Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων- Επιλογές - 8ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 10:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
21-10-2017 - 10:30Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 10:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Λέοντες Αρμενίου 0 - 2 ΜΟΥΤΣΟΥΡΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 10:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-11-2017 - 10:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Όλυμπος Γόννων 2 - 2 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04-11-2017 - 10:00Αρμενίου Λέοντες Αρμενίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου 3 - 2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 10:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25-11-2017 - 10:30Αρμενίου Λέοντες Αρμενίου - Όλυμπος Γόννων 1 - 2 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25-11-2017 - 10:30Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Δωτιέας Αγιάς 2 - -1 ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 10:30Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Λέοντες Αρμενίου 0 - 0 ΜΟΥΤΣΟΥΡΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
09-12-2017 - 10:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
09-12-2017 - 10:30Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Κίσσαβος Συκουρίου - ΚΟΥΜΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-01-2018 - 10:30Αρμενίου Λέοντες Αρμενίου - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 3 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
07-01-2018 - 10:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δωτιέας Αγιάς 0 - 2 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07-01-2018 - 10:30Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Όλυμπος Γόννων - ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-01-2018 - 10:30Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
20-01-2018 - 10:30Αρμενίου Λέοντες Αρμενίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20-01-2018 - 10:30Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Όλυμπος Γόννων - ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-02-2018 - 10:30Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Λέοντες Αρμενίου - ΤΕΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
03-02-2018 - 11:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Δωτιέας Αγιάς - ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
04-02-2018 - 10:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 4 ΜΟΥΤΣΟΥΡΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
24-02-2018 - 10:30Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24-02-2018 - 10:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - Λέοντες Αρμενίου - ΜΠΛΙΩΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
24-02-2018 - 10:30Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Κίσσαβος Συκουρίου - ΜΟΥΤΣΟΥΡΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αρμενίου Λέοντες Αρμενίου - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Λέοντες Αρμενίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
top