ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30-09-2017 | 16:00 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Ιπποκράτης | 0 - 3 | |
2 | 08-10-2017 | 15:30 | Ραχούλας | Δόξα Ραχούλας | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 0 - 1 | |
3 | 14-10-2017 | 15:00 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Δόξα Υπέρειας | 1 - 3 | |
4 | 22-10-2017 | 15:00 | Βοηθ. Φαρσάλων | Ακαδημία Αχιλλέως | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 1 - 5 | |
5 | 04-11-2017 | 15:00 | Ναρθακίου | ΑΟ Ναρθακίου | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 1 - 1 | |
6 | 18-11-2017 | 15:00 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Αναγέννηση Ζαππείου | 1 - 2 | |
7 | 26-11-2017 | 15:00 | Φαρσάλων | Αναγέννηση Φαρσάλων | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 4 - 1 | |
8 | 02-12-2017 | 15:00 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | 0 - 0 | |
9 | 10-12-2017 | 15:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 4 - 1 | |
10 | 16-12-2017 | 15:00 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | 1 - 0 | |
11 | 20-01-2018 | 15:00 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Άρης Διλόφου | 0 - 1 | |
12 | 27-01-2018 | 15:00 | Ανθούπολης | Ανθούπολη | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 1 - 1 | |
13 | 03-02-2018 | 15:15 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Ατρόμητος Βαμβακούς | 0 - 2 | |
14 | 11-02-2018 | 15:15 | Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | Ιπποκράτης | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 5 - 2 | |
15 | 17-02-2018 | 15:15 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Δόξα Ραχούλας | 0 - 4 | |
16 | 04-03-2018 | 15:30 | Υπέρειας | Δόξα Υπέρειας | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 5 - 1 | |
17 | 10-03-2018 | 15:30 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Ακαδημία Αχιλλέως | 1 - 4 | |
18 | 17-03-2018 | 16:00 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | ΑΟ Ναρθακίου | 1 - 1 | |
19 | 31-03-2018 | 16:00 | Ζαππείου | Αναγέννηση Ζαππείου | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 0 - 0 | |
20 | 15-04-2018 | 16:00 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Αναγέννηση Φαρσάλων | 1 - 2 | |
21 | 21-04-2018 | 16:00 | Κοιλάδας | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 10 - 0 | |
22 | 28-04-2018 | 16:30 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 0 - 3 | |
23 | 03-05-2018 | 16:30 | Θεσσαλικού | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 2 - 3 | |
24 | 06-05-2018 | 16:30 | Διλόφου Φαρσάλων | Άρης Διλόφου | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 3 - 1 | |
25 | 12-05-2018 | 16:30 | Κοιλάδας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Ανθούπολη | 3 - 2 | |
26 | 19-05-2018 | 16:30 | Βαμβακούς | Ατρόμητος Βαμβακούς | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 3 - 2 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΕΥΘΥΜΙΟΣ | 1989 | ||||
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1989 | ||||
ΜΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ | ΚΟΣΤΑ | 1996 | ||||
ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1995 | ||||
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1990 | ||||
ΡΑΙΔΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1978 | ||||
ΤΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΘΩΜΑΣ | 1981 | ||||
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | - | ||||
ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΥΛΟΣ | 1991 | ||||
ΦΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΠΑΝΤΕΛΗΣ | 1980 |