Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Εφήβων - 3oς ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Τοξότης Λάρισας 2 - 3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21-10-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Διογένης Λάρισας - Ανθούπολη 3 - 1 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
21-10-2017 - 11:30Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Πελασγιώτις Λάρισας- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 09:30Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Τοξότης Λάρισας - Διογένης Λάρισας 3 - 1 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-11-2017 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Πελασγιώτις Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας 2 - 4 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04-11-2017 - 11:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ανθούπολη 3 - 0 ΜΠΑΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
Ηρακλής Λάρισας- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 10:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 11:30Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Ανθούπολη- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 10:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 10:00Maracana Πλίτση Πελασγιώτις Λάρισας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 10:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Τοξότης Λάρισας- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ανθούπολης Ανθούπολη - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ. Νέας Πολιτείας Τοξότης Λάρισας - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Διογένης Λάρισας- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ανθούπολης Ανθούπολη - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ. Νέας Πολιτείας Τοξότης Λάρισας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Maracana Πλίτση Πελασγιώτις Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Νέας Πολιτείας Τοξότης Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Πελασγιώτις Λάρισας- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Ηρακλής Λάρισας- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Νέας Πολιτείας Τοξότης Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείMaracana Πλίτση Πελασγιώτις Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Ανθούπολη- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Τοξότης Λάρισας- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείMaracana Πλίτση Πελασγιώτις Λάρισας - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Διογένης Λάρισας- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείMaracana Πλίτση Πελασγιώτις Λάρισας - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Νέας Πολιτείας Τοξότης Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό
top