ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες της Κυριακής 16-12-2018
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Λάρισας-Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου-Αχιλλέας Φαρσάλων1 - 0 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου-Δαμασιακός0 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΟΣ
ΤΕΓΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Τυρνάβου Τύρναβος 2005 -Αετός Μακρυχωρίου0 - 3 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας-Λάρισα 20123 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΜΠΟΥΤΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ-Φαλανιακός1 - 2 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΕΖΟΣ
ΜΠΡΑΜΗΣ
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Αγιάς Δωτιέας Αγιάς-Αμπελωνιακός0 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΤΕΓΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Τερψιθέας Α.Ε.Μάνδρας 2016-Ιπποκράτης0 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΣΙΤΣΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Ανθούπολης Σ.Φ. Λάρισα '88-Ατρόμητος Δασοχωρίου2 - 4 ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΗΣ
ΝΑΤΣΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Ραχούλας Δόξα Ραχούλας-Κεραυνός Δένδρων1 - 3 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ
ΤΣΕΝΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας-Μαρίνος Αντύπας2 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΤΣΗΣ
ΓΚΟΥΓΚΟΤΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Φορτούνα Κουτσοχέρου1 - 1 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΑΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων-Μαχητής Τερψιθέας2 - 6 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΜΕΤΟΥ
ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Θεσσαλικού Πελασγιώτις Λάρισας-Λαρισαϊκός2 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΣΜΑΝΟΣ
ΜΠΛΙΩΝΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου-Απόλλων Γαλήνης 20160 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΚΑΡΠΑΣ
ΘΥΜΙΟΥ
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης-Δάφνη Γλαύκης - ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗ
ΚΟΣΜΕΤΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Δεν Διεξάγεται Τοξότης Λάρισας-Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου-Ανθούπολη1 - 1 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ
ΚΟΥΤΙΝΑ
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Αετολόφου Αγιάς Αετός Αετολόφου-Α.Ε.Σ. Χαραυγή9 - 2 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΟΥΡΛΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Ροδιάς Ροδιακός-Προοδευτική Βερδικούσσας4 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΟΥΠΚΟΥ
ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Συκέας ΑΟ Συκέας-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση2 - 1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΜΑΡΟΓΛΟΥ
ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ-9η 15:00 Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων-Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 - 1 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ
To Top
error: Το περιεχόμενο είναι προστατευμένο!