιέας Αγιάς 2 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 29/09 17:00 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 2 Ηρακλής Λάρισας

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 07/10 16:30 Λάρισα 2012 3 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Φαλάνης 07/10 16:30 Φαλανιακός 2 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Αμυγδαλέας 07/10 16:30 Αετός Αμυγδαλέας 0 - 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 07/10 16:30 Τύρναβος 2005 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 07/10 16:30 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 2 Αμπελωνιακός
διαιτητές Τυρνάβου 07/10 16:30 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 1 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Ελευθερών 07/10 16:30 Ηρακλής Λάρισας 1 - 3 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Αγιάς 07/10 16:30 Δωτιέας Αγιάς 3 - 0 ΑΕ Κιλελέρ

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης 13/10 16:00 Φαλανιακός 2 - 1 Λάρισα 2012
διαιτητές Μακρυχωρίου 13/10 16:00 Αετός Μακρυχωρίου 4 - 2 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 13/10 16:00 Δαμασιακός 2 - 2 Τύρναβος 2005
διαιτητές Φαρσάλων 13/10 16:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 2 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 13/10 16:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Τυρνάβου 13/10 16:00 Αμπελωνιακός 0 - 2 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Ελασσόνας 13/10 16:00 ΠΟ Ελασσόνας 0 - 0 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 13/10 16:00 ΑΕ Κιλελέρ 3 - 1 Σμόλικας Φαλάνης

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας 21/10 16:00 Αετός Αμυγδαλέας - Φαλανιακός
διαιτητές Τυρνάβου 21/10 16:00 Τύρναβος 2005 - Λάρισα 2012
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 21/10 16:00 Δόξα Βλαχογιαννίου - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αργυροπουλίου 21/10 16:00 Δόξα Αργυροπουλίου - Δαμασιακός
διαιτητές Ελευθερών 21/10 16:00 Ηρακλής Λάρισας - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 21/10 16:00 Δωτιέας Αγιάς - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Φαλάνης 21/10 16:00 Σμόλικας Φαλάνης - Αμπελωνιακός
διαιτητές Ελασσόνας 21/10 16:00 ΠΟ Ελασσόνας - ΑΕ Κιλελέρ

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 27/10 16:00 Τύρναβος 2005 - Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Φαλάνης 27/10 16:00 Φαλανιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 27/10 16:00 Λάρισα 2012 - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Μακρυχωρίου 27/10 16:00 Αετός Μακρυχωρίου - Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 27/10 16:00 Δαμασιακός - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Φαρσάλων 27/10 16:00 Αχιλλέας Φαρσάλων - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 27/10 16:00 Κίσσαβος Συκουρίου - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 27/10 16:00 ΑΕ Κιλελέρ - Αμπελωνιακός

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 04/11 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου - Τύρναβος 2005
διαιτητές Αργυροπουλίου 04/11 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου - Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 04/11 15:00 Ηρακλής Λάρισας - Φαλανιακός
διαιτητές Αγιάς 04/11 15:00 Δωτιέας Αγιάς - Λάρισα 2012
διαιτητές Φαλάνης 04/11 15:00 Σμόλικας Φαλάνης - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Ελασσόνας 04/11 15:00 ΠΟ Ελασσόνας - Δαμασιακός
διαιτητές Τυρνάβου 04/11 15:00 Αμπελωνιακός - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 04/11 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου - ΑΕ Κιλελέρ

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 10/11 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Τυρνάβου 10/11 15:00 Τύρναβος 2005 - Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Αμυγδαλέας 10/11 15:00 Αετός Αμυγδαλέας - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Φαλάνης 10/11 15:00 Φαλανιακός - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 10/11 15:00 Λάρισα 2012 - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Μακρυχωρίου 10/11 15:00 Αετός Μακρυχωρίου - Αμπελωνιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 10/11 15:00 Δαμασιακός - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 10/11 15:00 ΑΕ Κιλελέρ - Αχιλλέας Φαρσάλων

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 18/11 15:00 Ηρακλής Λάρισας - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Αγιάς 18/11 15:00 Δωτιέας Αγιάς - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Φαλάνης 18/11 15:00 Σμόλικας Φαλάνης - Τύρναβος 2005
διαιτητές Ελασσόνας 18/11 15:00 ΠΟ Ελασσόνας - Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Τυρνάβου 18/11 15:00 Αμπελωνιακός - Φαλανιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 18/11 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου - Λάρισα 2012
διαιτητές Φαρσάλων 18/11 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 18/11 15:00 Δαμασιακός - ΑΕ Κιλελέρ

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 24/11 15:00 Ηρακλής Λάρισας - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Αργυροπουλίου 24/11 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 24/11 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Τυρνάβου 24/11 15:00 Τύρναβος 2005 - Αμπελωνιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 24/11 15:00 Αετός Αμυγδαλέας - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Φαλάνης 24/11 15:00 Φαλανιακός - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 24/11 15:00 Λάρισα 2012 - Δαμασιακός
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 24/11 15:00 ΑΕ Κιλελέρ - Αετός Μακρυχωρίου

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης 02/12 15:00 Σμόλικας Φαλάνης - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Ελασσόνας 02/12 15:00 ΠΟ Ελασσόνας - Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Τυρνάβου 02/12 15:00 Αμπελωνιακός - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 02/12 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Φαρσάλων 02/12 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων - Τύρναβος 2005
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 02/12 15:00 Δαμασιακός - Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Μακρυχωρίου 02/12 15:00 Αετός Μακρυχωρίου - Φαλανιακός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 02/12 15:00 Λάρισα 2012 - ΑΕ Κιλελέρ

