ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες του Σαββάτου 20-10-2018
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος-5η 16:00 Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης-Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος-5η 16:00 Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας-Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος-5η 16:00 Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"-ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος-5η 16:00 Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων-Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος-5η 16:00 Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος-5η 16:00 Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος-5η 16:00 Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας -ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-Κανονική Περίοδος-5η 16:00 Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών-Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου-Θύελλα Ελάτειας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου-ΔΙΑΣ 2018 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου-Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016-Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης-Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Γαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016-Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή-Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Ανθούπολης Ανθούπολη-Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Στεφανοβουνου Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Μύτικας Καλυβίων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας-ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων-Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Δρυμού Κεραυνός Δρυμού-Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες της Κυριακής 21-10-2018
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-6η 16:00 Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας-ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-6η 16:00 Τυρνάβου Τύρναβος 2005 -Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-6η 16:00 Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου-Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-6η 16:00 Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου-Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-6η 16:00 Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας-Αχιλλέας Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-6η 16:00 Δεν Διεξάγεται Δωτιέας Αγιάς-Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-6η 16:00 Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης-Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-6η 16:00 Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας-Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων-Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Σταυρού Σταυραετός-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου-Μυραϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Κρήνης Νίκη Κρήνης-ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 ΒΑΣΙΛΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΗ-Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης-ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Κουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου-Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Μαρίνος Αντύπας-Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Νεάπολης Β' Άγιος Θωμάς-Σ.Φ. Λάρισα '88 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου-Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων-Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας-Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 13:00 Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός-Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας-Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-3η 16:00 Αετολόφου Αγιάς Αετός Αετολόφου-Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top
error: Το περιεχόμενο είναι προστατευμένο!