Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Κύπελλο
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Ομάδες


1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-09-2017 - 16:30Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 6 - 3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
16-09-2017 - 16:30Μαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Ολυμπιακός Χειμαδίου 0 - 3 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16-09-2017 - 16:30Ραψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Θερμαικός Στομίου 4 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16-09-2017 - 16:30Κουλουρίου Καλαρρύτες - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 1 - 4 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16-09-2017 - 16:30Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Δάφνη Γλαύκης 0 - 2 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16-09-2017 - 16:30Συκέας ΑΟ Συκέας - Κεραυνός Δρυμού 3 - 0 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16-09-2017 - 16:30Μεγ. Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δόξα Βαλανίδας 0 - 3 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16-09-2017 - 16:30Ανθουπολης Ανθούπολη - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος 0 - 3 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16-09-2017 - 16:30Βερδικούσσας Προοδ. Βερδικούσσας - Ηρακλής Πλατανουλιών 2 - 1 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16-09-2017 - 16:30Ναρθακίου Ναρθάκι - Αναγέννηση Ζαππείου 1 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16-09-2017 - 16:30Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 4 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16-09-2017 - 16:30Βασιλη Φαρσάλων Θυελλα Βασιλη - Δόξα Υπέρειας 1 - 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16-09-2017 - 16:30Κρηνης Νίκη Κρήνης - Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 3 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
16-09-2017 - 16:30Γ.Μητσιμπόνα B Πελασγιώτις Λάρισας - Δόξα Ομορφοχωρίου 1 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17-09-2017 - 16:00Κοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Ιπποκράτης 7 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17-09-2017 - 16:00Κουτσοχειρου Φορτουνα Κουτσοχειρου - Λαρισαϊκός 4 - 1 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
17-09-2017 - 16:00Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Αβέρωφ Λάρισας 1 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
17-09-2017 - 16:00Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα) Θύελλα Ελάτειας - Αστήρ Ν.Περιβολίου 1 - 3 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17-09-2017 - 16:00Χαλκιαδων Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δόξα Ραχούλας 0 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
17-09-2017 - 16:00Ελασσόνας Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσονας - Όλυμπος Καρυάς 4 - 1 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17-09-2017 - 16:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Δολιχιακός 3 - 1 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
17-09-2017 - 16:00Ροδιας Ροδιακός - Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 6 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17-09-2017 - 16:00Αιγανης ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - Κεραυνός Παραποτάμου 2 - 1 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17-09-2017 - 16:00Αρμενιου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Προοδευτική Ανάβρας 1 - 4 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-09-2017 - 16:00Ελασσόνας Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσονας - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
23-09-2017 - 16:30Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί
23-09-2017 - 16:30Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
23-09-2017 - 16:30Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
23-09-2017 - 16:30Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
24-09-2017 - 16:30Βερδικούσσας Προοδ. Βερδικούσσας - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
24-09-2017 - 16:30Αιγανης ΑΣ Ολυμπος Αιγάνης - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί
24-09-2017 - 16:30Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
24-09-2017 - 16:30Ζαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
24-09-2017 - 16:30Γαληνης Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
24-09-2017 - 16:30Κουλουρίου Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί
24-09-2017 - 16:30Κουτσοχειρου Φορτουνα Κουτσοχειρου - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
top