ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15-10-2016 | 09:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Ηρακλής Χάλκης | - | |
2 | 29-10-2016 | 09:00 | Μακρυχωρίου | Αετός Μακρυχωρίου | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 0 - 1 | |
3 | 12-11-2016 | 09:30 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Τοξότης Λάρισας | 1 - 6 | |
4 | 26-11-2016 | 09:30 | Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | Αστραπή Ν. Πολιτείας | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 1 - 4 | |
5 | 10-12-2016 | 09:30 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Αβέρωφ Λάρισας | 0 - 3 | |
6 | 28-01-2017 | 13:00 | Club Βουτυρίτσα | Ατρόμητοι-Θύελλα | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 4 - 2 | |
7 | 11-02-2017 | 11:00 | Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ | ΑΕ Λάρισας (Γ) | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
8 | 25-02-2017 | 10:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | ΑΟ Αμπελοκήπων | - | |
10 | 11-04-2017 | 15:30 | Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") | Ηρακλής Χάλκης | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
11 | 08-04-2017 | 11:30 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Αετός Μακρυχωρίου | - | |
12 | 22-04-2017 | 11:00 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Τοξότης Λάρισας | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
13 | 29-04-2017 | 09:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Αστραπή Ν. Πολιτείας | 1 - 0 | |
14 | 06-05-2017 | 10:30 | Αβέρωφ | Αβέρωφ Λάρισας | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
15 | 13-05-2017 | 09:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Ατρόμητοι-Θύελλα | 4 - 3 | |
16 | 19-05-2017 | 15:30 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | ΑΕ Λάρισας (Γ) | 5 - 2 | |
17 | 29-05-2017 | 17:30 | Αμπελοκήπων | ΑΟ Αμπελοκήπων | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 1 - 0 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1997 | ||||
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1996 | ||||
ΓΚΟΥΤΙΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΑΣΤΕΡΙΟΣ | 2003 | ||||
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 1995 | ||||
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1995 | ||||
ΜΑΝΑΚΟΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1995 | ||||
ΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1989 | ||||
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 1996 | ||||
ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | 1985 |