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης 08/12 15:00 Σμόλικας Φαλάνης - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αγιάς 08/12 15:00 Δωτιέας Αγιάς - Αμπελωνιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 08/12 15:00 Ηρακλής Λάρισας - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Αργυροπουλίου 08/12 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 08/12 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου - Δαμασιακός
διαιτητές Τυρνάβου 08/12 15:00 Τύρναβος 2005 - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αμυγδαλέας 08/12 15:00 Αετός Αμυγδαλέας - Λάρισα 2012
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 08/12 15:00 ΑΕ Κιλελέρ - Φαλανιακός

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 16/12 15:00 Αμπελωνιακός - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 16/12 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Φαρσάλων 16/12 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 16/12 15:00 Δαμασιακός - Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Μακρυχωρίου 16/12 15:00 Αετός Μακρυχωρίου - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 16/12 15:00 Λάρισα 2012 - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Φαλάνης 16/12 15:00 Φαλανιακός - Τύρναβος 2005
διαιτητές Αμυγδαλέας 16/12 15:00 Αετός Αμυγδαλέας - ΑΕ Κιλελέρ

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 22/12 15:00 Αμπελωνιακός - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Ελασσόνας 22/12 15:00 ΠΟ Ελασσόνας - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Φαλάνης 22/12 15:00 Σμόλικας Φαλάνης - Δαμασιακός
διαιτητές Αγιάς 22/12 15:00 Δωτιέας Αγιάς - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 22/12 15:00 Ηρακλής Λάρισας - Λάρισα 2012
διαιτητές Αργυροπουλίου 22/12 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου - Φαλανιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 22/12 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου - Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 22/12 15:00 ΑΕ Κιλελέρ - Τύρναβος 2005

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") - - Δαμασιακός - Αμπελωνιακός
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Ραχούλας - - Λάρισα 2012 - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Αετός Αμυγδαλέας - Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - ΑΕ Κιλελέρ

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαρσάλων - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Δαμασιακός
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Λάρισα 2012
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Φαλανιακός
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - Τύρναβος 2005
διαιτητές Ελευθερών - - Ηρακλής Λάρισας - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - Δόξα Αργυροπουλίου

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") - - Δαμασιακός - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Ραχούλας - - Λάρισα 2012 - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Αετός Αμυγδαλέας - Αμπελωνιακός
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Ελευθερών - - Ηρακλής Λάρισας - ΑΕ Κιλελέρ

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Λάρισα 2012
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") - - Δαμασιακός - Φαλανιακός
διαιτητές Φαρσάλων - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Τύρναβος 2005
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - Δωτιέας Αγιάς

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας - - Λάρισα 2012 - Φαλανιακός
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Αετός Αμυγδαλέας - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Δαμασιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Ελευθερών - - Ηρακλής Λάρισας - Αμπελωνιακός
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - ΑΕ Κιλελέρ

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Ραχούλας - - Λάρισα 2012 - Τύρναβος 2005
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") - - Δαμασιακός - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Φαρσάλων - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - ΠΟ Ελασσόνας

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Αετός Αμυγδαλέας - Τύρναβος 2005
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - Φαλανιακός
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - Λάρισα 2012
διαιτητές Ελευθερών - - Ηρακλής Λάρισας - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - Δαμασιακός
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - ΑΕ Κιλελέρ

23η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Αετός Αμυγδαλέας - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Ραχούλας - - Λάρισα 2012 - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") - - Δαμασιακός - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Φαρσάλων - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Αμπελωνιακός
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - Κίσσαβος Συκουρίου

24η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Ελευθερών - - Ηρακλής Λάρισας - Τύρναβος 2005
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - Φαλανιακός
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Λάρισα 2012
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Δαμασιακός
διαιτητές Φαρσάλων - - Αχιλλέας Φαρσάλων - ΑΕ Κιλελέρ

25η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Αετός Αμυγδαλέας - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - Αμπελωνιακός
διαιτητές Ραχούλας - - Λάρισα 2012 - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - Δαμασιακός

26η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Τύρναβος 2005
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Φαρσάλων - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Φαλανιακός
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") - - Δαμασιακός - Λάρισα 2012
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - ΑΕ Κιλελέρ

27η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Ελευθερών - - Ηρακλής Λάρισας - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - Αμπελωνιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Αετός Αμυγδαλέας - Δαμασιακός
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - Λάρισα 2012

28η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Φαρσάλων - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") - - Δαμασιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Τύρναβος 2005
διαιτητές Ραχούλας - - Λάρισα 2012 - Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - ΑΕ Κιλελέρ

29η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Αμπελωνιακός
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Ελευθερών - - Ηρακλής Λάρισας - Δαμασιακός
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - Λάρισα 2012
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Φαλανιακός
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - Αετός Αμυγδαλέας

30η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαρσάλων - - Αχιλλέας Φαρσάλων - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") - - Δαμασιακός - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Ραχούλας - - Λάρισα 2012 - Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Αετός Αμυγδαλέας - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Αμπελωνιακός

To Top
error: Το περιεχόμενο είναι προστατευμένο!