Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων- Επιλογές - 5ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 09:00Αμπελοκήπων Αμπελόκηποι (2) - Απόλλων Λάρισας 2 - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
21-10-2017 - 09:30Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Νίκη Μιχαήλ 2 - ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21-10-2017 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 2 - ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21-10-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - Φαλανιακός - ΜΠΑΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 10:00Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία 2 - Αμπελόκηποι (2) 5 - 0 ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-11-2017 - 10:00Φαλάνης Φαλανιακός - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 1 - 0 ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
04-11-2017 - 11:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - Δήμητρα Γιάννουλης 2 3 - 3 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
04-11-2017 - 13:00Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ 2 - Απόλλων Λάρισας 2 - ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Αμπελόκηποι (2) 0 - 0 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25-11-2017 - 10:00Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 2 - ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
25-11-2017 - 10:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Απόλλων Λάρισας 2 - Φαλανιακός - ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
25-11-2017 - 13:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - ΜΟΥΤΣΟΥΡΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 09:30Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία 2 - Φαλανιακός - ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09-12-2017 - 09:30Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - Απόλλων Λάρισας 2 - ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
09-12-2017 - 09:30Αμπελοκήπων Αμπελόκηποι (2) - Νίκη Μιχαήλ 2 - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
09-12-2017 - 10:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Δήμητρα Γιάννουλης 2 - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-01-2018 - 10:00Φαλάνης Φαλανιακός - Αμπελόκηποι (2) 5 - 1 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07-01-2018 - 10:00Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία 2 - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07-01-2018 - 11:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Νίκη Μιχαήλ 2 2 - 1 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07-01-2018 - 12:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Απόλλων Λάρισας 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-01-2018 - 10:00Αμπελοκήπων Αμπελόκηποι (2) - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
20-01-2018 - 13:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ 2 - Φαλανιακός 3 - 3 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21-01-2018 - 10:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Απόλλων Λάρισας 2 - Δήμητρα Γιάννουλης 2 - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21-01-2018 - 10:30Olympic Park Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 2 4 - 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-02-2018 - 10:00Φαλάνης Φαλανιακός - Δήμητρα Γιάννουλης 2 - ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
03-02-2018 - 10:00Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία 2 - Απόλλων Λάρισας 2 - ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
03-02-2018 - 10:00Αμπελοκήπων Αμπελόκηποι (2) - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
03-02-2018 - 11:45Αναβάλλεται Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - Νίκη Μιχαήλ 2 - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-02-2018 - 10:00Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
17-02-2018 - 10:00Φαλάνης Φαλανιακός - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17-02-2018 - 11:00Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Απόλλων Λάρισας 2 - Αμπελόκηποι (2) 1 - 0 ΜΟΥΤΣΟΥΡΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-02-2018 - 10:00Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία 2 - Δήμητρα Γιάννουλης 2 - ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
24-02-2018 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24-02-2018 - 10:00Αμπελοκήπων Αμπελόκηποι (2) - Ολύμπικ Ακαδημία 2 - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
24-02-2018 - 10:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Φαλανιακός - ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24-02-2018 - 10:00Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Απόλλων Λάρισας 2 - Νίκη Μιχαήλ 2 - ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-03-2018 - 10:00Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία 2 - Νίκη Μιχαήλ 2 - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 10:00Αμπελοκήπων Αμπελόκηποι (2) - Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Δεν έχει ορισθεί
03-03-2018 - 10:30Φαλάνης Φαλανιακός - Απόλλων Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Φαλάνης Φαλανιακός - Ολύμπικ Ακαδημία 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί Απόλλων Λάρισας 2 - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ 2 - Αμπελόκηποι (2) - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ 2 - Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Απόλλων Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελοκήπων Αμπελόκηποι (2) - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 2 - Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - Αμπελόκηποι (2) - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία 2 - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Φαλάνης Φαλανιακός - Νίκη Μιχαήλ 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Απόλλων Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί Απόλλων Λάρισας 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ 2 - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Αμπελόκηποι (2) - Δεν έχει ορισθεί
top