Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Εφήβων - 1ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 09:30Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ 2 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21-10-2017 - 10:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 5 - 4 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21-10-2017 - 10:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Αμπελωνιακός - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 09:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04-11-2017 - 10:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 0 - 4 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-11-2017 - 10:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 0 - 2 ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 09:30Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ακαδημία Τυρνάβου - ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25-11-2017 - 10:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Αμπελωνιακός - ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26-11-2017 - 10:00Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 2 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 10:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Νίκη Μιχαήλ 1 - 2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
09-12-2017 - 10:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 3 - 2 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
09-12-2017 - 10:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 4 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-01-2018 - 10:00Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 1 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07-01-2018 - 09:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 3 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
07-01-2018 - 11:00Αμπελώνος Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Αμπελωνιακός 2 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-01-2018 - 10:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 1 ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20-01-2018 - 10:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 1 - 1 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20-01-2018 - 11:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 5 - 2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-02-2018 - 10:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Αμπελωνιακός 3 - 1 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
03-02-2018 - 10:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Νίκη Μιχαήλ 1 - 0 ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
03-02-2018 - 11:45Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 8 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-02-2018 - 10:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Νίκη Μιχαήλ - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
24-02-2018 - 10:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
24-02-2018 - 11:30Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
top