Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Εφήβων - 3oς ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Τοξότης Λάρισας 2 - 3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21-10-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Διογένης Λάρισας - Ανθούπολη 3 - 1 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
21-10-2017 - 11:30Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Πελασγιώτις Λάρισας- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 09:30Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Τοξότης Λάρισας - Διογένης Λάρισας 3 - 1 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-11-2017 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Πελασγιώτις Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας 2 - 4 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04-11-2017 - 11:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ανθούπολη 3 - 0 ΜΠΑΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
Ηρακλής Λάρισας- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Διογένης Λάρισας 4 - 2 Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 10:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Πελασγιώτις Λάρισας 4 - 2 ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25-11-2017 - 11:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Τοξότης Λάρισας 2 - 0 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ανθούπολη- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 10:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 0 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
09-12-2017 - 10:30Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Διογένης Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 2 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
04-01-2018 - 15:30Maracana Πλίτση Πελασγιώτις Λάρισας - Ανθούπολη 4 - 5 Δεν έχει ορισθεί
Τοξότης Λάρισας- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-01-2018 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 1 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07-01-2018 - 10:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Ηρακλής Λάρισας 2 - 0 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
07-01-2018 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Τοξότης Λάρισας - Πελασγιώτις Λάρισας 5 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΘΩΜΑΣ
Διογένης Λάρισας- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-01-2018 - 09:45Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Πελασγιώτις Λάρισας 2 - 1 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-01-2018 - 10:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Τοξότης Λάρισας 1 - 1 ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20-01-2018 - 10:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Παναγροτικός Νίκαιας 5 - 2 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-02-2018 - 09:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Τοξότης Λάρισας - Ανθούπολη 0 - 1 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
03-02-2018 - 10:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας 0 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
03-02-2018 - 11:45Maracana Πλίτση Πελασγιώτις Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 1 ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-02-2018 - 10:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ηρακλής Λάρισας 3 - 0 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
17-02-2018 - 10:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Διογένης Λάρισας - ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17-02-2018 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Τοξότης Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας - ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Πελασγιώτις Λάρισας- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
24-02-2018 - 10:00Αναβάλλεται Παναγροτικός Νίκαιας - Πελασγιώτις Λάρισας - ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24-02-2018 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Διογένης Λάρισας - Τοξότης Λάρισας - ΜΠΑΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
24-02-2018 - 10:00Ανθούπολης Ανθούπολη - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
Ηρακλής Λάρισας- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-03-2018 - 10:00Βοηθ. Νέας Πολιτείας Τοξότης Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 10:00Maracana Πλίτση Πελασγιώτις Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 10:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Ανθούπολη- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ανθούπολης Ανθούπολη - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Τοξότης Λάρισας- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Maracana Πλίτση Πελασγιώτις Λάρισας - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Διογένης Λάρισας- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Maracana Πλίτση Πελασγιώτις Λάρισας - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ. Νέας Πολιτείας Τοξότης Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ανθούπολης Ανθούπολη - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό
top