Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων- Επιλογές - 4ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 12:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Προοδευτική Βερδικούσσας - ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
21-10-2017 - 13:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21-10-2017 - 16:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δολιχιακός - ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 10:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 5 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
04-11-2017 - 10:30Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ακαδημία Τυρνάβου 2 3 - 0 ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
04-11-2017 - 14:30Δολίχης Δολιχιακός - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 0 - 12 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 10:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 10:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
26-11-2017 - 11:00Δολίχης Δολιχιακός - Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Δεν έχει ορισθεί

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 10:30Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 10:30Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί
10-12-2017 - 10:30Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δολίχης Δολιχιακός - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Δεν έχει ορισθεί

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΤσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔολίχης Δολιχιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Δεν έχει ορισθεί

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔολίχης Δολιχιακός - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί
top