Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Εφήβων - 1ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 09:30Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ 2 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21-10-2017 - 10:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 5 - 4 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21-10-2017 - 10:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Αμπελωνιακός - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 09:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04-11-2017 - 10:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 0 - 4 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-11-2017 - 10:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 0 - 2 ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 09:30Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 10:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
26-11-2017 - 10:00Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 10:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 10:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 10:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Δεν έχει ορισθεί

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείCamp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείClub Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί Ακαδημία Τυρνάβου - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί Ακαδημία Τυρνάβου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείCamp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείClub Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
top