Α/ΑΟΜΑΔΑΕΔΡΑΔΕΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ
1Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" Γαλήνης Δεν έχει ορισθεί
2ΑΕ Βουναίνων Βουναίνων Δεν έχει ορισθεί
3ΑΕ Κιλελέρ Κιλελέρ (Κυψέλης) Δεν έχει ορισθεί
4Αετός Αμυγδαλέας Αμυγδαλέας Δεν έχει ορισθεί
5Αετός Μακρυχωρίου Μακρυχωρίου Δεν έχει ορισθεί
6Ακαδημία Αχιλλέως Βοηθ. Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί
7Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας Ελασσόνας Δεν έχει ορισθεί
8Ακαδημία Τυρνάβου Δεν έχει ορισθεί
9Αμπελωνιακός Αμπελώνος Δεν έχει ορισθεί
10Αναγέννηση Δ.Αρμενίου Αρμενίου Δεν έχει ορισθεί
11Αναγέννηση Ζαππείου Ζαππείου Δεν έχει ορισθεί
12Αναγέννηση Καλοχωρίου Καλοχωρίου Δεν έχει ορισθεί
13Αναγέννηση Πουρναρίου Πουρναρίου Δεν έχει ορισθεί
14Αναγέννηση Πυργετού 2016 Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Δεν έχει ορισθεί
15Αναγέννηση Φαρσάλων Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί
16Ανθούπολη Ανθούπολης Δεν έχει ορισθεί
17ΑΟ Αμπελοκήπων Αμπελοκήπων Δεν έχει ορισθεί
18ΑΟ Ελευθερών Ελευθερών Δεν έχει ορισθεί
19ΑΟ Μαυροβουνίου Μαυροβουνίου Δεν έχει ορισθεί
20ΑΟ Ναρθακίου Ναρθακίου Δεν έχει ορισθεί
21ΑΟ Συκέας Συκέας Δεν έχει ορισθεί
22Άρης Κουλουρίου Κουλουρίου Δεν έχει ορισθεί
23ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης Αιγάνης Δεν έχει ορισθεί
24Αστήρ Μελισσοχωρίου Μελισσοχωρίου Δεν έχει ορισθεί
25Αστήρ Ν.Περιβολίου Νέου Περιβολίου Δεν έχει ορισθεί
26Αστραπή Ν. Πολιτείας Νέας Πολιτείας Δεν έχει ορισθεί
27Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων Αγίων Αναργύρων Δεν έχει ορισθεί
28Ατρόμητος Βαμβακούς Βαμβακούς Δεν έχει ορισθεί
29Αχιλλέας Φαρσάλων Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί
30Δαμασιακός Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δεν έχει ορισθεί
31Δάφνη Γλαύκης Γλαύκης Δεν έχει ορισθεί
32Δήμητρα Γιάννουλης Γιάννουλης Δεν έχει ορισθεί
33Δολιχιακός Δολίχης Δεν έχει ορισθεί
34Δόξα Αργυροπουλίου Αργυροπουλίου Δεν έχει ορισθεί
35Δόξα Βαλανίδας Δασοχωρίου Δεν έχει ορισθεί
36Δόξα Βλαχογιαννίου Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δεν έχει ορισθεί
37Δόξα Ομορφοχωρίου Ομορφοχωρίου Δεν έχει ορισθεί
38Δόξα Ραχούλας Ραχούλας Δεν έχει ορισθεί
39Δόξα Υπέρειας Υπέρειας Δεν έχει ορισθεί
40Δωτιέας Αγιάς Αγιάς Δεν έχει ορισθεί
41Ελπίς Μεσοχωρίου Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Δεν έχει ορισθεί
42Ένωσις Μελίας Μελίας Δεν έχει ορισθεί
43Ηρακλής Λάρισας Ελευθερών Δεν έχει ορισθεί
44Ηρακλής Πλατανουλίων Πλατανουλίων Δεν έχει ορισθεί
45Θερμαϊκός Στομίου Στομίου Δεν έχει ορισθεί
46Θύελλα Βασιλή Βασιλή Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί
47Θύελλα Ελάτειας Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") Δεν έχει ορισθεί
48Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Δεν έχει ορισθεί
49Ιπποκράτης Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Δεν έχει ορισθεί
50Καλαρρύτες Κουλουρίου Δεν έχει ορισθεί
51Κεραυνός Δρυμού Δρυμού Δεν έχει ορισθεί
52Κεραυνός Παραποτάμου Παραποτάμου Δεν έχει ορισθεί
53Κίσσαβος Συκουρίου Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Δεν έχει ορισθεί
54Λάρισα 2012 Ραχούλας Γ.Μητσιμπόνα Β΄
55Λαρισαϊκός Βιολογικού Νέας Σμύρνης Δεν έχει ορισθεί
56Μαχητής Τερψιθέας Τερψιθέας Δεν έχει ορισθεί
57Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων Χαλκιάδων Δεν έχει ορισθεί
58Νεάπολη Λάρισας Νεάπολης Β' Δεν έχει ορισθεί
59Νίκη Κρήνης Κρήνης Δεν έχει ορισθεί
60Οικονόμος Τσαριτσάνης Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Δεν έχει ορισθεί
61Ολυμπιακός Αμπελιάς Αμπελιάς Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί
62Ολυμπιακός Χειμαδίου Χειμαδίου Δεν έχει ορισθεί
63Όλυμπος Γόννων Γόννων Δεν έχει ορισθεί
64Όλυμπος Καρυάς Καρυάς Ελασσόνας Δεν έχει ορισθεί
65Παναγροτικός Νίκαιας Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Δεν έχει ορισθεί
66Πανιώνιος Νέας Σμύρνης Βοηθητικό Βιολογικού Δεν έχει ορισθεί
67ΠΑΟΛ Αβέρωφ Αβέρωφ Δεν έχει ορισθεί
68Πελασγιώτις Λάρισας Maracana Πλίτση Δεν έχει ορισθεί
69ΠΟ Ελασσόνας Ελασσόνας Δεν έχει ορισθεί
70Προμηθέας ΑΕ Λάρισας Larissa Sport Center Δεν έχει ορισθεί
71Προοδευτική Ανάβρας Ανάβρας Δεν έχει ορισθεί
72Προοδευτική Βερδικούσσας Βερδικούσσας Δεν έχει ορισθεί
73Ροδιακός Ροδιάς Δεν έχει ορισθεί
74Σ.Σ. Ραψάνης Ραψάνης Δεν έχει ορισθεί
75Σμόλικας Φαλάνης Φαλάνης Δεν έχει ορισθεί
76Τύρναβος 2005 Τυρνάβου Δεν έχει ορισθεί
77Φαλανιακός Φαλάνης Δεν έχει ορισθεί
78Φιλοκτήτης Μελιβοίας Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Δεν έχει ορισθεί
79Φορτούνα Κουτσοχέρου Κουτσοχέρου Δεν έχει ορισθεί
80Χείμαρρος Μαρμαρίνης Μαρμαρίνης Δεν έχει ορισθεί
top