Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων- Επιλογές - 4ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 12:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Προοδευτική Βερδικούσσας - ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
21-10-2017 - 13:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21-10-2017 - 16:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δολιχιακός - ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 10:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 5 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
04-11-2017 - 10:30Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ακαδημία Τυρνάβου 2 3 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
04-11-2017 - 14:30Δολίχης Δολιχιακός - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 0 - 12 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 10:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25-11-2017 - 10:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 - 5 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
26-11-2017 - 11:00Δολίχης Δολιχιακός - Ακαδημία Τυρνάβου 2 - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 10:30Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δολιχιακός - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
09-12-2017 - 13:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Προοδευτική Βερδικούσσας - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
10-12-2017 - 10:30Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Δόξα Βλαχογιαννίου - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
06-01-2018 - 14:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
07-01-2018 - 11:30Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Ακαδημία Τυρνάβου 2 - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
28-01-2018 - 12:00Δολίχης Δολιχιακός - Προοδευτική Βερδικούσσας - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
20-01-2018 - 10:30Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
20-01-2018 - 10:30Δολίχης Δολιχιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
20-01-2018 - 10:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Ακαδημία Τυρνάβου 2 0 - 4 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-01-2018 - 10:30Αναβάλλεται Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
03-02-2018 - 10:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Προοδευτική Βερδικούσσας - ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-02-2018 - 10:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-02-2018 - 13:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δόξα Βλαχογιαννίου - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
24-02-2018 - 11:30Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Προοδευτική Βερδικούσσας - ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24-02-2018 - 13:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Δολιχιακός - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δολίχης Δολιχιακός - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί
top