ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30-09-2017 | 16:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Δόξα Ομορφοχωρίου | 6 - 0 | |
2 | 08-10-2017 | 15:30 | Στομίου | Θερμαϊκός Στομίου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 1 - 1 | |
3 | 14-10-2017 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Ολυμπιακός Χειμαδίου | 2 - 0 | |
4 | 22-10-2017 | 15:00 | Μαρμαρίνης | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 1 - 0 | |
5 | 05-11-2017 | 15:00 | Νέου Περιβολίου | Αστήρ Ν.Περιβολίου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 0 - 2 | |
6 | 19-11-2017 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" | 1 - 0 | |
7 | 26-11-2017 | 15:00 | Παραποτάμου | Κεραυνός Παραποτάμου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 1 - 4 | |
8 | 03-12-2017 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Σ.Σ. Ραψάνης | 2 - 1 | |
9 | 09-12-2017 | 15:00 | Γλαύκης | Δάφνη Γλαύκης | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 3 - 0 | |
10 | 16-12-2017 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Άρης Κουλουρίου | 4 - 0 | |
11 | 07-01-2018 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Πελασγιώτις Λάρισας | 2 - 1 | |
12 | 14-01-2018 | 15:00 | Πουρναρίου | Αναγέννηση Πουρναρίου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 0 - 2 | |
13 | 21-01-2018 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Προοδευτική Ανάβρας | 0 - 0 | |
14 | 28-01-2018 | 15:00 | Ομορφοχωρίου | Δόξα Ομορφοχωρίου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 1 - 1 | |
15 | 03-02-2018 | 15:15 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Θερμαϊκός Στομίου | 1 - 1 | |
16 | 10-02-2018 | 15:15 | Χειμαδίου | Ολυμπιακός Χειμαδίου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 0 - 4 | |
17 | 03-03-2018 | 15:30 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | 1 - 1 | |
18 | 11-03-2018 | 15:30 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Αστήρ Ν.Περιβολίου | 3 - 1 | |
19 | 18-03-2018 | 16:00 | Γαλήνης | ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 2 - 1 | |
20 | 01-04-2018 | 16:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Κεραυνός Παραποτάμου | 2 - 1 | |
21 | 14-04-2018 | 16:00 | Ραψάνης | Σ.Σ. Ραψάνης | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 0 - 3 | |
22 | 22-04-2018 | 16:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Δάφνη Γλαύκης | 1 - 2 | |
23 | 28-04-2018 | 16:30 | Κουλουρίου | Άρης Κουλουρίου | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 2 - 1 | |
24 | 06-05-2018 | 16:30 | Μελίας | Πελασγιώτις Λάρισας | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 4 - 2 | |
25 | 12-05-2018 | 16:30 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | - | Αναγέννηση Πουρναρίου | 3 - 2 | |
26 | 19-05-2018 | 16:30 | Ανάβρας | Προοδευτική Ανάβρας | - | Αναγέννηση Πυργετού 2016 | 2 - 1 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
BIBA KRISTIAN | PASHUK | 1998 | ||||
BONOMI JANI | NIKOLLA | 1998 | ||||
HYSA BLERIM | FERDINAND | 1997 | ||||
ΓΚΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 2001 | ||||
ΚΑΜΑΜΙ ΝΕΧΗΙΠ | SHPETIM | 1997 | ||||
ΠΑΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣΤΕΡΙΟΣ | 1989 | ||||
ΠΕΤΡΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ | - | ||||
ΡΙΖΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1989 | ||||
ΤΣΑΚΕ ΕΡΓΚΕΡΤ | ΠΕΡΠΑΡΙΜ | 1991 | ||||
ΤΣΙΑΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΘΕΟΦΙΛΟΣ | 1989 |